Sihirli Annem 2023 Oyuncuları Karakterleri Kimler? (EXXEN)

29.01.2023
4.875

Sihirli Annem 2023 Oyuncuları Karakterleri Kimler? (EXXEN) 2023 yılında yayınlanacak olan Sihirli Annem dizisi yeni oyuncu kadrosu ile Acun Ilıcalı’nın yeni platformu EXXEN’de yayınlanacak. Sihirli Annem 2023 versiyonunda oyuncular kimler olacak, karakterleri ve bilgileri neler sizlerle paylaşacağız.

sihirli annem afisi

sihirli annem dizisi oyunculari

Sihirli Annem 2023 Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen’de yayınlanacak olan Sihirli Annem dizisi yapımcılığını Süreç Film üstlenirken, yönetmen koltuğunda Başak Soysal oturuyor. Sihirli Annem dizisi senaryosunu Gamze Özer yazıyor. Dizinin oyuncu kadrosu ile ilgili çalışmalar ve görüşmeler devam ediyor. Sihirli Annem dizisi 2023 yeni versiyonunda yeni oyuncular kadroya dahil olacaktır. Konusu aynı olacak ancak 2023 yılına uyarlanacaktır. Sihirli Annem dizisi 2023 versiyonunda kadrosunda yer alan oyuncuları sizlerle konumuzda paylaşacağız. Sihirli Annem dizisi yeni oyuncuları bilgileri sizlerle olacak.

sihirli annem dizsihirli annem dizisi oyuncu kadrosuisi oyuncu kadrosu

Sihirli Annem Dizisi Oyuncu Kadrosu
Açelya Topaloğlu- Betüş,
Emre Altuğ- Sadık,
Nergis Kumbasar- Dudu,
Lale Başar- Perihan,
Hande Katipoğlu- Suzan,
Bülent Seyran- Avni,
Firuze- Eylem Yıldız,
Çiçek Acar- Periliçe,
Tara Mcmillen- Eda,
Nisa Sofia Aksongur- Tuğçe,
Eegemen Uysal- Cem,
Cemre Demircan- Cemre,
Aras Özdoyran- Yankı,
Ogeday Girişken- Yavuz,
Eylül Ugan-Çilek,
Nisa Bölükbaşı- Venüs Avakado…

Açelya Topaloğlu- Betüş

Sihirli Annem dizisi 2021 bölümlerinde Betüş karakterini Açelya Topaloğlu canlandırıyor. Önceki bölümlerinde Betüş karakterini İnci Türkay canlandırıyordu. Betüş annesinin istememesine rağmen babası gibi fani olan Sadık ile evlenir. Çok mutlu bir evlilik sürer ancak sürekli annesinin kötü sihirlerine maruz kalır. Betüş her şeye rağmen neşeli ve çevresine mutluluk veren biridir.

sihirli annem yeni betus

Açelya Topaloğlu Sihirli Annem dizisinde Betüş rolünü canlandırıyor. Açelya Topaloğlu 1986 Karşıyaka doğumludur. Tan Sağtürk Dans Okulu’nda modern dans eğitimi aldı. MSM Actor Studio’da müzikal eğitimi aldı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde okudu. Açelya Topaloğlu ilk olarak Aşk Yakar dizisinde rol aldı. Yıldızını parlatan ise Kaçak Gelinler dizisinde Almila karakteriydi. Açelya Topaloğlu Eve Düşen Yıldırım, Kaçak Gelinler, Meryem ve Darısı Başımıza dizi filmlerinde rol aldı. Açelya Topaloğlu Güldür Güldür Show programında yer aldı.

sihirli annem yeni sadik emre altug oldu

Emre Altuğ – Sadık

Sihirli Annem 2021 versiyonunda Sadık karakterini Emre Altuğ canlandıracak. Öncesinde Sadık rolünü Şahap Sayılgan oynuyordu. Sadık eşi vefat etmiştir. Çocukları Cemre ve Ceren ile birlikte yaşarken Betüş’e aşık olur ve evlenirler. Sadık Betüş’ü çok sevmektedir, çocuklarına karşı da çok anlayışlı adı gibi sadık, sessiz sakin birisidir. 

