Show TV Ana Haber Dilara Gönder Neden Yok, Yeni Sunucu Kim?

Tv
09.02.2023
1.502

Show TV Ana Haber Dilara Gönder Neden İstifa Etti? sorusunun cevabını vermek üzere konumuzu açtık. Dilara Gönder 2021 Ağustos ayından beri Show TV Ana Haber sunuculuğunu yapıyordu. Ancak bugün istifa ettiğini söyledi. Bunun nedenini izleyici merak etti. Sevilen sunucunun ani kararının nedenini tahmin ederek aşağıya yazıyoruz.

Show TV Ana Haber Sunucusu Dilara Gönder Neden İstifa Etti?

Dilara Gönder 23 Ağustos 2021 tarihinden itibaren Show TV Ana Haber sunuculuğu yapıyordu. Bugünlerde sürekli olarak deprem yayını yapan kanalda ana haber programında yer alıyordu. Depremle ilgili tartışmaların olduğu programda söylediği sözlerle dikkatleri çekmişti. Dilara Gönder depremle ilgili söyleşi esnasında söyledikleri ile sosyal medyada da çok beğeni almıştı. Ancak söylediği sözler bazılarının canını sıkmış olmalı ki ani bir karar vermek zorunda kaldı. Peki Dilara Gönder ne dedi? İşte cevabı:  dilara gonder show ana haberden istifa etti

Deprem uzmanı ile söyleşi esnasında sinirlenen Dilara Gönder ‘”Böyle ölümlü ders mi olur? 99’da yeteri kadar ölüm olmadı mı? Buda mı ders olsun. Biz sürekli dersteyiz. Sınav kağıdı hep boş. 99 dersinin sınav kağıdı boş.” dedi. Dilara Gönder depremle ilgili söyleşi yaptıkları programda söylediği bu sözlerle sosyal medya da beğeni toplamıştı. İzleyenler dobra ve cesur sözleri ile Dilara Gönder’i tebrik etmişti.

Dilara Gönder programda beğeni toplasa da ani bir kararla istifa ettiğini duyurdu. Bunun nedenini kendi açıklamadı. Bu yüzden de kesinlikle bu sebeple ayrıldı diyemeyiz. Ancak Dilara Gönder’in cesur sözleri bazı insanları rahatsız etmiş olabilir. Bu kesin olmamakla birlikte tahminimiz bu yönde. Sizlerde tahminlerinizi aşağıya yazınız.

Dilara Gönder sosyal medya hesabından “Yazması zormuş, istifa ettim. Tüm çalışma arkadaşlarıma ve bugüne kadar bana bu fırsatı veren Ciner Medya Grubu’na teşekkür ederim.” dedi. Kendisine bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz. showtv ana haber sunucusu

Show TV Ana Haber Yeni Sunucusu Kim Olacak?

Dilara Gönder’in ani ayrılığının ardından Show TV Ana Haber sunucunun kim olacağı merak konusu oldu. Yeni bir sunucu ile anlaşma olmadı. Şimdilik haftasonu ana haber sunuculuğunu yapan Pınar Erbaş Ersoy haftaiçi ana haber sunuculuğunu da yapacak. Pınar Erbaş Ersoy Show TV Ana Haber yeni sunucusu oldu. Başka sunucu ile anlaşma yapıldığında konumuza ekleyeceğiz.

Sizce Dilara Gönder’in Show TV Ana Haber sunuculuğundan ayrılması doğru mu? Dilara Gönder’in sunuculuğunu beğeniyor muydunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. 

YORUMLAR

  1. Omyu dedi ki:

    Birincisi Dilara gönder istifa etmedi ettirildi ikincisi umarım ya farklı bir kanalda ya da YouTube kanalı açarak orada yorumlarını cesurca dobra bir şekilde yorumlamaya devam eder üçüncüsü Türkiye bir dobra sözünü sakınmayan bir haber spikeri kazandı çünkü Dilara gönder daha önce Spor spikeriydi bildiğim kadarıyla ve yaptığı yorumla ne kadar iyi bir haber spikeri olduğunu gösterdi daha önce de dediğim gibi umarım yakın zamanda tekrardan ya sosyal medyada YouTube’da ya da ekranlarda görürüz kendisini

  2. Lacyn dedi ki:

    Dilara seni yeniden ekranda show tv de gormek istiyorun ! 👈 LUTFAN AYRYLMA ❤

  3. Lacyn dedi ki:

    Dilara Ben turkmenim ama sizi cok sevdim, yolun açyk olsun . Seni yenidän ekdanda gormek istardim .