Sevgili Geçmiş Dizisi Nerede Çekiliyor, İl İlçe Mekanlar Neresi Nasıl Gidilir?

Sevgili Geçmiş Dizisi Nerede Çekiliyor, İl İlçe Mekanlar Neresi Nasıl Gidilir? Sevgili Geçmiş dizisi yeni sezonda ekranlardaki yerini almak için gün sayarken dizi ile ilgili hazırlıklar devam etmektedir. Sevgili Geçmiş dizisi nerede çekiliyor? Sevgili Geçmiş hangi ilde ilçede köyde? Güneşli Bahçe Kasabası nerede, hangi mekanlarda çekiliyor? Tüm bilgiler konumuzun devamında.

Sevgili Geçmiş Dizisi Nerede Çekiliyor, Sevgili Geçmiş dizisinin çekildiği İl İlçe Mekanlar Neresi Nasıl Gidilir? sorularına bu konuda detaylı yanıtlar bulacaksınız. Sizi genel anlamda İzmir ilimizde ve urla ilçesinde çekiliyor. Bir çoık mekan ve konak ve bu il ilçemizde ve deniz sahilindeki alanlarda çekiliyor. Sevgili Geçmiş dizisinin çekim yerleri ve 15 Kasımda ekrana gelecek 4. bölüm ile 22 Kasım cuma yayınlanacak olan 5. bölüm nerede çekildi hangi mekanlar sorularına yanıtlar sayfamızda olacak.

Sevgili Geçmiş nerede çekiliyor 3. bölüm neresiSevgili Geçmiş dizisi 8 Kasım cuma nerede çekiliyor 3. bölümdeki mekanlar neresi kızların gittiği güzel mekanların nereler olduğu merak edilirken dizide İpek ve kardeşlerinin son gittiği mekanın neresi olduğunu hemen yazalım. Bildiğiniz üzere dizi İzmir Urla da çekiliyor. Bu güzel mekanlar İzmir Urla ilçesinden görüntüler. Dizide Güneşli Bahçe Kasabası diye geçen köyde Urla’da..

Sevgili Geçmiş 4. Bölüm nerede çekiliyor 15 Kasım cuma Güneşli Bahçe KasabasıSevgili Geçmiş 4. Bölüm nerede çekiliyor 15 Kasım cuma Güneşli Bahçe Kasabası Urla

Sevgili Geçmiş dizisi hangi il ilçe köyde çekiliyorSevgili Geçmiş Dizisi Nerede Çekiliyor?

Sevgili Geçmiş dizisi senaryosunu Funda Alp yazarken yönetmen koltuğunda Aydın Bulut oturuyor. Sevgili Geçmiş dizisinde 3 kız kardeşin öyküsü anlatılacak. Sevgili Geçmiş dizisi başrol oyuncuları olarak Emre Kınay ve Ece Uslu ile anlaşma sağlandı. Zamanla birbirinden kopan bu 3 kardeş gizemli bir mektupla yola çıkacak ve birbirlerini bulacaklar. Gizemli bir hikaye olan Sevgili Geçmiş dizisi konusu çok özel bir hikaye. Bu hikayenin geçtiği köy ise Güneşli Bahçe Kasabası diye dizide geçen köy. Sevgili Geçmiş dizisi İzmir’in en güzel mekanlarında geçiyor. Bu yüzden de çok merak ediliyor.

Sevgili Geçmiş Dizisi 2. bölüm iç ve dış çekimler neredeSevgili Geçmiş Dizisi 2. bölüm iç ve dış çekimler nerede yapılıyor? Dizi İzmir ilimizde muhtelif alanlarda çekiliyor.

Sevgili Geçmiş Dizisi 2. bölüm çekim yerleri nerelerSevgili Geçmiş Dizisi 2. bölüm çekim yerleri nereler? Sevgili Geçmiş 2. bölüm çekimleri nerede yapıldı? Sevgili Geçmiş Dizisi 2. bölüm nerede çekildi sahil neresi sorularının bir çoğu İzmir ilimizde Karaburun Çeşme ve Konak civarındaki alanlar. Sahil kıyıları iki farklı yerde, Karaburun ve Foça yolu üstünde çekiliyor:Sevgili Geçmiş Dizisi 2. bölüm nerede çekildi sahil neresiSevgili Geçmiş 2. bölüm çekimleri nerede yapıldı

Sevgili Geçmiş dizisi havuzlu villa İzmir KonaktaSevgili Geçmiş dizisi havuzlu villa İzmir Konakta. Lüx bir villanın havuzu olduğunu görüyoruz ama özel mülkiyet olduğu için detayları vermemiz mümkün değil.

Sevgili Geçmiş dizisi gün batımı İzmirSevgili Geçmiş dizisi gün batımı İzmir Karşıyaka, bu görmüş olduğunuz burun da Belediyenin Nikah Sarayı. Hem sahilde oluşu hemde harika bir manzarayla bütünleşmesinden dolayı İzmir’de en çok talep gören salonlardan birisi. İzmir Karşıyaka Belediyesi Nikah Sarayına doğru gün batımı..

Güneşli Bahçe Kasabası Nerede?

Sevgili Geçmiş dizisinde geçen Güneşli Bahçe Kasabası aslında İzmir ilimizin Urla ilçesine bağlı olan Kuşçular köyüdür. Kuşçular köyü Sevgili geçmiş dizisinin çekimlerinin başladığı güzel bahçeler ve üzüm bağları ile meşhur olan bir mahalledir. Güneşli Bahçe Kasabası Sevgili Geçmiş dizisinin hikayesinin konusunun ana merkezi olacak. Sevgili Geçmiş dizisinin çekildiği Güneşli Bahçe Kasabası İzmir ilimizin Urla ilçesindeki Kuşçular köyü mahallesi olduğunun altını bir kez daha çizelim.

Sevgili Geçmiş Dizisi Nerede Çekiliyor?

Sevgili Geçmiş dizisi çekimleri henüz başlamadı. Çünkü oyuncu kadrosu netleşmeyen dizi sete çıkamaz haliyle. Sevgili Geçmiş dizisi oyuncu cast çalışmaları hala devam ediyor. Sevgili Geçmiş dizisi oyuncuları belli olunca en kısa zamanda sete çıkacaktır. Sevgili Geçmiş dizisi eğer planlara uygun giderse ağustos ayı ortasından itibaren sete çıkmayı planlıyor. Ancak şuan ağustos başında olmamıza rağmen çoğu oyuncusu belli değil.

Süreç Film imzası taşıyan Sevgili Geçmiş dizisinin çekimleri İzmir’de gerçekleşecek. Turizm cenneti olan İzmir bir çok diziye de ev sahipliği yapmıştır bu zamana kadar. İzmir’in hangi semtlerinde çekileceği net olmasa da İzmir’in bir çok yeri Sevgili Geçmiş dizisinde kullanılacaktır. Sevgili Geçmiş dizisi setinin nerede kurulacağı net olarak belli değil.

Sevgili Geçmiş Dizisi Setine Çekim Mekanına Nasıl Gidilir?

Sevgili Geçmiş dizisi çekim yeri olan İzmir Türkiyenin en büyük ve en yoğun şehirlerinden. İzmir bir turizm ve doğal güzellik şehri. Denizi, doğal mekanları ile her zaman gözde bir şehir olan İzmir bu zamana kadar Adı Mutluluk, Fabrika Kızı, Kaçak Gelinler, Yeşil Deniz dizilerine ev sahipliği yaptı. Tüm dizilerde de yeşili mavisi ile İzmir kendine hayran bırakmıştı. Sevgili Geçmiş dizisinin çekildiği üzüm bağı nerede:

Sevgili Geçmiş Dizisi Nerede Çekiliyor? Sevgili Geçmiş dizisi de İzmir’in farklı mekanlarında çekilecek. İzmir’de deniz kıyısında kordonda restoran cafe gibi mekanlarda bol bol çekim yapılacaktır. Sevgili Geçmiş dizisi çekimlerini görmek için İzmir’e gitmeniz gerekir.

İzmir’e nasıl gidilir? Hangi mekanlarda diziler çekilir ve İzmir’de Nerelere Gidilmeli?

Türkiye’nin gözde şehirlerinden olan İzmir ülkemizin batısında yer alır. Genel olarak tatil mekanı olarak seçilen İzmir ve çevresi doğal güzellikleri ile de herkesin sevdiği bir şehirdir. İzmir’de çekilecek olan Sevgili Geçmiş diziside eminiz ki İzmir’de gezilebilecek yerleri çekim mekanı olarak kullanacaktır. Bizlerde sizlere fikir olması amacıyla İzmir’de gezilecek yerlerin listesini verelim.. İzmir’e Sevgili Geçmiş dizisinin setine uğradığınızda bu doğal güzellikleri de görmek isteyebilirsiniz.

Sevgili Geçmiş dizisi Seçkin Özdemir geminin bulunduğu liman neresi? Cevap: İzmir Limanı

Sevgili Geçmiş dizisi Seçkin Özdemir gemi liman neresi

Sevgili Geçmiş dizisinde çekim mekanı olarak kullanılması muhtemelen olan yerler; İzmir Saat Kulesi, Kordon boyu yürüyüş yolu, Kadifekale, İzmir Tarihi Asansör, Konak Meydanı, İzmir Doğal Yaşam Parkı, Spil Dağı, Kemeraltı Çarşısı, Yassıca Adası.. gibi İzmir’in bir çok gezilesi mekanı mevcut. Bu yerler Sevgili Geçmiş dizisinde de kullanılacaktır eminiz ki.

Sevgili Geçmiş dizisi sizce çekim mekanı olarak İzmir’i seçerek doğru karar verdi mi? Bize göre en doğru karar. Çünkü yukarıda yer alan resimlerden de anlayacağımız gibi böyle güzel mekanlarda dizi çekmek seyircide merak uyandırır ve mekanların güzelliği seyirciyi olumlu etkiler. Dizinin konusu oyunculuğu kadar çekim mekanları da çok önemlidir.

Şimdilik başrol oyuncuları olan Emre Kınay ve Ece Uslu ile anlaşan Sevgili Geçmiş dizisi diğer oyuncuları ile de anlaştığı takdir de çekimlerine en yakın zamanda başlayacak ve ekrandaki yerini alacaktır. Sevgili Geçmiş dizisi çekim mekanlarının detaylı adresini çekimler başladığında sizlere konumuzdan paylaşacağız.

Sevgili Geçmiş dizisinin çekildiği rüzgar tribünleri nerede? İzmir Çeşme yakınlarında

Sevgili Geçmiş dizisindeki manzaralı yol nerede: İzmir Urla’da. Bu yol, Urla’dan Urla İskelesine giden Mithatpaşa Caddesi. Sevgili Geçmiş dizisinde çok güzel detaylar ekrana geldi, onlardan birisi de bu harikulade yol manzarasıydı. Merak edip buraya gitmek isteyenler bu yol, Urla’dan Urla İskelesine giden Mithatpaşa Caddesi:Sevgili Geçmiş dizisindeki manzaralı yol nerede

Sevgili Geçmiş dizisindeki arabanın uçurum sahnesi deniz manzaralı yer neresi diye merak edenlere hemen yazalım: Aşağıda görmüş olduğunuz arabanın uçuruma yuvarlanmak üzere durduğu deniz manzaralı yer Karaburun yarımadasının batı sahillerinde yer alan Tuzla Koyu virajıdır. Sevgili Geçmiş dizisindeki arabanın uçurum sahnesi baraj manzaralı

