Sevgili Geçmiş Dizisi Gülistan Kimdir? (Çiçek Acar) Hakkında Bilgiler

Sevgili Geçmiş Dizisi Gülistan Kimdir? (Çiçek Acar) Hakkında Bilgiler… Sevgili Geçmiş dizisi yeni sezonda ekranda yerini almaya hazırlanırken kadrosuna yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Sevgili Geçmiş dizisi Star TV ekranlarında yayınlanacak. Yeni sezonda yayınlanacak olan dizi konusu oyuncuları bilgileri ile konumuzun devamında sizlerle.

Sevgili Geçmiş dizisi yeni sezonda Star tv ekranlarında yayınlanacak ve kadrosuna yeni isimler dahil ederek senaryosunu belirginleştirmeye ve çekimlerine devam ediyor. Sevgili Geçmiş dizisi çekimleri ağustos ayında başladığı tahmin ediliyor. Yeni sezonda Star tv ekranlarında yerini alacak olan Sevgili Geçmiş dizisi kadrosuna katılan yeni oyuncu da Çiçek Acar. Sevgili Geçmiş dizisinde Gülistan karakterini canlandıracak olan Çiçek Acar kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol aldı bilgileri konumuzun devamında paylaşıyoruz.

Sevgili Geçmiş dizisi Gülistan Rolünü Canlandıran Çiçek Acar Kimdir?

Sevgili Geçmiş dizisi kadrosuna yeni isimler katılmaya devam ederken son katılan isim de Çiçek Acar oldu. Çiçer Acar’ın bilgilerini konumuza ekledik. Yeni dizisinde başarılar dileriz. Sevgili Geçmiş dizisinde rol alan Çiçek Acar 1981 İzmir doğumlu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan oyuncu ilk oyunculuk deneyimini 2006 yılında yayınlanan 29-30 isimli dizide yaşamıştır. Sevgili Geçmiş dizisinde rol alan Çiçek Acar daha önce İspinozlar, Gece Gündüz, Ayrılık, Dehşetin Tanıkları, Başka semtin Çocukları ve 72. Koğuş dizi ve filmlerinde rol almıştır. 2017 yılında ise Atvde yayınlanan Cennetin Gözyaşları dizisinde rol almıştır. Çiçek Acar Erkan Bektaş ile evlenmiş sonra ayrılmıştır. 2009 yılında oğlu Umut dünyaya gelmiştir.

Sevgili Geçmiş dizisinde rol alacak olan Çiçek Acar dizi de Gülistan karakterini canlandıracak. Gülistan kim ve nasıl bir karakterde olacak bilgilerini konumuza ekleyeceğiz.

Çiçek Acar Hangi Dizilerde Rol Aldı?

Sevgili Geçmiş dizisinde Gülistan karakterini canlandıracak olan Çiçek Acar daha önce de bir çok projede yer almıştır. Çiçek Acar’ın rol aldığı projeler şöyle;

2006- 29-30 Dizisi
2006 İspinozlar dizisi
2008 Başka Semtin Çocukları
2008 Gece Gündüz
2009 Ayrılık
2010 72. Koğuş
2013 Dehşetin Tanıkları
2014 Hatasız Kul Olmaz
2017 Beyaz Balina
2017 Cennetin Gözyaşları dizi ve filmlerinde rol aldı.

Sevgili Geçmiş Dizisi Bilgileri

Süreç Film imzası taşıyan Sevgili Geçmiş dizisinin senaristliğini Funda Alp yaparken dizinin yönetmen koltuğunda Aydın Bulut oturuyor. Sevgili Geçmiş dizisi başrollerinde Emre Kınay ve Ece Uslu yer alırken Sevda Erginci de kadrosu dahil oldu. Sevgili Geçmiş dizisi kadrosuna yeni isimde katıldı. Konumuzun yukarı kısmında bahsettiğimiz isim Çiçek Acar’da Sevgili Geçmiş dizisine dahil oldu. Sevgili Geçmiş dizisinde Çiçek Acar Gülistan rolünü canlandıracak.

Sevgili Geçmiş Dizisi Gülistan Kimdir

Sevgili Geçmiş Dizisi Konusu;

Sevgili Geçmiş dizisinde 3 kız kardeşin hayatı anlatılacak. Gizemli bir mektuptan sonra hayatları değişen 3 kız kardeş birbirlerini bulacaklar. 3 kız kardeşin hayat öyküsü, aşkları birbirlerini bulma çabalarının anlatılacağı Sevgili Geçmiş dizisine katılan oyuncuları da konumuza eklemeye devam edeceğiz. Siz Sevgili Geçmiş dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sevgili Geçmiş Dizisindeki önemli karakterlerden birisi olan Gülistan rolünü canlandıran Çiçek Acar oldukça beğenildi ve dizinin en iyi rol yapan oyuncularından birisi diyebiliriz. Hakkını veren oyunculuğu ile göz dolduran Sevgili Geçmiş Dizisinin Gülistan rolü (Çiçek Acar) hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Etiketler