Sevdim Seni Bir Kere Eylül Kimdir? Bilgileri (Şifanur Gül) Sevgilisi Yaşı Boyu?

07.09.2019
2.370

Sevdim Seni Bir Kere Eylül Kimdir? Bilgileri (Şifanur Gül) Sevgilisi Yaşı Boyu? Sevdim Seni Bir Kere dizisi 9 eylül pazartesiden itibaren Star TV ekranlarında yayınlanacak. Hafta içi her gün günlük dizi olarak yayınlanacak olan Sevdim Seni Bir Kere dizisinin oyuncuları bilgilerini sizlerle önceki konumuzda paylaşmıştık. Sevdim Seni Bir Kere dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan önemli oyunculardan birisi olan Şifanur Gül kimdir? Bu konumuzda anlatmak istedik.

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde rol alan Eylül karakterini canlandıran oyuncu Şifanur Gül güzelliği ve oyunculuğu ile kendinden söz ettirecektir. Sevdim Seni Bir Kere dizisi Focus Film imzası taşıyor.  Nilgün Sağyaşar yapımcılığında yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere yönetmenliğini Bergüzar Demiroğlu ve Mihriban Şahin’in üstlenecek. Sevdim Seni Bir Kere dizisi oyuncu kadrosunda Berk Bakioğlu, Şifanur Gül, Yağmur Çokgenç, Pervin Balcı ve Çağdaş Serter, Şirin Çetinel ve Önder Atakanlı, Sevgi Temel ve Eneshan Nalbant yer alıyor.Sevdim Seni Bir Kere dizisi başrol oyuncularından birisi olan Şifanur Gül daha önce bir dizi de rol aldı mı? Sevgilisi var mı? Oyunculuk üzerine eğitim aldı mı? Şifanur Gül ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgileri konumuzun devamında sizler için derledik.

Sevdim Seni Bir Kere Eylül Kimdir? Şifanur Gül Bilgileri

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Eylül karakterini canlandıracak olan Şifanur Gül kimdir? Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Ana Sanat Dalı mezunu olan güzel oyuncunun ilk dizisi Sevdim Seni Bir Kere oldu. Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Eylül’ü canlandıracak. İlk tecrübesi olduğundan dolayı bu onun için iyi bir şans. Başarılı bir oyunculuk sergilerse yeni dizi teklifleri gelecek ve meşhur olacaktır.

Sevdim Seni Bir Kere dizisi Eylül nasıl bir karakter?

Eylül karakteri dizinin iyi yürekli kızıdır. Yardımseverdir ve herkes onu sevmektedir. Bir cafede çalışmaktadır.Dizi de yer alan Aslım onun patronudur ve onlar yakın dosttur. Eylül Yağız’a aşık olacaktır ancak gönlü biraz kırılacak ve onu zorlu bir aşk beklemektedir. Yağız’a aşık olur ancak Yağız ondan çok farklıdır. Eylül çalışkan iyi yürekli biriyken Yağız biraz şımarıktır.

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Aslım karakteri Yağmur Çokgenç canlandırırken, Berk Bakioğlu Yağız rolünde olacak. Yağız dizinin yakışıklısı olacak ve Eylül ile güzel ve zor bir aşk yaşayacaklar. Onların aşkının zorlukları ile seyircilerde üzülecek ve aşklarının güzelliği ile sevineceklerdir. Sevgi Temel de Sevdim Seni Bir Kere dizisinde oynamıştı. Dizi de Ozan karakterini Oğuzhan Kayra Koç canlandırıyor. Genç oyuncuların yer aldığı Sevdim Seni Bir Kere dizisi 9 eylülden itibaren hafta içi her gün Star TV ekranlarında saat 17:0 da ana haberden önce sizlerle olacak.

YORUMLAR

 1. Seniiiiii seven hayranin dedi ki:

  Hem cok güzelsin hemde cok basarilisin basarilarinin devamini dilerim1♥️♥️

 2. Fatime dedi ki:

  Cox guzel

 3. deniz dedi ki:

  cok güzel bır dizi canlandiriyorsunuz seni cok seviyoruz şifa ablam yane eylül

 4. Anonim dedi ki:

  bu dizi çok güzel

 5. Anonim dedi ki:

  ÇOK güzel bir dizi canlandırıyorsunuz