emre altug sihirli annem dizisi sadik

Emre Altuğ şarkıcılık yaparken aynı zamanda oyunculukta yapmaktadır. Son olarak Güldür Güldür Show’da rol alan oyuncu şimdi de Exxen’de yayınlanacak olan Sihirli Annem dizisinde rol alacak. Hem de Sadık karakterini canlandıracak. 1970 İstanbul doğumlu. Elde Var Hayat, Güldür Güldür, Otel Divane, Geniş Aile Komşu Kızı dizi filmlerinde rol aldı.

sihirli annem dudu nergis kumbasar

Nergis Kumbasar- Dudu

Nergis Kumbasar Sihirli Annem dizisinde Dudu karakterini canlandıracaktır. Sihirli Annem’in önceki ölümlerinde Dudu rolünü canlandıran isim Nevra Serezli idi. 2021 Sihirli Annem dizisinde Dudu rolünü Nergis Kumbasar canlandıracak. Dudu; kızı Betüş’ü eşi Sadık’tan ayırmak için çeşitli sihirler yapan bir annedir. Aynı zamanda kendi eşi de bir insandı ve eşi Taci’ye kendini aldattığı düşüncesi ile köpeğe çevirmiş yanına mahkum etmişti. sihirli annem nergis kumbasar

1963 doğumlu olan Nergis Kumbasar üniversite eğitimini yarıda bırakarak İstanbul’da mankenlik yapmaya başlamıştı. İlk kez 1985 yılında Dokuzuncu Hariciye Koğuşu dizisinde rol aldı. Sonrasında birçok sinema ve televizyon dizisinde yer alan Nergis Kumbasar’ın son yıllarda rol aldığı dizi filmler Kiralık Aşk, Acemi Cadı, Darısı Başımıza ve İyi Günde Kötü Günde dizileri oldu. Son rol aldığı İyi Günde Kötü gGünde dizisi reyting ondan dolayı erken final yapmak zorunda kalmıştı. Nergis Kumbasar instagram hesabı https://www.instagram.com/nergiskumbasar/

sihirli annem perihan lale basar_1

Lale Başar- Perihan

Lale Başar Sihirli Annem 2021 dizisinde Perihan rolünü canlandıracak. Sihirli Annem dizisinde Perihan karakterini Gül Onat canlandırıyordu. Sihirli Annem 2021’de Perihan Lale Başar oldu. Perihan perilerin hanı yani başkanı anlamındadır. Kötü sihir yapan perileri cezalandıran Perihan Dudu’nun hem en yakın arkadaşı hem de onu uyaran ve ceza veren periler hanıdır. O yüzden Dudu ile sürekli tartışsada onun en zor anında yanında olan isimdir. lale basar sihirli annem dizisi

Lale Başar 1964 Ordu doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Bursa Devlet Tiyatrosu’nda göreve başladı. Ankara Devlet Tiyatrosu’ndan emekli oldu. O zamana kadar birçok tiyatro oyunu dizi ve filmde rol alan Lale Başar birçok ödüle sahip oldu. Lale Başar’ın son yıllarda rol aldığı dizi filmler; Deniz Yıldızı, Aşk Yeniden, Hayat Bazen Tatlıdır, Yeni Gelin, Leke, Bay Yanlış dizileri oldu. Son rol aldığı Bay Yanlış dizisi reytingleri yüzünden erken final yaptı.

sihirli annem lale basar rolu perihan

Hande Katipoğlu- Suzan

Sihirli Annem 2021 versiyonunda Suzan rolünü Hande Katipoğlu canlandıracak. Önceki Sihirli Annem dizisinde Suzan rolünü ZuhaL Topal canlandırıyordu. Sihirli Annem dizisinde Suzan Betüş ve Sadık’ın komşusudur. Eşi Avni ile mutlu bir hayat sürerken hayatları Avni’nin perileri gördüğünü söylemesi ile değişir. Suzan sürekli eşinin dikkatini çekmek için farklı yollar denerken eşinin gözü sürekli komşusunun evindedir çünkü orada periler olduğunu eşi Suzan’a kanıtlayıp deli olmadığına inandırmak ister.

sihirli annem suzan hande katipoglu oldu

Hande Katipoğlu’da heyecanı kıpır kıpır oyunculuğu ile sevilecektir. Hande Katipoğlu 1982 doğumlu. TÜRVAK Sinema/TV Eğitim Merkezi Sunuculuk Bölümünde eğitim aldı. Yahşi Cazibe dizisindeki Simge karakteri ile meşhur oldu. Son yıllardaki yer aldığı dizi filmler; Arkadaşım Max, Çakallarla Dans 4, Sümelanın Şifresi 3, Görevimiz Tatil, Hababam Sınıfı Yeniden, Hareket Sekiz ve Tutunmayanlar dizi filmlerinde rol aldı. Hande Katipoğlu instagram hesabı https://www.instagram.com/handekatipoglu/

Hande Katipoglu Sihirli annem dizisinde Suzan oldu

Bülent Seyran- Avni

Sihirli Annem 2021 yeni bölümlerinde Avni rolünü Bülent Seyran canlandıracak. Avni karakterini önceden Suat Sungur canlandırıyordu. Sihirli Annem dizisinde Avni Suzan’ın eşi. Eskiden fakir mutlu bir hayat sürerken şimdi lüks zengin hayatı sürseler de onun gözü eşi ile huzurlu olmak değildir. Çünkü komşuları Betüş Hanım ve ailesi Peridir. Avni teleskopla gece gündüz komşusunun evini gözetler ve perileri gördüğünü eşine kanıtlamak ister. Avni Betüş’ün ve ailesinin peri olduğuna eşi Suzan’ı bir türlü inandıramaz.

sihirli annem avni bulent seyran oldu

Bülent Seyran 1976 doğumludur. İzmir Konak Belediye Tiyatrosunda yer aldı. Akademi İstanbul’da oyunculuk eğitimi aldı. Tatlı İntikam, Çatı Katı Aşk, Fatmagülün Suçu Ne, Dengi Dengine, Mutlu Ol Yeter, Eyvah Eyvah, Berlin Kaplanı dizi filmlerinde rol aldı. Bülent Seyran instagram hesabı https://www.instagram.com/bilents/

sihirli annem avni kimdi eskiden kimdi
Eylem Yıldız- Firuze

Sihirli Annem dizisinde 2021 yılında EXXEN’de yayınlanacak olan yeni bölümlerinde Firuze rolünü Eylem Yıldız üstleniyor. Sihirli Annem dizisinde Firuze karakterini Süeda Çil canlandırıyordu. Sihirli Annem dizisinde Firuze evin hizmetçisidir. Ama o aileden biri gibidir. Özellikle çocukların büyümesinde çok emeği vardır. Bu yüzden de herkes onu aileden biri gibi görür. Ama çok meraklı biridir. Betüş ve ailesinin konuşmalarını dinlemek ve her şeyi bilmek ister.

sihirli annem dizisi firuze eylem yildiz oldu_1

Eylem Yıldız 1978 İstanbul doğumludur.  Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 2 Yaka Bir İsmail, Asmalı Konak, İmkansız Aşk, Kırlar Yurdu, Urfalıyam Ezelden, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizi filmlerinde rol aldı. Eylem Yıldız instagram hesabı  https://www.instagram.com/eylemyildiz/

eylem yildiz sihirli annem firuze

Çiçek Acar- Periliçe

Sihirli Annem dizisi 2021 yılında Exxen platformunda yayınlanırken oyuncu kadrosunu değiştirip yeni isimlerle devam ediyor. Sihirli Annem dizisinde perilerin en üst makamı olan Periliçe’yi önceden Ayşen İnci canlandırıyordu. Sihirli Annem 2021 sezonunda da Periliçe karakterini Çiçek Acar canlandıracak. 

