Sil Baştan Kaynanam Filmi Oyuncuları Konusu Çekim Yerleri

Başrollerinde Algı Eke, Alper Saldıran, Asuman Dabak, Zeynep Eronat, Yeşim Dalgıçer ve Ünal Yeter gibi oyuncuların yer aldığı Sil Baştan Kaynanam filminin çekimleri Sivas’ta tamamlandı. Merak eden ziyaretçiler Sil Baştan Kaynanam filminin oyuncularını, vizyon tarihini ve çekim yerlerini sizlerle paylaşmak ve film hakkında detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

Sil Baştan Kaynanam filmi oyuncu kadrosu

Sil Baştan Kaynanam Filmi Oyuncuları KonusuSil baştan kaynanam isimli sinema filmini Barış Başar yazıyor. Yönetmenliğini Raşit Çelikezer’in üstlendiği Sil Baştan Kaynanam filmi Sivas ilimizde çekiliyor. Filmde yer alan oyuncu bilgilerine detayları ile birlikte sizler için araştırdık. İşte Sil Baştan Kaynanam filminin oyuncu kadrosundaki isimler:

Alper Saldıran

1984 yılında İstanbul’da doğan Alper Saldıran son olarak Aşkın tarifi isimli dizide doktor aşk olarak görev almıştı. Sayısız dizi ve filmde oynayan Alper Saldıran 2022 yılında ise Sil Baştan Kaynanam isimli sinema filminde başrolde Algı Eke ile birlikte yer aldı.

Algı Eke

Sil Baştan Kaynanam başrol oyuncu kadrosu1985 yılında İstanbul’da doğan Algı Eke dizi ve sinema oyuncusudur. Son olarak Aynasız Haluk filminde Melek karakterine hayat veren Algı Eke Kanal D ekranlarında yayınlanan hizmetçiler dizisinde Atiye rolüyle karşımıza çıkmıştı. Algı Eke Sil Baştan Kaynanam filminde kadın başrol olarak karşımıza çıkıyor.

Asuman Dabak

1970 Manisa Akhisar doğumlu olan Asuman Dabak dizi film ve tiyatro oyuncusudur. Son olarak mükemmel eşleşme dizisinde izlediğimiz Asuman Dabak geçtiğimiz yıl içimizden biri dizisiyle ekrana gelmişti. 2022 yılında Sil Baştan Kaynanam filminde izleyeceğimiz Asuman Dabak yine rolünün hakkını vermiş görünüyor.

Zeynep Eronat

1963 yılında İstanbul’da doğan Zeynep Eronat uzak şehrin Masalı, kırmızı oda, yüzleşme, o hayat benim gibi dizilerde rol almıştır. Zeynep Eronat son olarak Sil Baştan Kaynanam filmi ile sinema severlerle buluştu.

Yeşim Dalgıçer

1979 yılında İstanbul’da doğan Yeşim Dalgıçer dizi ve sinema oyuncusudur. Star TV’de yayınlanan sefirin kızı dizisinde Çağla karakteriyle izlediğimiz Yeşim Dalgıçer daha önce inadına aşk, Sakarya Fırat, Osmanlı Cumhuriyeti, aşk kapıyı çalınca, asi, acı hayat gibi dizi ve filmlerde rol almıştır. Yeşim Dalgıçer sil baştan kaynanam filminde önemli bir karaktere hayat verecek.

Ünal Yeter

1977 tarihinde Samsun ilimizde Doğan Ünal Yeter sil baştan kaynanam filmi ile ekrana geliyor. Daha önce babamın ceketi, Güldür Güldür, aile arasında, küçük esnaf, boynu bükükler ve muhteşem yüzyıl gibi dizi ve filmlerde rol alan Ünal Yyeter sil baştan kaynanam filmi ile de izleyiciye ulaşacak.

Sil baştan kaynanam filmi nerede çekiliyor?

Sil baştan kaynanam filmi Sivas ilimizde çekimlerini yaptı. Merkezde bulunan Osman Ağa konağı civarında filmin çekimlerini tamamlayan ekip İstanbul’a döndü.

Sil baştan kaynanam filmi neyi anlatıyor konusu ne?

Sil Baştan Kaynanam Filmi Oyuncu kadrosuSivas’ta çekimleri tamamlanan Sil Baştan Kaynanam filminin konusu elbette kaynana ve gelin arasında geçen bir romantik komedi. Başrollerinde Algı Eke ve Alper Saldıran’ın yer aldığı Sil Baştan Kaynanam filmi Sivas ve İstanbul arasında gidip gelen bir gelin ve ona kaynanalık yapan bir annenin romantik hallerini kahkahalarla izlenecek tavırlarını konu ediniyor.

Sil baştan kaynanam filmi müzikleri şarkıları ve Sil Baştan Kaynanam filminde oyuncuların giydiği elbise ve kıyafetler gibi merak edilen soruları aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Sil baştan kaynanam filmini nasıl buldunuz, hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 13 Ağustos 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: