Sıcak Kafa Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Yorum Yap 409 kez okundu.

Sıcak Kafa Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu… Sıcak Kafa dizisi için hazırlıklar sürüyor. Sıcak Kafa dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Sıcak Kafa dizisi konusu nedir? Sıcak Kafa dizisi hangi kanalda dijital platformda yayınlanacak? Sıcak Kafa dizisi bilgileri neler? Konumuzda sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Sıcak Kafa Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yapımcılığını yönetmenliğini Mert Baykal’ın üstleneceği Sıcak Kafa dizisi aynı isimli romandan uyarlama olarak yayınlanacak. Sıcak Kafa dizisi oyuncu kadrosu ile ilgili çalışmalar devam ediyor. Sıcak Kafa dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Sıcak Kafa dizisi oyuncu cast çalışmaları devam ediyor. Sıcak Kafa için cast çalışmaları devam ederken kadın başrol oyuncusu olarak Hazal Subaşı ile anlaşma sağlandı. 

sicak kafa romani dizi oluyor

Hazal Subaşı

Sıcak Kafa dizisi kadın başrol oyuncusu olan Hazal Subaşı kimdir? Hazal Subaşı 1996 İzmir doğumludur. Miss Turkey yarışmasından sonra oyunculuk konusunda eğitimler almıştır. Adını Sen Koy dizisinde ilk oyunculuk tecrübesini yaşamıştır. Bir Umut Yeter, Halka, Çukur dizilerinde rol aldı. Hazal Subaşı instagram hesabı https://www.instagram.com/hazalsubasii/

Hazal Subasi Sicak Kafa dizisinde

Sıcak Kafa Dizisi Konusu

2016 yılında yayınlanan Afşin Kum’un yazdığı ve Fabisad GİO ödüllü Sıcak Kafa romanından uyarlanacak olan Sıcak Kafa dizisi yapımcılığını Tims & B Productions üstlenecek. Sıcak Kafa dizisi konusunu Sıcak Kafa romanı özetine bakarak anlayabiliriz. Sıcak Kafa romanı özetine bir göz atalım.

Sıcak Kafa dizisi konusu özeti; Dünyada bir delilik salgını vardır. Eski dilbilimci Murat Siyavuş bu salgın üzerine çalışmıştır. O da umutsuzluk içinde annesinin evine sığınmıştır. Bir devlet kurumu peşine düşer. O da evden çıkıp hayata karışmak ve salgının dönüştürdüğü dünyayla yüzleşmek zorunda kalır. Meraklandıran sürükleyen çokça güldüren ve nihayet elinizden tutup uçuran bir hikayedir.

Sıcak Kafa Dizisi Hangi Kanalda Nerede Yayınlanacak?

Sıcak Kafa dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Sıcak Kafa televizyon kanallarında yayınlanmayacak. Sıcak Kafa dizisi Netflix ekranlarında yayınlanacak. Netflix dijital platformunda yayınlanacak olan Sıcak Kafa dizisi bilgileri konumuza eklenerek konumuz sürekli güncellenmektedir.

sicak kafa dizisi oyunculari kimler oldu

Sıcak Kafa Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak Yayın Tarihi?

Sıcak Kafa dizisi ne zaman yayınlanacak? Sıcak Kafa dizisi Netflix ekranlarında yayınlanacak. Sıcak Kafa dizisi ocak ayında sete çıkacaktır. 2021 yılının ilk aylarında çekimleri tamamlanarak en yakın zamanda Netflix platformunda yayınlanacaktır. Sıcak Kafa dizisi oyuncu kadrosu bilgilerini konumuza ekleyerek güncel bilgileri sizlerle paylaşacağız. Sizler Sıcak Kafa dizisinin konusunu nasıl buldunuz? Sıcak Kafa dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

 

Etiketler