Sevmek Zamanı Nerede Çekiliyor, Göl Orman Neresi?

22.05.2022
985

Bu konumuzda Sevmek Zamanı dizisi nerede çekiliyor? Sevmek Zamanı dizisi göl, orman neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yönetmen koltuğunda Yıldız Hülya Bilban’ın oturduğu Sevmek Zamanı dizisinin yapımcılığını Süreç Film üstlenmiştir. İzleyiciler tarafından Sevmek Zamanı dizisinin nerede çekildiği ve dizideki göl ile ormanın yeri de merak edildi. Bizlerde bu konumuzda konumuzda Sevmek Zamanı dizisi nerede çekiliyor? Sevmek Zamanı dizisi göl, orman neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. sevmek zamani dizisi cekim mekanlari ormanlar

Sevmek Zamanı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Başrollerini İlhan Şen, Deniz Işın, Serenay Aktaş ve Toprak Can Adıgüzel’in paylaştığı Sevmek Zamanı dizisinin nerede çekildiği de merak edildi. Sevmek Zamanı dizisinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır ve burada devam edecektir. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması gibi bir çok sebepten dolayı dizinin çekimleri burada gerçekleşecektir ve çekimlerde İstanbul’un bir çok farklı semti ile sokağı kullanılacaktır. sevmek zamani hangi sahilde cekildi Sevmek Zamanı dizisinde Firuze ve Kağan sahilde birlikte dolaşıyorlar.

Sevmek Zamanı Dizisi Hangi İl Ve İlçede Çekiliyor?

ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Sevmek Zamanı dizisinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır. İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetine daha düşük olması gibi bir çok sebepten dolayı Sevmek Zamanı dizisi burada çekilmekte. Süreç Film imzalı Sevmek Zamanı dizisinin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı semti kullanılacak olsa da dizide anlatılan ana hikaye Beykoz ilçesinde geçmektedir. sevmek zamani cekimlerin yapildigi orman nerede

Sevmek Zamanı Dizisi Göl Ve Orman Neresi?

Süreç Film imzalı Sevmek Zamanla dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. Dizide yer alan göl ve ormanların nerede olduğu da merak edildi. Sevmek Zamanı dizisinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır ve burada devam edecektir. Sevmek Zamanı dizisinde yer alan göl ve ormanlar İstanbul Beykoz’da yer almaktadır. Beykoz, ormanları ve güzel doğa manzarasıyla İstanbul’un gözde yerlerinden biridir. sevmek zamani istanbul besiktas vapuru cekimleri

Sevmek Zamanı dizisi çekimleri İstanbul Beşiktaş vapurunda gerçekleşti. Başrol oyuncuları İlhan Şen ve Deniz Işın’ın vapurda martılarla olan sahneleri çok sevildi. Yeni yaz sezonunun çifti İlhan Şen ve Deniz Işın olacaktır.

Sevmek Zamanı Dizisi Çekim Mekanları

Senaryosunu Nalan Merter Savaş’ın kaleme aldığı Sevmek Zamanı dizisinin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı semt ve sokağı kullanılacaktır. Ancak, dizide yer alan göl ve ormanlar, güzel doğa manzarası ve ormanlarıyla karadenizi aratmayan Beykoz’da yer almaktadır. Sevmek Zamanı dizisinde anlatılan ana hikaye İstanbul’un Anadolu yakasına yer alan Beykoz ilçesinde geçecektir.

sevmek zamani dizisi hangi is yerinde cekiliyor İstanbul’da bulunan bir iş merkezinde Firuze iş başvurusuna geliyor. Kağan’ın gizlediği hayatı burada ortaya çıkabilir.

Bu konumuzda Sevmek Zamanı dizisi nerede çekiliyor? Sevmek Zamanı dizisi göl, orman neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Sevde dedi ki:

    Ben geçen Kadıköyde bir okulda gördüm seti.