Sevdim Seni Bir Kere Neden Yayınlanmıyor? Yeniden Başlayacak mı?

Bu konu Sevdim Seni Bir Kere Neden Yayınlanmıyor? Yeniden Başlayacak mı? hakkında. Star TV’de ekrana gelen günlük dizi Sevdim Seni Bir Kere ülkemizde ve bütün dünyada etkisini gösteren Corona virüsü nedeniyle bu hafta ekrana gelmeyecek. Dizinin yeni bölümünü ekranda görünmeyen izleyiciler Sevdim Seni Bir Kere bitti mi niçin yayınlanmıyor final mi oldu gibi soruları merak etmeye başladılar. Biz de bu konumuzda meraklı ziyaretçilerimize doğru yanıtlar vereceğiz.

Sevdim Seni Bir Kere Neden Yayınlanmıyor?

Star TV ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelen ve yönetmenliğini Bergüzar Demiroğlu ile Mihriban Şahin’in üstlendiği günlük dizi Sevdim Seni Bir Kere dizisi ülkemizdeki salgın hastalık nedeniyle çekimlerine bir süre ara verdi. Focus film tarafından yapımcılığına devam edilen Sevdim Seni Bir Kere dizisinin başrol oyuncuları arasında Şenay Yurtseven, Yağmur Öztürk, Rıza Durmuş, Oğuzhan Kayra Koç, Yağmur Çokgenç, Gonca Yakut, Volkan Murat Benli, Didem Özkavukçu gibi oyuncular yer alıyor. Güçlü bir oyuncu kadrosu bulunan Sevdim Seni Bir Kere dizisinin yapımcısı Nilgün Sağyaşar koronavirüs nedeniyle dizi çekimlerinin bir süre durakladığı belirtti.

Sevdim Seni Bir Kere Neden YayınlanmıyorSevdim Seni Bir Kere dizisi Yeniden Başlayacak mı?

Oldukça yüksek izlenme oranlarına ulaşan Sevdim Seni Bir Kere dizisinin bir süre önce final yapacağı ve ekrana veda edeceği konuşulmuştu. Düşük reyting oranları aldığı için dizinin bir an evvel yayından kaldırılmasını isteyen bazı izleyiciler olsa da Star TV’de başka günlük dizi olmadığı için yoluna devam ediyor. Corona virüs nedeniyle bir süre yayınları durma noktasına gelen Sevdim Seni Bir Kere dizisinin virüs nedeniyle yayınlanmayacağı belirtildi. Dizi ekrana gelmeyince bitti mi niçin yayınlanmıyor ne zaman başlayacak gibi sorular da merak edilmeye başlandı. Sevdim Seni Bir Kere dizisi Yeniden Başlayacak mı? Evet başlayacak, ancak virüsün etkisi bitmesi gerekiyor önce.

Sevdim Seni Bir Kere Yeniden Başlayacak mıSevdim seni Bir kere dizisi ne zaman başlayacak?

Virüs nedeniyle yayınlarını bir süre ara verecek olan Sevdim Seni Bir Kere dizisinin Corona virüsü olumsuz etkileri geçtikten sonra tekrar çekimlerine başlayacağı belirtildi. Sevdim Seni Bir Kere dizisinin eğer salgın kısa sürede sona ererse Mayıs ayında yeniden başlayacağını belirtelim. Ancak ülkemizde uzun süre devam edeceğini düşündüğümüz salgın virüs nedeniyle dizi çekimleri de uzun süre ara verildi. Bu nedenle Sevdim Seni Bir Kere dizisinin bu sezon tekrar başlamayıp 2020-2021 sezonunda ekrana kaldığı yerden devam edeceğini düşünüyoruz.

Siz de bu konuda yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir Sevdim Seni Bir Kere dizisi bitti mi neden yayınlanmıyor yeni bölüm tekrar ne zaman başlayacak gibi sorulara yorum yazabilirsiniz. Sevdim Seni Bir Kere Neden Yayınlanmıyor? Sevdim Seni Bir Kere Yeniden Başlayacak mı? hakkında bilgiler verdik. Hepinize sağlıklı günler dileriz. Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Neden Bitti Final Oldu?

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Sevdim seni bir kere yi severek izliyorum. Yeni oyuncular girdi ozan ve aslının konusu pat diye bitti. Bence onlari da sevmiştik öyle bitmemeliydi. Sadece görüşüm ama yeni gelen oyuncularda çok iyiler onlara da alıştık. Bence güzel

Etiketler