Sevdim Seni Bir Kere Oyuncuları Kıyafetleri Resimleri Fiyatları

Sevdim Seni Bir Kere Oyuncuları Kıyafetleri Resimleri Fiyatları… Sevdim Seni Bir Kere dizisi haftaiçi her gün Star tv de ekranlarında ekrana gelmeye devam ediyor. Sevdim Seni Bir Kere dizisinde rol alan oyuncuların kıyafetlerini resimleri marka ve fiyatlarını konumuzda paylaşacağız. Sevdim Seni Bir Kere dizisinde genç ve orta yaşlı oyuncular bulunuyor. Giyim tarzları da elbette buna göre değişiklik gösteriyor.

Sevdim Seni Bir Kere dizisi başrol oyuncuları değişmişti kısa süre önce. Dizinin başrol oyuncuları Cenay Türksever, Yağmur Öztürk, Yağmur Çokgenç, Rızacan Durmuş. Başrol oyuncuları başta olmak üzere Sevdim Seni Bir Kere dizisinde yer alan genç oyuncuların ve orta yaşlı oyuncuların kıyafet bilgilerini merak eden seyirciler için konumuza ekleyeceğiz.

Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Kıyafetleri Fiyatları

Sevdim Seni Bir Kere dizisi hafta içi her gün yayınlanıyor. Bu yüzden de diğer dizilere kıyasla dizinin oyuncularının giydikleri kıyafet daha gündelik tarzda oluyor. Diğer yayınlanan haftalık dizilerde giyilen kıyafetlerin fiyatları da biraz pahalı oluyor. Çünkü haftalık dizilerde rol alan oyuncularda daha tanındık giydikleri kıyafetlerde lüks. Genellikle takım elbise marka kıyafetler, abiyeler ve modacıların özel imzalı kıyafetlerini giyiyorlar.

sevdim seni bir kere kot ceketi

Hafta içi yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere dizisinde de oyuncuların giydikleri kıyafetleri daha kolaylıkla bildiğimiz mağaza ve sitelerden bulabilirsiniz. Kıyafetlerin marka ve fiyatları da daha uygun oluyor. Oyuncuların kıyafet bilgilerini konumuza ekleyeceğiz. Bulamadığımız kıyafetlerden eğer bildiğiniz olursa sizlerde yoruma yazarsanız bulup sizlere cevap vermeye çalışırız. Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Deniz, Melek,Döndü, Leyla, Kezban, Saadet, Nuran, Eylül önemli kadın karakterler iken dizinin yakışıklı oyuncuları Yağız, Mirza ve Koray’ın da giyimleri merak ediliyor. Sevdim Seni Bir Kere dizisi kıyafetlerin bilgilerini paylaşmaya çalışıyoruz.

sevdim seni bir kere mirzanın beyaz ceketi

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Mirza’nın giydiği beyaz ceketinin alternatifini sizler için bulduk. Sevdim seni bir kere dizisi Mirza’nın ceketi beyaz dokuma ceket fiyatı 349.00 TL. sevdim seni bir kere mirzanın beyaz ceketi

Sevdim seni bir kere dizisinde Eylül’ün kabanı LCW’dan alınmış.

sevdim seni bir kere eylülün kabanı

 

sevdim seni bir kere dizisi oyuncu kıyafetleri bilgileri

sevdim seni bir kere dizisi kabanı

Etiketler