Show TV Sahur Vakti Sunucusu Bekir Köse Kimdir? İletişim

Tv
22.04.2020
35

Bu konumuz Show TV Sahur Vakti Sunucusu Bekir Köse Kimdir? İletişim hakkında olacak. Show TV’den 2022 Ramazan ayı için yeni sahur programı ekrana geliyor. Bekir Köse ile Sahur Vakti isimli programın sunucusu merak konusu oldu. Bizde bilmeyenler için Bekir Köse kimdir sunucu daha önce herhangi bir program sundu mu tv de yer aldı mı bu konuda detayları yazacağız.

Bekir Köse ile Sahur Vakti Show Tv de

Show tv de birkaç yıldır sahur programı yapan ünlü hoca Mustafa Karataş bu sezon Show tv de olmayacak. Show tv den ayrılan Mustafa hocanın yerine ise 2022 yılında yeni bir isim görev alacak. Mustafa Karataş hocanın bu yıl Kanal 7 ekranlarında program yapacak olmasından dolayı onun yerine Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde müezzinlik yapan Bekir Köse getirildi.

“Bekir Köse ile Sahur Vakti” Ramazan boyunca her gece Show TV’de olacak. Peki iftar programı olmayacak mı sorusu da merak ediliyor. Show tv program akışına baktığımızda iftar için özel bir program hazırlanmadığı görülüyor. Çünkü hem haber saatine denk gelmesi hemde hocaların çok yüksek ücret talep etmeleri nedeniyle bu yıl Show tv yayın akışında iftar programı ve sunucusu görünmüyor.

Sahur Vakti Sunucusu Bekir Köse KimdirShow TV Sahur Vakti Sunucusu Bekir Köse Kimdir?

Sunucu Bekir Köse, 1983 yılında Balıkesir ilimizde dünyaya gelmiştir. 3 yaşında Kuran-ı Kerim okumayı öğrenen ve ezberi çok kuvvetli olan Bekir Köse İslami eğitim almaya başladı. Henüz 11 yaşında Balıkesir Yıldırım Camii Kuran Kursu’nda eğitim alarak Kuran-ı Kerim’i ezberledi ve hafız oldu. Daha sonra Bekir Köse Balıkesir Karesi Ortaokulu’nu tamamladı. Lise eğitimini ise Muharrem Hasbi Lisesi Spor Bölümü’nde okudu. Kendisini geliştirmek için diksiyon ve sunuculuk dersleri de alan Bekir Köse özel musiki dersleri de aldı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde Kamu Yönetimi ve Yerel Yönetimler bölümünü okudu.

Bekir Köse 2009 senesinde ise Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde müezzin kayyım olarak göreve başladı. Halen Üsküdar Hz. Ali Camii’nde görev yapan Bekir Köse, 1997 yılından beri çeşitli platformlarda sunucu müzisyen ve aktivist olarak sahne alıyor. 2015 yılından beri Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8 de ramazan aylarında sahur programı sunan Bekir Köse bu yıl Show tv ile anlaştı.

Show TV Sahur Vakti Sunucusu Bekir Köse Telefon Whatsapp İletişim Hattı

Show TV Sahur Vakti Sunucusu Bekir Köse Kimdir? İletişim bilgilerini de hemen yazalım. Bekir Köseye ulaşmak için Show tv iç hatları arayarak telefon ile yada özel whatsapp numarasından ulaşabilirsiniz. 0536 266 90 02  Sizlerde merak ettiklerinizi Bekir Köse hocamıza sorup danışabilirsiniz. Sorularınızı aşağı yorum olarak da yazabilirsiniz.

Show TV Sahur Vakti Sunucusu kimdirBekir Köse Show TV Sahur Vakti Programından Ne Kadar Alıyor?

Ramazanda hocaların aldığı maaş yada ücretleri çok merak edilir. Bekir Köse de hem sesi ile hemde sohbeti ile bu sezon Show tv de izleyicileri ile buluşacak. Bekir Köse ne kadar para alacak maaşı nedir bu konuda herhangi bir detay paylaşılmadı. Ancak bu sezon hem sunucu ve programlar hem de diziler olmadığı için kanallar çok düşük reklam gelirleri elde ediyor. Bu nedenle Bekir Köse hocanın ücreti de oldukça az olabilir..

Hocaların aldığı maaşı merak edenler için buraya bakabilir >>Mustafa Karataş 2022 Ramazan Ücreti Maaşı Ne Kadar?

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. ayhan özkocaman dedi ki:

    slm aleykum sizi allah için çok seviyorum müslümanlık müthiş birşey anlayana tabiki hocam ekranlara çok istiyorsunuz sizinle tanışmak istedim geçenlerde hz yusuf un şöhretini hocamız misal vererek çok güzel anlattı rabbim ondan ve sizden razı olsun gene konuk alırsanız hoca mi sevinirim hayırlı ramazanlar birde su sorum var cinsiyet değiştirip bunun hükmü rabbim katında nedir şarkılar içerisinde ıslami zedeleyen sözler var bunu da nedir gunahi

  2. Nuray dedi ki:

    Merhaba benim ender saraç hocama bi sorun var ben SLE hastasıyım 1 yıl önce tanı konuldu doktorumla görüşemiyorum malum oruç tutuyorum ama hastalığım yeniden aktiflesirmi cevaplarsa çok sevinirim

  3. Anonim dedi ki:

    Show TV ‘yi bizzat Rütük Başkanı tarafından aranarak “Sahur Vakti” isimli Programın yapılması ve Sunucusunun Bekir Köse’nin olması talimatı verlmiş….