sihirli annem yeni perilice cicek acar oldu

Çiçek Acar 1981 İzmir doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Başka Semtin Çocukları, İspinozlar, 72. Koğuş, Dehşetin Tanıkları, Hatasız Kul Olmaz, Cennetin Gözyaşları, ve Sevgili Geçmiş dizi filmlerinde rol aldı. Çiçek Acar instagram hesabı https://www.instagram.com/cicek_acar/

cicek acar perilice kimdir

Tara Mcmillen- Eda

Eda Sihirli Annem dizisinin afacan kızıdır. Dudu’nun küçük kızı annesinin değerlisidir. Dudu kızının günü birlik sevgililerine ses çıkarmaz çünkü Betüş gibi bir fani ile evlenmesini istemez. Ancak Eda’da Sadık’ın patronunun oğlu Yavuz’a aşık olur. Sonunda Yavuz ile evlenirler. Toprak adında bir de kızları olur. Eda ve Yavuz’un evliliğini bozmak için Dudu sürekli sihirler yapar aynı Betüş ve Sadık’a yaptığı gibi.

sihirli annem 2021 eda tara mcmillen benzerligi

Tara Mcmillen Sihirli Annem dizisi yeni kadrosunda yer alıyor. Tara Mcmillen Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Tara Mcmillen instagram hesabı https://www.instagram.com/tramcmlln/ İlk kez bir dizide rol alacaktır. Exxen’de Sihirli Annem dizisinde Eda rolünü oynayacak.

Tara Mcmillan kimdir sihirli annem eda

Nisa Sofia Aksongur- Tuğçe

Sihirli Annem 2021 yılında Exxen’de yayınlanacak. Sihirli Annem dizisi Tuğçe karakteri Cem’in sevgilisidir. Cem ile her gün görüşürler. Tuğçe Cem’in evine gelir burada zaman geçirir. Ceren ile çok iyi anlaşamaz. Sürekli birbirlerine laf atarlar. Sihirli Annem 2021 bölümlerinde Tuğçe karakterini Nisa Sofia Aksongur canlandıracak. Nisa Sofia Aksongur 2011 doğumlu. Muhteşem Yüzyıl, Kuzgun, Adını Sen Koy dizilerinde rol aldı son olarak rol aldığı 7. Koğuştaki Mucize filminde oynadı.  Nisa Sofia Aksongur instagram hesabı https://www.instagram.com/nisasofiya/?hl=tr

sihirli annem tugce sofia nisa aksongur

Egemen Uysal- Cem

Egemen Uysal Sihirli Annem dizisinde Cem rolündedir. Cem Sadık’ın oğlu. Betüş’ü önceden benimseyemese de sonradan onu çok severler anne olarak benimserler. Tuğçe’yi çok sever ve onu herkesten üstün tutar. Egemen Uysal Sihirli Annem 2021 dizisinde Cem rolünü canlandıracak. Egemen Uysal Layla Şirin ajansa kayıtlıdır. Bal Parmak Ballı mix reklamında rol aldı. Henüz 10 yaşındadır. Egemen Uysal instagram hesabı https://www.instagram.com/egemenuysal16/

sihirli annem cem kimdir

Cemre Demircan- Ceren

Sihirli Annem dizisinde Ceren Sadık’ın kızıdır. Ceren evin akıllı kızıdır. Cem ile sürekli kavga ederler. Evlerine gelen ve onlara üvey kardeş olacak Çilek’i çok sever. Sihirli Annem dizisinde Ceren rolünü Cemre Demircan canlandıracak. Cemre Demircan 8 yaşındadır. Gönül Dağı dizisinde Dilek’in çocukluğunu canlandırıyor. Cemre Demircan bir çok reklam filminde de rol aldı. Cemre Demircan Layla Şirin ajansa kayıtlıdır.

sihirli annem 2021 ceren

Aras Özdoyran- Yankı

Sihirli Annem dizisinde Yankı rolünü Aras Özdoyran canlandıracak. Sihirli Annem dizisinde Yankı Çilek’in sihirli peri arkadaşıdır. Sevinç Meltem ajansa kayıtlıdır. Aras Doyran daha önce bir dizi de rol almadı. Erkenci Kuş, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Ölümü Gör dizi filmlerinde rol aldı. Aras Özdoyran instagram hesabı https://www.instagram.com/arasozdoyran/

sihirli annem dizisi yankı kimdir

Ogeday Girişken- Yavuz

Yavuz Eda’nın eşidir. Sadık’ın patronunun şımarık oğlu iken Eda ile evlenince aile babası olmakta biraz zorlansa da Eda’ya olan sevgisi ile güzel bir evlilikleri olur. Sihirli Annem dizisinde önceki bölümlerinde Yavuz rolünü Jess Molho canlandırıyordu. Sihirli Annem 2021 yeni bölümlerinde Yavuz rolünü Ogeday Girişken canlandıracak. Ogeday Girişken 1992 Adana doğumludur. Survivor Ünlüler Gönüllüler ve Survivor Türkiye Yunanistan yarışmalarına katıldı. Savaşçı ve Bir Litre Gözyaşı dizilerinde rol aldı. Ogeday Girişken instagram hesabı https://www.instagram.com/ogedaygirisken/

