Sıfırıncı Gün Dizisinin Konusu Nedir Ne anlatıyor Özeti

16.12.2022
929
Sıfırıncı Gün Dizisinin Konusu Nedir Ne anlatıyor Özeti

Sıfırıncı Gün dizisinin konusu nedir? Ne anlatıyor ve özetini sizlerle paylaşacağız. Başrolünde Engin Öztürk ve Aybüke Pusat’ın yer aldığı Sıfırıncı Gün dizisi Tv 8’de yayınlanacaktır. Acun Medya imzalı Sıfırıncı Gün dizisinin yönetmen koltuğuna Süleyman Mert Özdemir oturmaktadır. İzleyiciler Sıfırıncı Gün dizisinin konusunu ve özetini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Sıfırıncı Gün dizisinin konusu nedir? Ne Anlatıyor? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Sıfırıncı Gün Dizisinin Konusu Nedir?

Sıfırıncı Gün Dizisinin Konusu NedirSenaryosunu Atasoy Koç’un kaleme aldığı Sıfırıncı Gün Amerika Birleşik Devletleri Miami’den Arnavutluk’a pek çok bölgede çekilecektir. Sıfırıncı Gün uluslararası polisiye ve suç odaklı bir dizidir. Kadir, Emniyet Müdürlüğü’nün yedi özel polisi ve bu ekibin amiridir. Bu ekip, birlikte yıllar geçirmiştir ve sonunda bir aileye dönüşmüşlerdir. Ekip uzun süredir organize suç lideri Ejder’in peşindedir ve operasyon planladıkları gibi gitmeyecektir. Sıfırıncı Gün dizisinde de bu olanlar anlatılacaktır.

Sıfırıncı Gün dizisi konusu: Emniyet Müdürlüğü’nün yedi özel polisi ve bu gözde ekibin baba gibi gördüğü amirleri Kadir… Birlikte geçirdikleri yıllar sonunda gerçek bir aileye dönüşen ekip organize suç lideri Ejder’in peşinde. Uzun bir takibin sonunda Ejder’e ulaşan ekip aslında hayalini kurdukları operasyon “Sıfırıncı Gün” ile hayatlarının baştan sona değişeceğinden habersiz.

O güne kadar hayalini kurdukları operasyon planladıkları gibi gitmez. Başarısızlığın sorumluluğunu ekibin iki gözde üyesi Özgür ve Mert üstlenir ve bir plan yaparlar. Amirleri Kadir de dosyanın peşini bırakmaz. Birbirleri için canlarını ortaya koyacak ekip, küllerinden doğmak ve intikamlarını alıp biraz olsun acılarını dindirebilmek için yeniden bir araya gelir.

Sıfırıncı Gün Dizisi Özeti

Sıfırıncı Gün Dizisi özeti hikayesiYönetmen koltuğuna Süleyman Mert Özdemir’in oturduğu Sıfırıncı Gün dizisi oyuncu kadrosu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. Dizinin başrolünde yer alan Kadir, Emniyet Müdürlüğü’nün yedi özel polisi ve bu ekibin baba gibi gördüğü amiridir. Birlikte geçirdikleri yıllar sonunda bir aileye dönüşen ekip uzun süredir organize suç lideri Ejder’in peşindedir. Ejder’i yakalamak için operasyon Sıfırıncı Gün’e hazırlanmaktadır. Fakat O güne kadar operasyon planladıkları gibi gitmeyecektir.

Sıfırıncı Gün Dizisi Ne Anlatıyor?

Sıfırıncı Gün Dizisinin hikayesi ne anlatıyorSıfırıncı Gün dizisi aksiyon, macera, dram ve asker türündedir. İzleyiciler dizinin neyi anlattığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Emniyet Müdürlüğü’nün yedi özel polisi birlikte yıllar geçirmiştir. Daha sonra ise bunlar aile gibi olmuşlardır. Ekip uzun süredir organize suç lideri Ejder’i aramaktadır ve bunun için bir operasyon planlamışlardır. Ejder’i yakalamak için operasyon Sıfırıncı Gün’e hazırlanmaktadır. Ancak, o güne kadar hayalini kurdukları operasyon planladıkları gibi gitmeyecektir. Dizide de bu onlar anlatılacaktır.

Sıfırıncı Gün dizisinin konusu nedir? Ne Anlatıyor? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?