Sıfırıncı Gün Dizi Müzikleri Çalan Şarkılar ve Sözleri

19.12.2022
6.488

Sıfırıncı Gün dizi müzikleri, çalan şarkıları ve sözlerini sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Atasoy Koç’un kaleme aldığı Sıfırıncı Gün dizisi Tv 8’de yayınlanacaktır. Dizinin yönetmenliğini Süleyman Mert Özdemir üstlenmiştir. İzleyiciler başrolünde Engin Öztürk ve Aybüke Pusat’ın yer aldığı Sıfırıncı Gün dizi müziğini ve dizide çalan şarkıları da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da Sıfırıncı Gün dizi müzikleri, çalan şarkıları ve sözlerini sizlerle paylaşacağız. sifirinci gun dizisi muzikleri

Sıfırıncı Gün Dizi Müziği

11 Ocak Sıfırıncı Gün dizisi 3. bölümde çalan Ebru Gündeş şarkısı Aman Ölüm zalım ölüm Üç gün ara ver Al başımdan bu sevdayı sözleri burada videosu:

28 Aralık Çarşamba akşamı Tv 8’de izleyici karşısına çıkacak olan Sıfırıncı Gün dizisinin yapımcılığını Acun Medya üstlenmiştir. Yönetmen koltuğunda Süleyman Mert Özdemir’in oturduğu Sıfırıncı Gün dizisi oyuncuları ve konusu sayesinde dikkat çekmiştir. Sıfırıncı Gün, henüz başlamadığı için dizinin müziği de belli değildir. Bizler önümüzdeki günlerde Sıfırıncı Gün dizi müziğini sizlerle paylaşacağız.

Sıfırıncı Gün Dizisinde Çalan Şarkılar Ve Sözleri

Başrolünde Engin Öztürk ve Aybüke Pusat’ın yer aldığı Sıfırıncı Gün dizisinin çekimleri Makedonya, İstanbul ve Miami’de yapılmaktadır. Dizinin tanıtım fragmanında herkesin masada oturup söylediği şarkı ise İbrahim Erkal’ın Sen Aldırma isimli şarkısıdır. İzleyiciler bu şarkının sözlerini de merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Bundan dolayı da Sen Aldırma şarkısının sözlerini sizlerle paylaşacağız. İlerleyen günlerde dizide çalan tüm şarkıları sayfamıza ekleyeceğiz. sifirinci gun dizisinde calan sarkilar

İbrahim Erkal – Sen Aldırma

Sen aldırma
Giderim buralardan
Bir pantolon bir ceket
Sen aldırma
Giderim uzaklarda yaşadığımı farz et
Anan senin anan yarim
Baban senin baban yarim
Bana düşer çekip gitmek
Farz et dünya yalan yarim

Saçlarından tel kopar ver
Gönül nazlı bir şey ister
Beni sevdiğini söyle
Bu bana bir ömür yeter
Saçlarından tel kopar ver
Gönül nazlı bir şey ister
Beni sevdiğini söyle
Bu bana bir ömür yeter

Çare gelmez ağlamaktan
Ayrılır mı et tırnaktan?
Çare gelmez ağlamaktan
Ayrılır mı et tırnaktan?
Başka yol yok ayrılmaktan
Farz et sevgi yalan yarim

Sıfırıncı Gün dizi müzikleri, çalan şarkıları ve sözlerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..