Sihirli Annem dizisi Yavuz Ogeday Girisken kimdir

Eylül Ugan- Çilek

Sihirli Annem 2021 yılı yeni bölümlerinde Çilek rolünü Eylül Ugan canlandıracak. Çilek afacan minik bir peridir. Betüş onu bulur ve bulduğunda hiç konuşmamaktadır. Zamanla Betüş’ün sevgisi ile yeniden konuşmaya başlar. Betüş Sadık’ı ikna eder ve Çilek onların kızı olur. Minik Peri Çilek ve Betüş çok mutlu olurlar. Çilek Cem, Ceren ve Sadık’ı da çok sever. Geçmişte yaşadığı kötü aile tecrübesine karşılık Sadık’ın ailesi ona cennet gibidir.

Eylül Ugan güzeller güzeli bir çocuk oyuncu. İlk dizisi Sihirli Annem olacak. Sihirli Annem dizisinin ardından yıldızı parlayacak olan oyuncu diğer dizilerde de görebiliriz. Eylül Ugan hakkında bilgiler konumuza eklenecektir.

eylul ugan kimdir sihirli annem cilek

Nisa Bölükbaşı- Venüs Avakado

Sihirli Annem dizisine katılan Nisa Bölükbaşı Venüs Avakado rolünü canlandırıyor. Sihirli Annem dizisinde rol alacak olan Nisa Bölükbaşı kimdir? Nisa Bölükbaşı’nı Survivor yarışmasına katılmış. Aynı yarışmada tanıştığı Barış Murat Yağcı ile sevgili oluşu son dönemlerde en çok konuşulan konular arasında. Nisa Bölükbaşı şimdi de Sihirli Annem dizisinde yer alacak. İlk oyunculuk tecrübesi olacaktır. Nisa Bölükbaşı instagram hesabı https://www.instagram.com/nisabolukbasi/

nisa bolukbasi sihirli annem dizisi kadrosuna katildi

Sihirli Annem 2021 Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Sihirli Annem 2021 dizisi Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu 2021 de yayına başlayacak olan internet platformu Exxen’de yayınlanacak. 2021 yılının ilk aylarında yayınlanacak olan Sihirli Annem dizisini Exxen platformlarında izleyebileceksiniz

sihirli annem tara mcmillen

Sihirli Annem 2023 Kaç Bölüm Sürecek, Ne Zaman Bitecek?

Sihirli Annem 2023 dizisi 2 sezon olarak yayınlanacak ve 10’ar bölüm sürecek. Yani toplamda 20 bölüm sürecek olan Sihirli Annem dizisi EXXEN platformda yayınlanacaktır. İki sezonun ardından final yapacak olan Sihirli Annem dizisi çok beğenildiği ve tekrar yayınlanmasını istenildiği takdirde yeni bir sezon çekebilir.

sihirli annem 2021 oyunculari

Sihirli Annem 2023 Ne Zaman Yayınlanacak?

Sihirli Annem 2023 dizisi EXXEN internet platformunda yayınlanacak. Oyuncu arayışları tamamlanmak üzere olan Sihirli Annem dizisi 2023 yılının son aylarında çekimleri yapılacak ve 2023 yılının ilk ayları olan Ocak ya da Şubat ayında yayınlanmaya başlayacaktır. 2 sezon halinde ve 10’ar bölüm olarak yayınlanacak olan Sihirli Annem dizisini sizlerde izlemeyi düşünüyor musunuz? Sihirli Annem 2023 dizisinden beklentileriniz neler yorumlarınızı aşağı yazınız.

