Sevdim Seni Bir Kere Dizisine Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Star TV’nin hafta içi her gün ekrana getirdiği sevilen günlük dizisi ‘Sevdim Seni Bir Kere’nin oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Sevdim Seni Bir Kere dizisine yeni iki isim daha katıldı ve bu oyuncuların katılması ile 2 oyuncu da diziden ayrılmış oldu. İzleyiciler merakla yeni oyuncular hakkında bilgiler görmek istiyor. Bizde Sevdim Seni Bir Kere Dizisine Yeni Gelen Oyuncular Kimler? sorusuna cevap verelim istedik.

Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Yeni Gelen OyuncularSevdim Seni Bir Kere Dizisine Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Sevdim Seni Bir Kere Dizisine yeni iki oyuncu gelirken iki isim de diziden ayrıldı. Kadrosuyla beğeni toplayan Sevdim Seni Bir Kere Dizisine dizisinin yapımcılığını daha önce Beni Affet dizisini de hazırlayan Focus Film üstleniyor. Sevdim Seni Bir Kere Dizisinde başrolleri, Berk Bakioğlu ve Şifanur Gül gibi önemli isimler oynarken son olarak diziye Cenay Türksever, Yağmur Öztürk ve Zeynep Aytek Metin dahil oldu.

Cenay Türksever Mirza rolünde Sevdim seni bir kere dizisiCenay Türksever – Mirza

Mirza Sevdim Seni Bir Kere Dizisinde zengin bir ailenin çocuğunu oynayacak. Dizide Leyla ile büyük bir aşk yaşayacak olan Mirza bakalım izleyicinin tahdirini kazanabilecek mi? Sizler için Mirza karakterini oynayan Cenay Türkseven hakkında detaylı bir inceleme hazırladık. Merak edenler bu içeriğe bakabilir >> Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Mirza Kimdir?

Sevdim Seni Bir Kere Leyla Yağmur ÖztürkYağmur Öztürk – Leyla

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Leyla karakterini oynayacak olan Yağmur Öztürk oldukça güzel bir rol olarak diziye dahil oldu ve rolü gereği Mirza’ya aşık olacak. Bakalım izleyici Mirza Leyla aşkını sevecek mi? Oyuncumuz hakkında detaylı bilgileri merak edenler tıklayabilir >> Sevdim Seni Bir Kere Leyla Kimdir?

Sevdim Seni Bir Kere dizisine gelen Zeynep Aytek MetinZeynep Aytek Metin

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Leyla karakterinin anneannesi olarak dahil olan Zeynep Aytek Metin oldukça samimi ve iyi niyetli biridir. Leyla’ya her konuda destek olacak kişidir.

Sevdim Seni Bir Kere Dizisinde Ayrılan Oyuncular

Ayrıca Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Ozan karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Oğuzhan Kayra Koç ile dizinin baş rolünde oynayan Aslım karakterine hayat veren Yağmur Çokgenç ise yapımda yaşanan köklü değişikliklerin ardından diziden ayrıldılar. Sevdim Seni Bir Kere dizisinden ayrılan iki oyuncuya yeni dizilerinde başarılar dileriz.

Oğuzhan Kayra Koç -Ozan rolü diziden ayrıldıOğuzhan Kayra Koç – Ozan

Yağmur Çokgenç – AslımSevdim Seni Bir Kere Dizisinden Ayrılan oyuncular

Yorum yaz

12 Yorum

  1. DİZİ İYİ GÜZEL AMA BİRDE SEVDİM SENİ BİRKERE ASLIM OZAN BERK VE ŞİFANUR GİBİ ÖYLE İSTE SEV

  2. Biz aylecek sevdim seni bir kere dizisini çok seviyoruz ve mumkunse yamur çokgencin trkrar rol almasini istiyoruz

Etiketler