Sevgili Geçmiş Dizisi Bitmesin Final Yapmasın (Başka Kanalda Devam Etsin)

07.12.2019
508

Aslında çok şey var sevgili Geçmiş dizisi ile ilgili söylenecek, ancak reyting denen bu canavara bu güzelim diziler yenik düştükçe söyleyecek bir şey kalmıyor. Biz bu konumuzda Sevgili Geçmiş Dizisi Bitmesin, Sevgili Geçmiş Final Yapmasın eğer star tv de bitecek final olacaksa Sevgili Geçmiş Başka Kanalda Devam Etsin diye bir kampanya başlatmak ve sizlerden destek bulursa kanal yönetimine sizlerin görüşlerini iletmek istiyoruz.

Sevgili Geçmiş Dizisi Bitmesin Final OlmasınSevgili Geçmiş Dizisi Bitmesin Final Olmasın

Sevgili Geçmiş dizisi çok sevildi izleyenler tarafından, çok beğenildi oyunculukları. Dizinin güzel İzmir’de çekiliyor olması ilgi ve alakayı da artırdı aslında ancak dizide ilk baştan beri istenen reyting oranları bir türlü yakalanamadı. Sevgili Geçmiş dizisinin neden tutmadığını izlenme oranlarının neden düştüğünü ve Sevgili Geçmişi erken finale götüren nedenlerin neler olduğunu kısaca yazmak ve bu konuda nasıl bir kampanya yürütüp Sevgili Geçmiş bitmesin devam etsin yada başka kanala geçsin fikrini tüm eşe dosta duyuracağımızı paylaşacağız bu sayfada. Peki Sevgili Geçmiş Dizisi Bitmesin Final Olmasın kampanyası nedir?

Sevgili Geçmiş Dizisi başka kanala geçsinSevgili Geçmiş Dizisi Bitmesin Erken Final Yapmasın kampanyası:

Öncelikle bu sayfada Sevgili Geçmiş Dizisi bitmesin devam etsin görüşünde olan arkadaşlar için hazırlanmıştır. Dizimizin devam etmesi için bir kampanya oluşturacağız. Yapacağımız 3 şey bulunuyor. Sevgili Geçmiş Dizisinin devam etmesi erken final olmaması için yapacaklarımızı adım adım takip edip yapalım lütfen. İşte dizimize sahip çıkmak için yapılacaklar:

 1. Öncelikle Sevgili Geçmiş Dizisi bitmesin, Sevgili Geçmiş Dizisi erken final yapmasın devam etsin tarzındaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıdaki yorum kısmına yazarak yorumunuzu paylaşınız. Sizin yorumlarınızla bu sayfa googlede ilk sayfada çıkacak ve diziyi sevenler tarafından mutlaka görülecek.
 2. Sevgili Geçmiş Dizisiyle ilgili yorum yaptığımız bu sayfayı sosyal medyada facebook, twitter ve instagram gibi sayfalarda paylaşarak eş dost ve arkadaşlarımızın dizinin devam etmesi konusundaki istek ve arzuları görmesini sağlayalım. Lütfen küçümsemeyin, her birimiz büyük bir çevreye sahibiz ve dizimizin devam etmesi için lütfen sayfanın linkini saydığımız medya sitelerinde paylaşıp herkesin de paylaşmasını sağlayınız.
 3. Sevgili Geçmiş Dizisiyle ilgili sizin yapacaklarınız bu kadar. Bizde dizioyuncu.com olarak sizlerden gelen yoğun istek ve yorumları Star tv ve yapımcı firma ile paylaşarak Sevgili Geçmiş Dizisinin devam etmesi için nasıl büyük bir kitle olduğumuzu göstereceğiz. Lütfen bu kampanyaya katılıp yorumunuzu yazıp sosyal alanlarda sayfayı paylaşalım..
 4. Örnek paylaşım: Sevgili Geçmiş Dizisi bitmesin final yapmasın, devam etmesi için sende paylaş:

Sevgili Geçmiş Dizisinin erken final nedenleriİşte bu kadar sevgili dostlar. Evet güzel bir dizi ve final yapmak üzere. Bu arada hemen daha önce neler yaptığımızı açıklayalım. Kanal D de geçen yıllarda Arka Sokaklar dizisi erken final yapıyordu. Final bölümü bile yayınlandı ancak daha sonra seyircilerden gelen yoğun istekle devam etti. Ve halen bu dizi Kanal D de devam ediyor. Bizde Sevgili Geçmiş Dizisinin sevenleri olarak Star tv de aynı etkiyi yapacak bir kampanyayı başlattık. Sizlerden de destek gelirse bizde star tv ve yapımcı firma ile görüşüp sizin desteklerinizi ve kampanyayı duyuracağız. Dizinin final yapacağına dair bilgilendirme için Tıklayın >> Sevgili Geçmiş 8. Bölümde Final Yapıyor 13 Aralık Cuma