YORUMLAR

 1. elif dedi ki:

  çok güzel yapmışsınız ama sihirli annem exxsen buketinin gerçek ismini söylememişsiniz.Neredeyse en merak edilen isim oldu işallah tv 8 de olur

 2. Lütfen kabul edin dedi ki:

  Exxen de de çıksın normal tv 8 de de çıksın kardeşim her sabah yeni bölümler burda çıkacak diye uyanıyor artık sabahları üzülerek tekrar yatmasın Acun Abi

 3. Merve İdil Çelik dedi ki:

  Benim fikrim yazuz yerine başka bir adam ola bilirdi çünki hiç uymamış. Öbürlerini beyendim ve exxen hiç düşünmeden alacağım. Keşke acun bey ceren yaldız ve özgür deniz celat ile ilgi bir dizi çıkarsa emin olun çok tutulurdu. Burdan Acun Ilıcalıya teşekür ederim. sevgilerle Merve İdilÇelik

 4. Yıldiz cay dedi ki:

  Merakla bekliyoruz. Torunum çok istiyor. umarim çok severek izler. Emeginize sağlık.

 5. Burcu dedi ki:

  Çilek rolünü nisa sofia aksongur oynasa daha çok uyar

 6. Melodi dedi ki:

  Harika eğlenceli bir kadro olmuş. Bizim favori dizilerimizden olacak biran önce başlasın🥳🎉🎊

 7. Ahmet dedi ki:

  Acaba çileki canlandıran olacak mı yeni versiyonunda yani ve çileyi kim canlandıracak acaba olursa cocuk oyuncular hakkında hic bir bilgi yok ben onları merak ediyorum asıl kim canlandırmak olucak mı olmayacaklar mı diye

 8. buse dedi ki:

  ACABA NASIL OLCAK

 9. hahjg dedi ki:

  çocuk oyuncular kim

 10. Gül dedi ki:

  Bence eski oyuncularda olabilirdi ama konu sığ kalırDı yeni ekip çok uyumlu görünüyor karakterleri gençleştirmek anacı ile güzel kadro👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 11. Dilan dedi ki:

  Dört gözle bekliyorum çıkmasını 😊😊😊👏👏👏👏

 12. Dicle dedi ki:

  Eski kadro olmadan hiç tadı olmaz

 13. Elif boncuk dedi ki:

  Çok güzel olacak sabırsızlıkla bekliyorz

 14. Semra dedi ki:

  Tv8 de başlasn

 15. Anonim dedi ki:

  Sihirli annem dizisi eğer exxen tv karşımıza sadece platform olarak çıkacaksa Türk kanallarından birindede oynasa herkes tarafından izlenebilir

 16. Ksjdjej dedi ki:

  Eski oyuncular niye deil

 17. İğrenç dedi ki:

  Kadro değişmiş çocukluk dizimdi hala eski bölumlerini izlerim bu kadro asla eski keyfi vermez ve asla izlemem yazik. Eski oyuncularin neyi vardı

 18. Bilinmeyen dedi ki:

  Sabirsizlikla baslamasini Bekliyoruzz
  (Baslasin Artikkk)

 19. İlknur dedi ki:

  Biran önce başlasın lütfen büyük küçük hepimiz izliyoruz

  1. Bililinmez dedi ki:

   Bencede bian önce başlasın ve çok uzun olsun aunı zamanda normal kanalardada yayınlansın

 20. Elvan dedi ki:

  Peki sadık kim olacak

 21. nisa dedi ki:

  tv 8 de baslasin lutfen ben cok seviyodum o diziyi lutfen acun bey tv 8 olsun

 22. Gamze basoz dedi ki:

  Sihirli annemi çok seviyorum.yeni çekilecek bölümlerinde eminim ki cokk güzeldir.ins 20 bölüm değilde daha fazla olur.

 23. Kardelen dedi ki:

  Eskisi gibi olmayacağına eski tadı vermeyeceğine eminim ama yine de izlicem eskisini sevdiğim kadar olmasa da bu versiyonu da seveceğime eminim:) basarilar

 24. Cevdet dedi ki:

  Sihirli annem çok güzel hiç bitmesin TV 8 de oyunar inşallah