Sıfırıncı Gün Neden Bitti Erken Final Yaptı Tekrar Başlar mı?

17.02.2023
30

Sıfırıncı Gün neden bitti, erken final yaptı? Sıfırıncı Gün dizisi tekrar başlar mı? Sizlerle paylaşacağız. Başrolünde Engin Öztürk ve Aybüke Pusat’ın yer aldığı Sıfırıncı Gün dizisinin yönetmenliğini Süleyman Mert Özdemir üstlenmiştir. İzleyiciler, Tv 8’de yayınlanan Sıfırınıcı Gün’ün neden bittiğini ve geri başlayıp başlamayacağını da merak etti. Bundan dolayı da Sıfırıncı Gün neden bitti, erken final yaptı? Sıfırıncı Gün dizisi tekrar başlar mı? Sizlerle paylaşacağız.

Sıfırıncı Gün Neden Bitti?

Yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği Sıfırıncı Gün dizisinin ilk bölümü 28 Aralık Çarşamba akşamı yayınlanmıştır. Tv 8 ekranlarında karşımıza çıkan Sıfırıncı Gün, çarşamba günleri yayınlanan Kuruluş Osman, Çöp Adam, O Kız, Hayatımın Şansı gibi dizilerden dolayı beklediği kitleye ulaşamamıştır. Bundan dolayı da Sıfırıncı Gün dizisi istediği oranda reyting alamamıştır. Yani, Sıfırıncı Gün dizisi düşük reyting sebebiyle bitmiştir.Sıfırıncı Gün Neden Bitti Erken Final Yaptı

Sıfırıncı Gün Neden Erken Final Yaptı?

Çekimleri Makedonya, İstanbul, Miami’de yapılan Sıfırıncı Gün dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmişti. Ancak, Sıfırıncı Gün dizisi çarşamba günü yayınlanan dizilerden dolayı düşük oranda reyting almıştır. Yani Sıfırıncı Gün reyting kurbanı olan dizilerden biridir. Aldığı reytinglerle en az izlenen diziler arasına giren Sıfırıncı Gün dizisinin yapımcıları bu sebepten erken final kararı almıştır.

Sıfırıncı Gün Tekrar Başlar Mı?

Başrolünde Engin Öztürk ve Aybüke Pusat’ın yer aldığı Sıfırıncı Gün dizisinin sevenleri dizinin tekrar başlayıp başlamayacağını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Kuruluş Osman, Çöp Adam, O Kız gibi dizilerden dolayı beklediği reytingleri alamayan Sıfırıncı Gün dizisi, çarşamba günü en az izlenen dizilerinden biri olmuştur. Bundan dolayı da dizi final yapmıştır. Ancak, final yaparak ekranlara veda eden Sıfırıncı Gün dizisi tekrar başlamayacaktır.

Sıfırıncı Gün Yeni Sezonda Olacak Mı?

Senaryosunu Atasoy Koç’un kaleme aldığı Sıfırıncı Gün dizisi 28 Aralık 2022 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Dizi beklediği başarıyı elde edememiştir. Her hafta reytinglerinde düşüşe geçmektedir. Sıfırıncı Gün dizisi çarşamba gününün en az izlenen dizilerinden biri olmuştur. Sıfırıncı Gün, belirli bir kitleye ulaşmış olsa da bu kitle dizi yeni sezona taşıyamayacak kadar azdır. Kısacası Sıfırıncı Gün dizisi yeni sezonda ekranlarda olmayacaktır.

Sıfırıncı Gün neden bitti, erken final yaptı? Sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. SEZGİN0653 dedi ki:

    Sadece reyting düşüklüğünden dolayı dizinin bitirildiği söyleniyor. Neden reklamının hiç yapılmadığı, izleyenlerin tesadüf eseri diziyi keşfettiği söylenmiyor. TV 8 normal şartlarda dizi gösteren bir kanal değil. keşke TRT 1 dizisi olsaydı daha uzun ömürlü olurdu.

  2. gökhan dedi ki:

    Anladım reyting meselesi..Peki onca emek kostüm v.s nasıl bu kadar kolay bitiriliyor..reyting de bir kazanç onuda anlıyorum..Burada eksik olan diziler tam sürat başlıyor devamını ynı tempoda götüremiyorlar burda senaryoyu yazan kişi bunları hesaplaması lazım..neyse güzel diziydi ben nadir dizi izler ve takip ederim buna yazık olmuş..