Sevgili Geçmiş Dizisi Çilem Doğan Kimdir? Bilgileri (Elifcan Ongurlar)

Sevgili Geçmiş Dizisi Çilem Doğan Kimdir? Bilgileri (Elifcan Ongurlar) Sevgili Geçmiş dizisi oyuncu kadrosu günden güne netleşiyor. Kadrosuna yeni isimler katarak kadrosunu tamamlamaya çalışan Sevgili Geçmiş dizisi yeni bir isimle daha anlaştı. Sevgili Geçmiş dizisi kadrosuna yeni katılan isim de Elifcan Ongurlar oldu.

Sevgili Geçmiş dizisi Süreç Filmin yapımcılığında yayınlanırken senaristliğini Funda Alp üstleniyor. Sevgili Geçmiş dizisi yönetmenliğini de Aydın Bulut yapıyor.  Sevgili Geçmiş dizisi 9 eylülde sete çıkmayı planlıyor. Oyuncu kadrosunu tamamlamak üzere olan Sevgili Geçmiş dizisi çekimleri İzmir’de gerçekleşecek. Sevgili Geçmiş dizisinde dahil olan Elifcan Ongurlar dizi de Çilem Doğan karakterini canlandıracak.sevgili geçmiş dizisi oyuncu kadrosu

Sevgili Geçmiş dizisi bilgileri oyuncu kadrosu kim kimdir? Bilgileri için TIKLAYIN.

Sevgili Geçmiş Çilem Doğan (Elifcan Ongurlar)

Sevgili Geçmiş dizisinde rol alacak olan Elifcan Ongurlar kimdir? Elifcan Ongurlar daha önce hangi dizilerde rol aldı bilgileri sizlerle. Elifcan Ongurlar 1993 yılında İzmir’de doğdu. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu. Güzelliği ile de kısa sürede ekranların dikkat çeken başarılı oyuncularından olmayı başardı. Elifcan Ongurlar ilk olarak 2012 yılında Ateşin Düştüğü Yer filminde rol aldı.

Güzeller güzeli oyuncu Elifcan Ongurlar bu zamana kadar rol aldığı tüm  dizilerde başarısı konuşturdu. Şimdi de yeni dizisi Sevgili Geçmiş’te başarılı bir performans sergileyeceğine eminiz. Yeni dizisinde başarılar dileriz.elifcan ongurlar sevgili geçmiş

Elifcan Ongurlar’ın ilk dizi projesi de Kayıp Şehir oldu. Kayıp Şehir dizisinde İlker Kaleli ve Nazan Kesal gibi önemli isimlerle rol arkadaşlığı yaptı ve dizi de Seher karakterini canlandırdı. Sonrasında Atv de yayınlanan Kara Ekmek dizisinde rol aldı. Kiralık Aşk dizisinde rol aldı. Kiralık Aşk dizisinde Fikret Galo rolündeydi ve bu rolü ile çok sevdirdi ve ünlendi. Son olarak Kanal D’de yayınlanan Kızlarım İçin dizisinde rol aldı. Kızlarım İçin dizisinde Fikret Kuşkan ve Tuvana Türkay ile birlikte rol aldı ve dizi de Sumru karakterini canlandırdı.

Elifcan Ongurlar’ın Rol Aldığı Diziler;
Ateşin Düştüğü Yer Film,
Kayıf Şehir,
Kara Ekmek,
Kiralık Aşk,
Kızlarım İçin

Sevgili Geçmiş Dizisi Çilem Doğan Nasıl Bir Karakter?

Sevgili Geçmiş dizisinde rol alacak olan Elifcan Ongurlar dizi de Çilem Doğan karakterini canlandırıyor. Çilem Doğan nasıl bir karakterde olacak? Çilem Doğan dizi de iyi kadın mı yoksa kötü kadın mı olacak? Bu konuda bir karakter açıklaması yapılmadı. Sevgili Geçmiş dizisi karakter bilgileri yer aldığı anda sizlerle Çilem Doğan’ın nasıl bir rolü olduğunu paylaşacağız.sevgili geçmiş çilem doğan kimdir

Sevgili Geçmiş Dizisi Bilgileri

Sevgili Geçmiş dizisi oyuncu kadrosu tamamlanmak üzere. Sevgili Geçmiş dizisi Süreç Film imzası taşırken yönetmen koltuğunda Aydın Bulut oturuyor. Sevgili Geçmiş dizisi kadrosunda da oldukça önemli ve başarılı oyuncular yer alıyor. Sevgili Geçmiş dizisi oyuncu kadrosunda Emre Kınay, Ece Uslu, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Sevda Erginci, Burak Yamantürk, Burak Çelik, Çiçek Acar,Özge Özacar,  ve Seçkin Özdemir yer alıyor.elican ongurlar sevgili geçmiş dizisi bilgileri Dizinin kadrosuna yeni katılan oyuncu Elifcan Ongurlar’ın bilgilerini de konumuzun üst kısmında sizlerle paylaştık. Sevgili Geçmiş dizisinin tanıtım fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında konumuzda olacaktır. Sevgili Geçmiş dizisi Star TV ekranlarında yayınlanacak. Sevgili Geçmiş dizisini sizler izlemeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız. 

Sevgili Geçmiş Dizisinde ekrana gelen Çilem Doğan karakterindeki Elifcan Ongurlar oldukça başarılı oyunculuğu ile dizide göz dolduruyor. Elifcan Ongurlar daha önceki dizilerinde de oldukça yetenekli olduğunu göstermişti. Elifcan Ongurlar’ın canlandırdığı Sevgili Geçmiş Dizisi Çilem Doğan rolü hakkında sizlerde yorumlarınızı ve oyunculuğunu aşağıya yorumlayabilirsiniz.

Etiketler