Sevgili Geçmiş Dizisi Başka Kanalda Devam Eder mi?Sevgili Geçmiş Dizisi Bitmesin kampanyası

Eder elbette ki. Öncelikle belirtelim ki Sevgili Geçmiş Dizisinin reytingleri çok düşük değil. Cuma günleri Arka Sokaklar, Hercai ve yetmezmiş gibi bir de Ferhat ile Şirin dizisi başlayınca dizi ister istemez reyting kaybına uğradı. Ancak erken final sebebi bu diziler değil sadece, dizide baştan beri beklenilen reytingler bir türlü alınamadı. İşte Sevgili Geçmiş Dizisinin son almış olduğu reyting sonuçları:Sevgili Geçmiş Dizisinin son reytingleri

Peki Sevgili Geçmiş Dizisi başka bir kanala transfer olur mu? Farklı bir kanalda devam eder mi? Evet Sevgili Geçmiş Dizisini bir kanaldan başka bir kanala transfer olması mümkün, çünkü dizinin almış olduğu reytingler belki star tv için düşük olabilir ama TV8 için oldukça yüksek olabilir. Sevgili Geçmiş 6 Aralık 2019 Cuma Reytinglerinde 3 üzerinde total reyting aldı. Bu sonuç aslında dizinin reytinglerinin hiç de fena olmadığını gösteriyor. Yani dizimiz başka bir kanalda devam edebilir. İşte star tv de çıkan final fragmanı:

Sevgili Geçmiş Dizisinin son reytinglerinden yola çıkacak kesinlikle Sevgili Geçmiş Dizisi bitmesin kesinlikle erken final olmasın diye bir kampanya başlatmak yerinde olurdu. Bu başlattığımız kampanyaya destek olursanız çığ gibi büyüyüp ciddi bir destekçi bulabilir ve dizimizin devam etmesi için bir eylem başlatmış oluruz. Lütfen yukarıdaki adımları izleyerek Sevgili Geçmiş Dizisinin bitmemesi devam etmesi konusunda desteklerinizi esirgemeyin lütfen.. Not: Dizimizin daha önce kaç bölüm süreceği açıklanmıştı. Tıklayın >> Sevgili Geçmiş Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Kaçıncı Bölümde Final Yapacak?

Sevgili Geçmiş Dizisi neden bitiyor erken final oluyorEvet son olarak sloganımızı ve kampanyamızı bir kez daha paylaşalım: Sevgili Geçmiş Dizisi bitmesin, Sevgili Geçmiş Dizisi erken final yapmasın, Sevgili Geçmiş Dizisi başka bir kanalda devam etsin şeklindeki yorumlarınızı bekliyoruz ve bu sayfayı sosyal medya sitelerinde paylaşmanızı önemle rica ediyoruz. Destek olanlara, Sevgili Geçmiş Dizisinin devamını isteyenlere şimdiden teşekkür ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Kasey dedi ki:

  Kasey bayern munchen christian fruchtl bortedraktsett bayern munchen christian fruchtl hjemmedraktsett bayern munchen christian fruchtl trødjedraktsett bayern Billige Fotballdrakter Debor

 2. Manya dedi ki:

  Sevgili geçmiş lütfen final olmasin başka kanalda devam etsin. Dizi çok güzel oyuncu kadrosu mükemmel nolur bitmesin. Final bölüm olmuşsada tekrar başlasin lütfen.

 3. İzleyici dedi ki:

  Devam etsin çok sevdim diZiyi

 4. Beyza dedi ki:

  Dizi lütfen baska kanalda devam etsin!!!

 5. Tülay dedi ki:

  Dizi final yapmasın Lütfen çok güzel oyuncu kadrosu var flimde ailenin önemini ve kardeşlik anlatılıyo gününüzü deģiştirin yada kanalı

 6. Tülay dedi ki:

  Diziyi çok beğendik sebep etsin oyuncu kadrosuda süper cevap etsin

 7. Zeynep dedi ki:

  Diziyi ve oyuncuları çok sevdik bitirmeyiiıiiiiiiiiinnnnnnnnnnn

 8. Beste dedi ki:

  Bu diziyi çok severek izliyorum adeta beni anlatıyor final yapmasın dizi bitmesin

 9. Atila Sahin dedi ki:

  Bence Baska bir Kanalda Dizi Devam etsin oldukca guzel bir diziydi

 10. Fulya dedi ki:

  Sevgili geçmiş gerçekten kaliteli oyuncuları ve konusuyla sevdiğim bir dizi bitmesini istemiyorum umarım devam eder

 11. Rachele dedi ki:

  Great article, exactly what I was looking for.

  Italien Trøje

 12. Saziye dedi ki:

  Sevgili geçmiş dizisi bitmesin. Star inatla cuma günü başka iddialı bir dizinin saatine koyuyor, başka boş günler var. Gün değişikliği ile reytingler yükselecektir. Kadrosu herşeyi ile güzel bir diziyi daha raflara atmayın.

