Seversin Asya Kimdir? İlayda Alişan

Seversin Dizisi Asya Kimdir? Seversin başrolünde yer alan Asya karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği Seversin dizisinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturmaktadır. Seversin dizisinin başrolünde yer alan Asya karakteri de merak edildi. Bizlerde, Seversin dizisinin başrolünde yer alan Asya karakterini yakından tanıtacağız ve Seversin dizisi Asya karakteri kimdir? Seversin dizisi Asya karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Seversin Dizisi Asya Kimdir?

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Seversin dizisinin başrolünde yer alan Asya karakteri, oyuncu olmaya çalışan genç bir kızdır. Ancak Asya karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi yoktur. Bizler, Seversin dizisinin başrolünde yer alan Asya karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız. Dizioyuncu.com..Bir Yaz Dizisi Asya Kimdir İlayda Alişan

Seversin Dizisi Asya Kimdir?

Seversin dizisinin başrolünde yer alan Asya karakterine oyuncumuz İlayda Alişan hayat verecektir. Bizde sizler için son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan İlayda Alişan’ı yakından tanıtacağız ve İlayda Alişan kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

İlayda Alişan Kimdir?

26 yaşında ki oyuncumuz İlayda Alişan, 26 Şubat 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden mezun olan İlayda Alişan çeşitli reklam filmlerinde yer alarak sektöre adım atmıştır. 15 yaşında profesyonel oyunculuğa Bir Çocuk Sevdim dizisiyle adım atan İlayda Alişan özellikle Çukur dizisinde hayat verdiği Akşın Koçovalı karakteri ile tanınır hale gelmiş ve kariyerindeki yükselişi Masumiyet dizisi ile devam ettirmiştir. 2020 yılının Yıldızı Parlayanlar Ödülünü alan oyuncumuz kamera karşısına en son Kırmızı Oda dizisiyle geçmiştir.İlayda Alişan 2022 yeni dizi Bir Yaz Dizisinde Asya

İlayda Alişan Yer Aldığı Diziler

2011 Bir Çocuk Sevdim – Merve
2013 Gönül Hırsızı – Harika
2014 Benim Adım Gültepe – Nurten
2015 Serçe Sarayı – Sinem
2016 Bana Sevmeyi Anlat – Eylül Eren
2017 Rüya – Cemre
2017-2019/2021 Çukur – Akşın Koçovalı
2019-2020 Şampiyon – Neslihan Günaltay
2019-2020 Hakan Muhafız – Aylin Erman
2021 – Masumiyet – Ela Yüksel
2021 Kırmızı Oda – Süveyda
2022 Seversin – Asya

İlayda Alişan Resmi İnstagram Hesabı

Seversin dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz İlayda Alişan sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz İlayda Alişan’ın İnstagram da 271 gönderisi ve 2,7 milyon takipçisi vardır. İlayda Alişan’ın resmi İnstagram hesabı: @ilaydalisan

İlayda Alişan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan İlayda Alişan’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Henüz 26 yaşının içinde olan genç oyuncumuz evli değildir. Özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz İlayda Alişan, Masumiyet dizisinin setinde tanıştığı meslektaşı Serkay Tütüncü ile bir dönem birlikteydi. Ancak çiftin ilişkisi kısa sürmüş ve yolların ayırmıştır. İlayda Alişan’ın hayatında şimdilerde ise biri yoktur.

Seversin Dizisi Asya – İlayda Alişan Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz İlayda Alişan son dönemin popüler oyuncuları arasında yer almaktadır. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakışır biri olan oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Biz de sizler için ilerleyen günlerde oldukça şık parçalar seçen oyuncumuz İlayda Alişan’ın, Seversin dizisinde giydiği tüm kıyafet ve elbiselerini sayfamızdan paylaşacağız.

Seversin dizisinin başrolünde yer alan Asya karakterini ve Asya karakterini canlandıran oyuncumuz İlayda Alişan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Seversin Dizisi Oyuncuları kimler burada.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.