Sevmek Zamanı Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak?

04.07.2022
501

ATV ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Sevmek Zamanı kaç bölüm sürecek ne zaman bitecek final olacak merak edildi. Başrollerinde İlhan Şen ve Deniz Işın gibi oyuncuların yer aldığı Sevmek Zamanı dizisinin kaç bölüm olacağı ne zaman biteceği gibi merak edilen sorulara bu sayfada yanıt vermek istiyoruz. 5. bölümü ile 11 temmuz pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek olan Sevmek Zamanı dizisi ile ilgili detaylı bilgiler burada. Not: Sevmek Zamanı nerede çekiliyor?

Sevmek Zamanı kaç bölüm sürecek?

Güncelleme: Sevmek Zamanı dizisi Kurban Bayramı sebebiyle yayınlanmayacak ve sonrasında 18 Temmuz ve 25 Temmuzda yayınlayacağı yeni bölümlerle final yapacaktı. Ancak ara verme kararı değişti. Sevmek Zamanı dizisi 11 Temmuz Pazartesi yeni bölüm yayınlayacak. Sonrasında 18 Temmuz Pazartesi final yapacak. Finali böylelikle 1 hafta öne alınmış oldu.

Sevmek Zamanı Kaç Bölüm SürecekSevmek Zamanı dizisi geçtiğimiz haftalarda almış olduğu 2.20 oranındaki Total reyting ile çok uzun ömürlü bir dizi olmayacağını gösterdi. Aynı gün başlayan ve FOX TV’de yayınlanan tozluyaka dizisi yaz aylarındaki televizyon izleyicisini özellikle de gençleri kendisine topladı. Sevilen oyuncuların yer aldığı sevmek Zamanı dizisi ise daha da düşük reyting oranlarına geriledi. Görülen o ki sevmek zamanı dizisinin reytinglerdeki düşüşü kısa süre sonra dizinin erken final yapacağına işaret ediyor. Zaten yaz dizilerinin çoğu Ağustos ayında final yapar. Ancak bu sezon birçok dizi 2 ve 3 total reyting alarak uzun ömürlü olamayacağını şimdiden gösterdi. Sevmek Zamanı dizisi yapımcı firma ile ATV arasında imzalanan 10 bölümden oluşuyordu ancak Sevmek Zamanı 5 bölüm sürecek.

Sevmek Zamanı dizisi ne zaman bitecek final olacak?

Sevmek Zamanı 5 bölüm yayında kaldı.  5. bölüm sonrasında bitirildi. Sevmek Zamanı dizisinin hem Ab hem de ABC ve Total izlenme oranları dizinin yeni sezonda devam etmeyeceğini 5. bölümde sözleşmenin bitişi ile final yapacağını gösteriyor. 5 bölümü 18 temmuzda yayınlanması beklenen Sevmek Zamanı ekrana veda edecek. Ancak dizi reytingleri çok daha aşağı düşerse erken final yapma ihtimali de var.Sevmek Zamanı Ne zaman bitecek final olacak

Sevmek Zamanı neden izlenmedi reytinglerin niçin düşük?

Sevmek Zamanı dizisinin öncelikle senaryosu insanların çok ilgisini çekecek türden değil. Pandemi sonrasında birçok kişi artık yeteri kadar televizyon izlemez oldu. Bu yüzden sadece güçlü senaryolar ve iyi oyunculuklar ayakta kalabiliyor. Sevmek Zamanı dizisinin senaryosu yetersiz, ayrıca oyuncuları da diziyle tam bağdaşamadı. İlhan Şen daha kısa bir süre önce Burcu Özberk ile dizisini (Aşk Mantık İntikam) tamamlamışken yeni bir dizi ile ekrana gelmesi pek sıcak karşılanmadı. Ayrıca sevmek Zamanı dizisinin başlamasından bir hafta sonra tozluyaka dizisi güçlü bir giriş yaparak pazartesi gününün reytinglerini topladı. Dolayısıyla sevmek Zamanı dizisi gittikçe düşen reyting oranları sonrasında ciddi bir izleyici kitlesine kaybetti.

Sevmek Zamanı yeni sezon devam eder mi?

Sevmek Zamanı dizisi birkaç yıl önce çekilmiş olsa çok daha yüksek reytinglere ulaşır uzun süre devam ederdi. Ancak 2022 yaz aylarında birçok dizi yayına girdi ve bazı dizilerin şansı düşük oldu. Sevmek Zamanı dizisinin yeni sezonda devam etmesi için ciddi oranda reytinglerini arttırması gerekir.

Ancak görünen o ki Sevmek Zamanı 2. sezon hiç olmayacak çünkü izlenme oranları çok düşük. Bu konuda sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen. Sizce Sevmek Zamanı devam etmeli mi yoksa biran önce bitmeli final olmalı mı?

YORUMLAR (Sen de YAZ)

  1. Sabina dedi ki:

    Zašto da se ne nastavi 2 sezona serija je odlična.Jedva sam čekala da izađe 4 i 5 epizoda. Molim za nastavak druge sezone.

  2. Sevda dedi ki:

    Bence cok guzel dizi. Bitmesin

  3. çiçekhazal dedi ki:

    son bolumunu seyrtetttım dizi nın ilk bolumu gibi yeni basladı çok guzel