Show Tv’de 2019-2020 Yeni Sezon Başlayacak Diziler Hangileri?

Show Tv’de 2019-2020 Yeni Sezon Başlayacak Diziler Hangileri? Show TV yeni sezon için hazırlıklarına tam gaz devam ediyor. Kanal yeni sezon için yeni dizilerle anlaşmalar yapıyor. Show TV’nin geçen sezon dizilerinin çoğu final yaparak ekrana veda ettiği için yeni sezonda çokça dizi ile anlaştı. Show TV yeni sezonunda yayınlanacak olan dizilerin çokluğu da reyting savaşının kızışacağı anlamına geliyor.

Show TV de önceki sezondan kalan dizilerden sadece Çukur dizisi yayınlanmaya devam edecekken diğer diziler final yaparak ekrana veda etti. Yeni Gelin dizisi final yapmıştı. Çarpışma dizisi de final yapmıştı. Show TV Güldür Güldür Show programı da severek takip ediliyor ve reytinglerde durumu iyiydi. Bu yüzden de Güldür Güldür Show devam edecektir ancak yeni sezonu 2020 sezonu ocak ayında başlayabilir.

Show TV Yeni Sezon Dizileri İsimleri Bilgileri

Aşk Ağlatır Dizisi Yeni Sezonda Show TV de Yayınlanacak

Aşk Ağlatır dizisi yeni sezonda Show TV ekranlarında yerini alacak. Aşk Ağlatır dizisi başrol oyuncularının fotoğrafları sosyal medyaya verildi. Çok yakıştırılan başrol oyuncularının fotoğraflarını bizler de paylaşıyoruz. Sizlerinde yorumlarınızı aşağıda ki yorum kısmına bekliyoruz. Aşk Ağlatır dizisi başrol oyuncuları Hafsa Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş oldu. Genç başrollerin yer alacağı Aşk Ağlatır dizisinin senaryosunu Tayfun Güneyer yazıyor. Japon dizisi Love That Makes You Cry’dan uyarlama olan Aşk Ağlatır dizisi MF Yapım imzası taşıyor.

Aşk Ağlatır dizisi çekimleri kısa süre sonra başlayacak ve yeni sezonda Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Aşk Ağlatır dizisi ile ilgili tüm yenilikleri görmek için özel bir konu açmıştık. Aşk Ağlatır dizisi oyuncu kadrosu konusu bilgileri için TIKLAYIN…

Barış Dizisi Yeni Sezonda Ne Zaman Başlayacak Bilgileri

Yeni sezon Show TV ekranlarında yayınlanması planlanan bir diğer dizi de Barış dizisi oldu. Barış dizisi senaryosunu Şebnem Aksoy Açıkalın yazıyor. Tims & B Yapım imzası taşıyan Barış dizisi Çukur dizisinden sonra 2. mafya dizisi olarak yayınlanıyor. Barış dizisinde gösterişli yaşamı ile dikkat çeken zengin bir mafya ailesi ve onlarla hayatı bir şekilde kesişen borsacının hikayesi anlatılacak. Barış dizisi oyuncu arayışları cast çalışmaları hala devam etmektedir. Yeni sezona yetiştirilmesi düşünülen Barış dizisi ile ilgili bilgiler güncellenecektir. Konumuzu takipte kalınız.

Kuzey Yıldızı Dizisi Bilgileri Konusu

Kuzey Yıldızı dizisinde Karadeniz’de yaşayan Kuzey ve Yıldız’ın aşk öyküsü anlatılacak. Kuzey Yıldızı dizisinde Kuzey ve Yıldız çocuklukları birarada geçmiş ve ailelerinin de birbirlerine yakıştırmaları üzerine sözlenmiş iki insandır. Ancak Kuzey İstanbul’a üniversite için gittiğinden birinden hoşlanır ve Yıldız’a verdiği sözleri unutur. Yıllar sonra İstanbul’da evlendiği kadın ölünce de 3 kızı ile birlikte Karadeniz’e geri dönme kararı alır. Köyde kimse Kuzey’i istememektedir. Bu yüzden de Kuzey’i ve 3 kızını zor günler beklemektedir.