Sevgili Geçmiş dizisinde Azra’nın gittiği ev İpek’in nişanlısının evi nerede sorusuna şimdilik bir yanıt bulamadık. Sizlerden bilen varsa aşağı yazarsa memnun oluruz.Sevgili Geçmiş dizisinde Azranın gittiği ev ipekin nişanlısının evi nerede

Sevgili Geçmiş dizisi İpek ve Tekinin düğünü nerede oldu diye merak edenler için İpek ile Tekinin düğünü İzmir ilimizin konak ilçesindeki özel bir düğün salonunda yapıldı: İzmir Karşıyaka Belediyesinin Nikah Sarayı ise yukarıda gün batımı ile fotoğrafladığımız alandır.Sevgili Geçmiş dizisi İpek ve Tekinin düğünü nerede

Sevgili Geçmiş düğünde şarkı söyledikleri yer neresi, Sevgili Geçmiş İntihar etmek için çıktığı yer, Sevgili Geçmiş dizisi çekim yerleri, Sevgili Geçmiş düğün salonu neresi gibi sorulara 1. bölümdeki çekim yerleri ile detaylı cevapları yukarıda vermeye çalıştık. Sevgili Geçmiş dizisi 1. bölümden sonra Sevgili Geçmiş 2. bölüm çekim yerlerini de sizlere bu konumuzda yazacağız.

Sevgili Geçmiş düğün salonu neresi Sevgili Geçmiş dizisi çekim yerleri Sevgili Geçmiş İntihar etmeh için çıktığı yer Sevgili Geçmiş düğünde şarkı söyledikleri yer neresi

Sevgili Geçmiş dizisi 2. Bölüm Nerede Çekiliyor hangi mekanlarda çekimler devam ediyor?

Sevgili Geçmiş dizisinin çekim mekanları her bölümde değişiyor. Yeni yerler yeni bölümlerde çıktıkça sizlere İzmir ilimizin değişik güzel mekanlarını yazmaya tanıtmaya devam edeceğiz. İşte Sevgili Geçmiş 3. bölüm nerede çekiliyor 8 Kasım ve sonrasında Sevgili Geçmiş 4. bölüm nerede çekiliyor 15 Kasım mekanlarından bazı görünümler:

Sevgili Geçmiş 3. bölüm nerede çekiliyorSevgili Geçmiş 3. bölüm nerede çekiliyor

Sevgili Geçmiş 3. bölüm nerede çekiliyor sorusuna ilk cevap yine İzmir kordon sahili olacak. Oldukça renkli görüntülerle Sinan ve İpek diziye renk katmaya devam edecekler:Sevgili Geçmiş İpek ve Sinanın konuştuğu deniz sahili

Sevgili Geçmiş İpek ve Sinan’ın konuştuğu deniz sahili yine İzmir ilimizde Konak açıklarında ve arka planda gördüğünüz gezinti teknesinin oldukça güzel bir ambians oluşturduğunu görüyoruz. Sevgili Geçmiş dizisinin 3. bölüm çekim mekanlarından en güzeli bence burası.Sevgili Geçmiş Derenin gittiği yer sokak cadde

Sevgili Geçmiş dizisi 3. Bölüm fragmanda Deren’in gittiği yer sokak cadde neresi İzmir’de hangi mahalle semt bilenler lütfen aşağıya yazsınlar: Sevgili Geçmişde çekim mekanları nereler Sinan ve İpek sahnelerindeki alanlar neresi: Ayşe isimli yorumcumuz cevap verdi: Sevgili Geçmiş dizisi 3. Bölüm fragmanda Deren’in gittiği yer sokak cadde Urla’da sanat sokağıSevgili Geçmişde çekim mekanları nereler

Yorum yaz

11 Yorum

  1. Iki haftadır kusadasi ‘ndan gelip adres arıyoruz urla sanat sokağından başka biryer yok boşuna aramayin

Etiketler