Seversin Dizisi Selçuk Kimdir? Sevgilisi

Seversin Dizisi Selçuk Kimdir, Seversin Dizisi Selçuk gerçek adı bilgileri sevgilisi kim?

18.04.2022
20

Seversin dizisinde yer alan Selçuk karakterini yakından tanıtacağız. Senaryosunu Barış Erdoğan ile İlker Arslan’ın kaleme alacağı Seversin dizisinin başrolünde İlayda Alişan ve Burak Yörük yer almaktadır. İç Yapımlar imzalı Seversin dizisinde yer alan Selçuk karakteri de merak edildi. Bizlerde, Seversin dizisinde yer alan Selçuk karakterini yakından tanıtacağız ve Seversin dizisi Selçuk karakteri kimdir? Seversin dizisi Selçuk karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Seversin Dizisi Selçuk Karakteri Kimdir?

Seversin Dizisi Selçuk Kimdir gerçek adıKanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Seversin dizisinde yar alan Selçuk karakteri hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Seversin dizisinde yer alan Selçuk karakterini nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Seversin Dizisi Selçuk Kimdir?

Seversin dizisinde yer alan Selçuk karakterine yakışıklı oyuncumuz Yiğit Dikmen hayat verecektir. Bizlerde, Selçuk karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Yiğit Dikmen’i yakından tanıtacağız ve Yiğit Dikmen kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Yiğit Dikmen Kimdir?

34 yaşındaki oyuncumuz Yiğit Dikmen 17 Temmuz 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2014 yılında Survivor yarışmasına katılan ve dördüncü olan Yiğit Dikmen bu şekilde adını duyurmuştur. Survivor da güzel bir başarı elde eden Yiğit Dikmen ertesi yıl Şehrin Melekleri dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. Survivor 2017 ve 2018’de de yer alan Yiğit Dikmen, Türkiye’nin ilk Crossfit’cilerindendir. Uzun yıllar amatör kümede futbol oynayan oyuncumuz daha önce Güzel Günler Göreceğiz, Hayat Mucizelere Gebe, Umuda Kelepçe Vurulmaz gibi başarılı projelerde de yer almıştır.Seversin Dizisi Selçuk Kimdir Sevgilisi

Yiğit Dikmen Yer Aldığı Diziler

Seversin (Selçuk, 2022)
Sen Çal Kapımı (Emre Kafesçioğlu, 2020-2021)
Umuda Kelepçe Vurulmaz (Burak, 2016-2017)
Hayat Mucizelere Gebe (Engin Akarcalı, 2015-2016)
Şehrin Melekleri (Fırat Ünver, 2015)

Yiğit Dikmen Resmi İnstagram Hesabı

Seversin dizisinde Selçuk karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Yiğit Dikmen, sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz 475 gönderisi ve 72 binden fazla takipçisi vardır. Yiğit Dikmen’in resmi İnstagram hesabı: @ygtdikmen

Yiğit Dikmen Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncumuz Furkan Dikmen’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Furkan Dikmen evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz 3 yıldır Buse Şengül ile birlikte. Ancak çiftin ilişkisinin devam edip etmediği hakkında bir bilgi yoktur.

Seversin Dizisi Selçuk – Furkan Dikmen Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Furkan Dikmen tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırıyor. Bizlerde ilerleyen günlerde oyuncumuz Furkan Dikmen’in Seversin dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Seversin dizisinde yer alan Selçuk karakterini ve Selçuk karakterini canlandıran oyuncumuz Furkan Dikmen’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Seversin Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuz burada..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..