Seversin dizisi oyuncu maaşları kullanılan telefon ve arabalar

Bu haberimizde Seversin dizisi oyuncu maaşlarını, kullandığı telefon ve araba modellerini sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Barış Erdoğan ile İlker Arslan’ın kaleme aldığı Seversin dizisinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturmaktadır. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Seversin dizisinin oyuncuları maaşları ve kullandığı telefon ile araba modelleri de merak edildi. Bizlerde bu haberimizde Seversin dizisi oyuncu maaşlarını, kullandığı telefon ve araba modellerini sizlerle paylaşacağız.

Seversin Dizisi Oyuncu Maaşları, Telefon Ve Araba Modelleri

Yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli’nin oturduğu Seversin dizisinin yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar üstlenmiştir. Tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve izleyiciler tarafından büyük beğeni toplayan Seversin dizisinin oyuncularının maaşları ve kullandıkları telefon ile arabanın modelleri de merak edildi. Bizlerde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Seversin dizisi oyuncu maaşlarını, kullandığı telefon ve araba modellerini sizlerle paylaşacağız.

Seversin Dizisi Asya (İlayda Alişan) Maaşı, Telefon Ve Araba Modeli

Seversin dizisi oyuncuların kullandığı telefon ve arabalarSeversin dizisinin başrolünde yer alan Asya karakterine oyuncumuz İlayda Alişan hayat verecektir. Oyuncumuzun dizide kullandığı telefon ve arabanın modeli de merak edildi. Ancak Seversin dizisi henüz başlamadığı için İlayda Alişan’ın kullandığı telefon ve araba modelli bilinmemektedir. İlayda Alişan, Seversin dizisinde bölüm başına ortalama 55 bin tl bir maaş alacaktır.

Seversin Dizisi Tolga (Burak Yörük) Maaşı, Telefon Ve Araba Modeli

Seversin dizisinin başrol oyuncusu Burak Yörük dizide Tolga karakterine hayat verecektir. Seversin dizisinde bölüm başına ortalama 40-45 bin tl arasında bir maaş alması beklenilen Burak Yörük’ün dizide kullandığı telefon ile arabanın modeli belli değildir. Bizler, Seversin dizisi başladığı zaman oyuncumuzun kullandığı telefon ve araba modelini sizlerle paylaşacağız.Seversin dizisi oyuncu maaşları ücretleri

Seversin Dizisi Ferdi (Ozan Dağgez) Maaşı, Telefon Ve Araba Modeli

Ozan Dağnez, Seversin dizisinde Ferdi karakterine hayat verecektir. Oyuncumuzun, Seversin dizisinde bölüm başına aldığı maaş ve kullandığı telefon ile arabanın modeli de merak edildi. Ozan Dağgez’in maaşı hakkında net bir bilgi yoktur. Ancak bizler oyuncumuzun Seversin dizisinde bölüm başına ortalama 10 bin tl bir maaş alacağını tahmin ediyoruz.

Seversin Dizisi Selin (Hazal Benli) Maaşı, Telefon Ve Araba Modeli

Seversin dizisinin ana karakterlerinden biri olan Selin karakterine güzel oyuncumuz Hazal Benli hayat verecektir. Sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz Hazal Benli’nin Seversin dizisinde kullandığı telefon ile arabanın modeli belli değildir. Güzel oyuncumuz Hazal Benli, Seversin dizisinde bölüm başına ortalama 12 ile 15 bin tl arasında bir maaş alacaktır.

Bu haberimizde Seversin dizisi oyuncu maaşlarını, kullandığı telefon ve araba modellerini açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Seversin dizisi oyuncu kıyafetleri burada.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.