Sıfırıncı Gün Dizisi Kaç Bölüm Olacak, Erken Final mi Yapacak?

29.12.2022
2.552

Sıfırıncı Gün dizisi kaç bölüm olacak? Erken final mi yapacak? Sizlerle paylaşacağız. Tv 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Sıfırıncı Gün dizisinin yönetmen koltuğuna Süleyman Mert Özdemir oturmaktadır. İzleyiciler Sıfırıncı Gün dizisinin kaç bölüm süreceğini de merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Bundan dolayı da yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği Sıfırıncı Gün dizisi kaç bölüm sürecek? Erken final mi yapacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.  sifirinci gun ne zaman bitecek

Sıfırıncı Gün Dizisi Kaç Bölüm Olacak?

Senaryosunu Atasoy Koç’un kaleme aldığı Sıfırıncı Gün dizisi Tv 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. İzleyiciler Sıfırıncı Gün dizisinin kaç bölüm olacağını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak bu konu hakkında net bir bilgi yoktur. Sıfırıncı Gün dizisi ilk bölümüyle 2,37 oranında reyting almıştır. Dizi ilk bölümüyle fena bir başlangıç yapmamıştır. Fakat Sıfırıncı Gün’ün devam etmesi için daha yüksek oranda reyting alması gerekiyor.

Sıfırıncı Gün Dizisi Erken Final Mi Yapacak?

Başrolünde Engin Öztürk ve Aybüke Pusat’ın yer aldığı Sıfırıncı Gün dizisini 28 Aralık’ta yayın hayatına başlamıştır. Dizi ilk bölümüyle 2,37 oranında reyting almıştır. Bu reytingle 16. sıraya yerleşen Sıfırıncı Gün, Çöp Adam, O Kız, Kuruluş Osman, Hayatımın Şansı gibi dizilerden dolayı istediği başarıyı elde edememiştir. Acun Medya imzalı Sıfırıncı Gün dizisi önümüzdeki günlerde reytinglerinde yükselişe geçmezse eğer erken final yapacaktır. sifirinci gun dizisi kac bolum surecek
Sıfırıncı Gün Dizi Müzikleri ve Çalan Şarkılar:

Sıfırıncı Gün Dizisi 2. Sezon Olacak Mı?

Yönetmen koltuğunda Süleyman Mert Özdemir’in oturduğu Sıfırıncı Gün dizisi başlamadan önce büyük ilgi görmüştü. Ancak bu dizinin reytinglerine etki etmemiştir. Çarşamba günleri ekrana gelen Sıfırıncı Gün dizisi beklediği başarıyı yakalayamamıştır. İzleyiciler dizinin 2. sezon devam edip etmeyeceğini de merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Fakat, Sıfırıncı Gün dizisinin reytingleri bu şekilde devam ederse 2. sezon olmayacaktır. Dizinin devam etmesi için reytinglerinde yükselişe geçmesi gerekiyor.

Sıfırıncı Gün dizisi kaç bölüm sürecek? Erken final mi yapacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Serap dedi ki:

  Bence ilginç bir Dizi ben pek Dizi izleyemiyorum. Masterchef ve Survivor izlemeyi seviyorum ve izlemeye çalışıyorum genelde.
  Aslında nerdeyse tek izlediğim proğramlar. Ama Sıfırıncı Gün ilginç bir şekilde ilgimi çekti !!
  OYUNCU KADROSU ÇOK ÜST DÜZEYDE. Hatta çok üzüldüm ilk bölümde Meriç , Ferhat ve Kadir Amiri neden harcadılar diye sinirlendim. Şimdi dördüncü bölümde Sırtlan.
  Yani çok çabuk ilerliyor gibime geldi ve acaba kaldırılacak mı diye üzülüyorum. Konu , anlayan için ilginç bağlantı kurabilmek önemli. Çok üzülürüm erken final yaparsa !!
  Bİrde ENGİN ÖZTÜRK için üzülüyorum. Çok iyi bir oyuncu ama maalesef oynadığı diziler erken final yapıyor.
  Birde kendini ispatlamış iyi oyuncular ve sevilen oyuncular için üzülüyorum.
  Adnan Biricik , Turgay Tanülkü , Sarp Akkaya , Savaş Özdemir ……. yani hepsini sayamıyorum kadro müthiş aslında !!!!!
  Çok üzülürüm 😩😭