Kuzey Yıldızı dizisi başrol oyuncuları İsmail Güner ve Aslıhan Demirci oldu. Kuzey Yıldızı dizisi çekimleri de Karadeniz’in incisi Ordu’da çekiliyor. Kuzey Yıldızı ile ilgili detaylı bilgiler oyuncuları konusu fragmanı için TIKLAYIN…

Patron Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Bilgileri

Patron dizisi TIMS&B yapım imzası taşıyor. Patron dizisi başrollerini Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz  paylaşıyor. Patron dizisi çekim mekanları İstanbul, Amerika ve Meksika üçgeninde gerçekleşecek. Patron dizisi yönetmeni Yağız Alp Akaydın oldu. Patron dizisi başrol oyuncuları belirlendi. Çekim mekanları da netleşen dizinin çekimleri de yakında başlayacaktır. Patron dizisi için yeni bir isimle daha anlaşma safhasına varıldı. Patron dizisi için Olgun Şimşek ile görüşülüyor. 

Yabancı Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Bilgileri

Yabancı dizisi Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak yeni sezonda. O3 Medya imzası taşıyan Yabancı dizisi başrolü için İlker Kaleli ile anlaşıldı. İlker Kaleli son olarak geçtiğimiz sezon internet kanalı olan Puhu TV de yayınlanan Dip dizisinde rol almıştı. Yeni sezonda Yabancı dizisinde başrol oynayacak. Diğer oyuncular için cast çalışmaları hala devam ediyor. Yabancı dizisi oyuncuları netleştikçe çekimleri de kısa süre sonra başlayacaktır.

Ramo Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Bilgileri

Show TV ekranlarında yeni sezonda yayınlanması planlanan Ramo dizisi için hazırlıklar devam ediyor. Söz dizisinin final yapmasının ardından Görkem Sevindik’in yeni dizisi Ramo oldu. Ramo dizisi Adana’da çekilecek. Ramo dizisi için çekim yerlerinde hazırlıklar tamamlanırken oyuncu kadrosuna da yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Ramo dizisi Ekin Koç ile anlaşmak üzere. Ramo dizisi bilgileri konusunu sizlerle paylaştık. Yeni sezonda Show  TV de yayınlanması planlanan yapımları da sizlerle paylaştık.

Show TV 2019-2020 sezonu ekranında yukarıda saydığımız diziler var. Ancak dizilerin çokluğu bazı dizilerin birkaç hafta da final yapabileceği sinyali veriyor. Reytinglerde bir kaç hafta da istenen oranları almazsa bazı diziler final yapabilir. Siz bu sezon Show TV de hangi diziyi izlemeyi planlıyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Show tv Yeni Sezonda Diziler Hangi Gün Yayınlanacak 2019-2020

Pazartesi >> Çukur
Salı >> Aşk Ağlatır
Çarşamba >> Ramo
Perşembe >> Çarpışma yerine Patron dizisi
Cuma >> Gülperi yerine Yabancı
Cumartesi >> Güldür Güldür Yerine Kuzey Yıldızı
Pazar >>  Barış dizisi

Sizlerde Show Tv’de 2019-2020 Yeni Sezon Başlayacak Diziler Hangileri? konumuz hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Show tv de 2019-2020 de Çukur, Aşk Ağlatır, Kuzey Yıldızı, PAtron, Ramo, Yabancı ve Barış gibi diziler ekrana gelecek. Sizlerde beklentilerinizi yazın lütfen aşağıya..

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Avatar Bartu Güven

    İbrahim Çelikkol abim oynamalı Barış dizisi de oynasın çok iyi olur tutulur bende izlerim