Sevgili Geçmiş Dizisi Nerede Çekiliyor, İl İlçe Mekanlar Neresi Nasıl Gidilir?

Yorum Yap 563 kez izlendi

Sevgili Geçmiş Dizisi Nerede Çekiliyor, İl İlçe Mekanlar Neresi Nasıl Gidilir? Sevgili Geçmiş dizisi yeni sezonda ekranlardaki yerini almak için gün sayarken dizi ile ilgili hazırlıklar devam etmektedir. Sevgili Geçmiş dizisi nerede çekiliyor? Sevgili Geçmiş hangi ilde ilçede köyde? Güneşli Bahçe Kasabası nerede, hangi mekanlarda çekiliyor? Tüm bilgiler konumuzun devamında.

Sevgili Geçmiş dizisi hangi il ilçe köyde çekiliyorSevgili Geçmiş Dizisi Nerede Çekiliyor?

Sevgili Geçmiş dizisi senaryosunu Funda Alp yazarken yönetmen koltuğunda Aydın Bulut oturuyor. Sevgili Geçmiş dizisinde 3 kız kardeşin öyküsü anlatılacak. Sevgili Geçmiş dizisi başrol oyuncuları olarak Emre Kınay ve Ece Uslu ile anlaşma sağlandı. Zamanla birbirinden kopan bu 3 kardeş gizemli bir mektupla yola çıkacak ve birbirlerini bulacaklar. Gizemli bir hikaye olan Sevgili Geçmiş dizisi konusu çok özel bir hikaye. Bu hikayenin geçtiği köy ise Güneşli Bahçe Kasabası diye dizide geçen köy.

Güneşli Bahçe Kasabası Nerede?

Sevgili Geçmiş dizisinde geçen Güneşli Bahçe Kasabası aslında İzmir ilimizin Urla ilçesine bağlı olan Kuşçular köyüdür. Kuşçular köyü Sevgili geçmiş dizisinin çekimlerinin başladığı güzel bahçeler ve üzüm bağları ile meşhur olan bir mahalledir. Güneşli Bahçe Kasabası Sevgili Geçmiş dizisinin hikayesinin konusunun ana merkezi olacak. Sevgili Geçmiş dizisinin çekildiği Güneşli Bahçe Kasabası İzmir ilimizin Urla ilçesindeki Kuşçular köyü mahallesi olduğunun altını bir kez daha çizelim.

Sevgili Geçmiş Dizisi Nerede Çekiliyor?

Sevgili Geçmiş dizisi çekimleri henüz başlamadı. Çünkü oyuncu kadrosu netleşmeyen dizi sete çıkamaz haliyle. Sevgili Geçmiş dizisi oyuncu cast çalışmaları hala devam ediyor. Sevgili Geçmiş dizisi oyuncuları belli olunca en kısa zamanda sete çıkacaktır. Sevgili Geçmiş dizisi eğer planlara uygun giderse ağustos ayı ortasından itibaren sete çıkmayı planlıyor. Ancak şuan ağustos başında olmamıza rağmen çoğu oyuncusu belli değil.

Süreç Film imzası taşıyan Sevgili Geçmiş dizisinin çekimleri İzmir’de gerçekleşecek. Turizm cenneti olan İzmir bir çok diziye de ev sahipliği yapmıştır bu zamana kadar. İzmir’in hangi semtlerinde çekileceği net olmasa da İzmir’in bir çok yeri Sevgili Geçmiş dizisinde kullanılacaktır. Sevgili Geçmiş dizisi setinin nerede kurulacağı net olarak belli değil.

Sevgili Geçmiş Dizisi Setine Çekim Mekanına Nasıl Gidilir?

Sevgili Geçmiş dizisi çekim yeri olan İzmir Türkiyenin en büyük ve en yoğun şehirlerinden. İzmir bir turizm ve doğal güzellik şehri. Denizi, doğal mekanları ile her zaman gözde bir şehir olan İzmir bu zamana kadar Adı Mutluluk, Fabrika Kızı, Kaçak Gelinler, Yeşil Deniz dizilerine ev sahipliği yaptı. Tüm dizilerde de yeşili mavisi ile İzmir kendine hayran bırakmıştı. Sevgili Geçmiş dizisinin çekildiği üzüm bağı nerede:Sevgili Geçmiş dizisinin çekildiği üzüm bağı nerede

Sevgili Geçmiş çekim yerleri neresiSevgili Geçmiş Dizisi Nerede Çekiliyor? Sevgili Geçmiş dizisi de İzmir’in farklı mekanlarında çekilecek. İzmir’de deniz kıyısında kordonda restoran cafe gibi mekanlarda bol bol çekim yapılacaktır. Sevgili Geçmiş dizisi çekimlerini görmek için İzmir’e gitmeniz gerekir.

İzmir’e nasıl gidilir? Hangi mekanlarda diziler çekilir ve İzmir’de Nerelere Gidilmeli?

Türkiye’nin gözde şehirlerinden olan İzmir ülkemizin batısında yer alır. Genel olarak tatil mekanı olarak seçilen İzmir ve çevresi doğal güzellikleri ile de herkesin sevdiği bir şehirdir. İzmir’de çekilecek olan Sevgili Geçmiş diziside eminiz ki İzmir’de gezilebilecek yerleri çekim mekanı olarak kullanacaktır. Bizlerde sizlere fikir olması amacıyla İzmir’de gezilecek yerlerin listesini verelim.. İzmir’e Sevgili Geçmiş dizisinin setine uğradığınızda bu doğal güzellikleri de görmek isteyebilirsiniz.

Sevgili Geçmiş dizisi Seçkin Özdemir geminin bulunduğu liman neresi? Cevap: İzmir Limanı

Sevgili Geçmiş dizisi Seçkin Özdemir gemi liman neresi

Sevgili Geçmiş dizisinde çekim mekanı olarak kullanılması muhtemelen olan yerler; İzmir Saat Kulesi, Kadifekale, İzmir Tarihi Asansör, Konak Meydanı, İzmir Doğal Yaşam Parkı, Spil Dağı, Kemeraltı Çarşısı, Yassıca Adası.. gibi İzmir’in bir çok gezilesi mekanı mevcut. Bu yerler Sevgili Geçmiş dizisinde de kullanılacaktır eminiz ki. 

Sevgili Geçmiş dizisi sizce çekim mekanı olarak İzmir’i seçerek doğru karar verdi mi? Bize göre en doğru karar. Çünkü yukarıda yer alan resimlerden de anlayacağımız gibi böyle güzel mekanlarda dizi çekmek seyircide merak uyandırır ve mekanların güzelliği seyirciyi olumlu etkiler. Dizinin konusu oyunculuğu kadar çekim mekanları da çok önemlidir.

Şimdilik başrol oyuncuları olan Emre Kınay ve Ece Uslu ile anlaşan Sevgili Geçmiş dizisi diğer oyuncuları ile de anlaştığı takdir de çekimlerine en yakın zamanda başlayacak ve ekrandaki yerini alacaktır. Sevgili Geçmiş dizisi çekim mekanlarının detaylı adresini çekimler başladığında sizlere konumuzdan paylaşacağız.

Sevgili Geçmiş dizisinin çekildiği rüzgar tribünleri nerede? İzmir Çeşme yakınlarında

Sevgili Geçmiş dizisinin çekildiği rüzgar trübünleri neredeSevgili Geçmiş dizisi İzmirde çekiliyor