Sihirli Annem Yeni Eda Kim? (Defne Joy Fostern Yerine Kim olacak)

14.11.2020
1.483

Sihirli Annem dizisi Acun Ilıcalı önderliğinde yeni kadrosu ile seyirci ile buluşacak. 2021 yılının ilk aylarında yayınlanmaya başlayacak olan ve 2 sezon boyunca yayınlanmaya devam edecek olan dizide Eda karakterine hayat verecek olan dizi izleyiciler tarafından merak konu haline geldi. Bakalım Sihirli Annem dizisi yeni Eda kim olacak?Sihirli Annem Eda Kim

Sihirli Annem Eda Kim?

Sihirli Annem dizisi bir dönem büyük küçük pek çok kitlenin en sevdiği dizilerden bir tanesi idi. Dizide tıpkı ablası Betüş ve annesi Dudu gibi Eda da bir peridir. Sihir yapma yeteneği vardır. Kendi gibi perilerle diğer insanlar duymadan iç sesiyle konuşabilmektedir.  Dizinin ilerleyen bölümlerinde ise Tarık ile evlenmiş ve Toprak adında da bir kızı olmuştur. Kızı Toprak da kendisi gibi peridir.

Defne Joy Foster Kimdir?

Defne Joy Foster KimdirDefne Joy Foster, 2 Eylül 1975 yılında Adana’da doğmuştur. İzmir Fatih Lisesi’nden mezun olmuştur. Başarılı bir oyuncu olmasının yanında görüntü yönetmeni ve eski bir DJ’dir. Pek çok programda da sunuculuk yapmıştır. Evli ve 1 tane de oğlu vardır. 2 Şubat 2011 yılında ise İstanbul’da da vefat etmiştir, cenazesi ile Zincirlikuyu mezarlığında bulunmaktadır.Defne Joy Foster Dizileri

Defne Joy Foster Dizileri

1997 – Ruhsar
2000 – Beyaz Yalanlar Yardımcı Oyuncu
2000 – Dadı
2003 – Sihirli Annem (Eda)
2006 – Selena (Pandora)
2007 –  Hayal ve Gerçek

sihirli annem yeni eda rolu tara mcmillen

Sihirli Annem Yeni Eda Kim?

Sihirli Annem 2021 sezonunda Eda’yı kimin canlandıracağı belli oldu. Sihirli Annem dizisinde önceki sezonda Eda karakterini Defne Joy Foster canlandırıyordu. Sihirli Annem dizisinde yeni Eda rolünü de Tara Mcmillen canlandıracak. Tara Mcmillen kimdir, Sihirli Annem Eda karakteri bilgilerini konumuza ekleyeceğiz.

Eda Rolü Karakteri; Eda, Sihirli Annem dizisinde Betüş’ün kardeşi Dudu’nun küçük kızıdır. Uçarı, neşeli bir kızdır. Tarık’a aşık olup evlenene kadar sürekli kısa ilişkiler yaşamıştır. Tarık yani bir fani ile evlenince annesi onunla da uğraşıp boşatmaya çalışır. Eda kızı Toprak’ta doğunca Tarık ile mutlu bir evlilikleri olur.

sihirli annem 2021 eda kimdir

Sihirli Annem Eda Tara Mcmillen Kimdir?

Tara Mcmillen Sihirli Annem dizisinde Eda rolünde olacak. Tara Mcmillen hakkında çok fazla bilgi yer almasa da Defne Joy Foster’a benzerliği dikkat çekici. Sihirli Annem dizisi yeni kadrosu içinde önceki oyunculara benzeyen isimler seçmeye özen gösteriyorlar. Tara Mcmillen instagram hesabı https://www.instagram.com/tramcmlln/

Not: Daha önce Eda rolü için Bahar Şahin’in adı geçiyordu. Ancak anlaşma yapılan isim Tara Mcmillen oldu. Sihirli Annem 2021 Eda’sı Tara Mcmillen olacak. Sihirli Annem dizisinde Eda rolü için adı geçen Bahar Şahin bilgileri de konumuza eklenmişti daha önceden.

Sihirli Annem Yeni Eda KimZaman zaman dizide bizleri güldüren zaman zaman da tatlı bir şekilde sinirlendiren Eda karakterinin 2021 yılında yayınlanacak olan versiyonunda Eda karakterine kimin hayat vereceği oldukça merak edildi. Dizide yer alacak oyuncular bir bir belli olurken Eda karakterine hayat verecek olan oyuncu henüz kesin belli olmamakla beraber bizler Eda karakterine Bahar Şahinin hayat vereceğini düşünüyoruz.

Sihirli Annem Defne Joy Fostern Yerine Kim olacakDefne Joy Foster’in vefatından dolayı dizide yeniden yer alamayacağı ve dizide eski kadronun değil de yeni bir kadronun kullanılacağı haberlerini geçtiğimiz günlerde almıştık.  Dizide yer alan baş rol karakterleri bir bir belli olmaya devam etmekte. Ancak Eda karakterine hayat verecek oyuncumuz halen açıklanmadı. Bizler ise 2021 yılının ilk aylarında yayınlanacak olan dizinin Eda karakterini Bahar Şahin’in canlandıracağını düşünüyoruz.

Pek çok kişiyi çocukluğuna götürecek olan Sihirli Annem dizisinde Eda karakterine hayat vermesi beklenen oyuncu hakkında görüşlerimi sizlerle paylaştık. Sizin de Eda karakterine hayat vermesini istediğiniz oyuncular varsa yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Oyuncu kadrosu hakkında tüm bilgilere ise Sihirli Annem 2021 Oyuncuları Karakterleri Kimler? (EXXEN) başlıklı konumuzdan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Aywen dedi ki:

    Bence eda rolunu Defne joy fosder den bawqasi yapamaz .biz ona aliwdik yenisini isdemiyoruz.

  2. Ayşe dedi ki:

    Bence Aslıhan Güner olsun