 13. Onur dedi ki:

  Sevgili geçmiş harika bir dizi devam etmesi gerekli. Egenin incisi izmir de çekiliyor olması ayrı bir cazibe katıyor ve dizideki olaylar sarpa sarıp insanı etkiliyor lütfen devam etsin reytingler az ise, günü veya kanalı değiştirilip devam etmesi sağlanmalı ilgilenen herkese teşekkür ediyorum. Sevgili Geçmiş dizisinin final değil, devamını istiyoruzz..

 14. ESRA dedi ki:

  SEVGİLİ GEÇMİŞ BİTMESİN VEGEREKİRSEBAŞKA KANALDA DEVAM ETSİN MUTLAKA .

 15. Denız dedi ki:

  Sevgılı Gecmıs dızısı Fınal Yapmasın Istemıyoruz Devam Etsın

 16. Anonim dedi ki:

  Günü veya kanal deyişsin lütfen final olmasın çarşamba perşembe olur

 17. Demet dedi ki:

  Güzel bir dizi bitmesin lütfen

 18. Umutt dedi ki:

  Lütfen bitmesin beğenerek izliyoruz

 19. Işıl dedi ki:

  Severek izlediğim dizilerden bir tanesi lütfen final yapmasın

 20. Anonim dedi ki:

  Sevgili geçmiş bitmesin severek izliyoru,

 21. Dilara dedi ki:

  Bitirilmesi gereken onca dizi varken böylesine kaliteli bir diziyi final yapmak haksizlik olur

 22. Yasemin dedi ki:

  Sevgili geçmiş Bitmesin çok severek izliyorum

 23. Özlem dedi ki:

  Çok başarılı bir dizi. Bitmesi gereken bir dünya dizi varken bunun bitmesini anlamıyorum. Kesinlikle devam etmeli

 24. Halil dedi ki:

  Bitmese iyi olur dizi yeni yeni kendine geliyor

 25. Selin dedi ki:

  Lütfen bitmesin başka bir akşamda olursa daha iyi olur

 26. Lütfiye dedi ki:

  Dizinin bitmesini ben de istemeyenler arasındayım

 27. Neriman dedi ki:

  Lütfen final yapmasın severek izliyorum

 28. Delal dedi ki:

  Bitmesini istemiyoruz ve ailece de çok seviyoruz diziyi en azından bazı dizilerden daha anlamlı ve aklaklı

 29. Neriman dedi ki:

  Lütfen final yapmasın severek izliyorum bu diziyi

 30. Zeliha dedi ki:

  Sevgili geçmişi çok severek izliyoruz lütfen final yapmasın.

 31. Anonim dedi ki:

  hayranlıkla izliyorum bitmesin devam etsin

 32. zehra dedi ki:

  sevgili Gecmis dizisi erken final yapmasin

 33. Anonim dedi ki:

  En sevdiyim iki oyuncu Sevda Erginci ve Seçkin Özdemir bir araya gəlmişkən,bu diziye final yakışmaz.. nooolur final olmasının. Mümkünsə star tv günü değişsin, deyismiyorsa kanal degişsin.. Ama final olmasının.. nooolur bitmesin bu dizi 😭😭

 34. Abdullah dedi ki:

  Lütfen bitmesin ya seçkin özdemir’in oynadığı bütün filmler çok güzel ama neden her zaman erken final yapıyor. Oyuncu kadronuz çok güzel ama neden millet izlemiyor harika bir film ben sadece cuma gününü bekliyorum. Bu filmi izlemek için.

 35. selimm dedi ki:

  dizi lütfen bitmesin

 36. Selime dedi ki:

  Sevgili geçmiş dizisi bitmesin severek izliyorum

  1. Abdullah dedi ki:

   Size Katılıyorum

 37. Zahide dedi ki:

  Sevgili Geçmis final yapmasin

 38. Dilan Aslan dedi ki:

  Lütfen Sevgili Geçmis dizi‘si final yapmasin ,çünkü dizi çok heyecanli ve kardesligin önemini içeriyor..bizler dizi‘yi begenerek izliyoruz..Reyting yasayamamasi dizi‘nin Cuma günü olmasi,,Gününü degistirirseniz eminim beklenen teytingi yasayacaktir…
  Tesekkürler..
  Ekip calisanlarina saygilar..

 39. Kemal kutlu dedi ki:

  Hikayeler uydurma olursa sırf sseyredebilirlik hedeflenerek olmadık entrikalar yaratılırsa seyirci aptal yerine konursa o dizi yada film izleyici bulamaz.

 40. Ayperi dedi ki:

  Sevgili gecmis final yapmasin

 41. Hülya dedi ki:

  Sevgili geçmiş final yapmasın

  1. Sevgi dedi ki:

   Sevgili geçmiş dizini bitirmek çok saçma bir karardı.. . Saçma sapan filmlere şans veriliyor kaliteli filmleri bitiriliyor.. Devam etmeli…