Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Neden Bitti Final Oldu? Başka Kanala Geçer mi?

25.09.2019
1.872

Bu konu Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Neden Bitti konusunda olacak. Star tv ekranlarında yayınlanmaya başlanan Sevdim Seni Bir Kere dizisi son almış olduğu reyting sonuçları ile maalesef beklentilerin çok altında kaldı. Star tv de günlük yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Neden Bitti Final Oldu? ya da Sevdim Seni Bir Kere erken final mi yapacak Başka Kanala Geçer mi? gibi merak edilen sorulara sırasıyla yanıt vermek istiyoruz. Sevdim Seni Bir Kere 13 Nisan Var mı?

Son Dakika Bilgisi: Sevdim Seni Bir Kere Dizisi 11 Temmuz tarihi itibarıyla final yaptığı dizinin oyuncusu Meva Küçükakyüz tarafından paylaşıldı. Peki Sevdim Seni Bir kere Neden Bitti? Niçin yaz tatili sırasında erken finale gitti? Star tv ekranlarında yayımlanan başrollerinde Yağmur Öztürk , Canay Türksever, Berk Bakioğlu ve Şifanur Gül ‘ün olduğu dizinin oyuncularından Meva Küçükakyüz hesabından dizinin final yaptığını paylaştı. İşte Meva Küçükakyüz’ün paylaşımı:Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Neden Bitti

Bu paylaşımla birlikte zaten final haberleri dolaşan Sevdim Seni Bir Kere dizisinin kesin olarak final yaptığını bizzat oyuncusunun sosyal medya paylaşımıyla görmüş olduk. Düşük reytingler nedeniyle daha fazla devam edemeyen Sevdim Seni Bir Kere dizisinin yerine bakalım nasıl bir çözüm bulunacak, yeni bir günlük dizi mi yoksa başka bir program mı olacak zamanla göreceğiz.

Sevdim Seni Bir Kere erken final mi yapacakSevdim Seni Bir Kere Dizisi Reytingleri Nasıl?

Star tv de hafta içi her gün yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere dizisi son almış olduğu reytinglerin ardından erken final mi yapacak bitecek mi gibi soruların muhatabı olmaya başladı. Çünkü Sevdim Seni Bir Kere dizisi gerçekten de oldukça düşük reytingler ile hem kanalı Star tvyi hemde izleyenlerini üzecek görünüyor. Dizinin son aldığı reyting oranları maalesef hiç iç açıcı değil. Bu nedenle kısa süre sonra dizinin erken finale gitmesi içten bile değil. İşte Sevdim Seni Bir Kere dizisinin son aldığı reytingler:Sevdim Seni Bir Kere Reyting Sonuçları

Görüldüğü gibi Sevdim Seni Bir Kere Reyting Sonuçları beklentilerin çok uzağında kaldı. Bu nedenle dizinin yeni sezondaki beklentileri çok uzakta kalırken sıralamada değişkenlik gösterse de ilk 20-20 dizi arasına bir türlü giremeyen Sevdim Seni Bir Kere dizisinin almış olduğu son reytingler ile birlikte Star tv tarafından yayından kaldırılıp yerine farlı bir program konacağı hatta bu ismin Tv8 de program yapan Serap Paköz’ün olacağı gelen kulis bilgileri arasında bulunuyor. İşte Sevdim Seni Bir Kere dizisinin bir önceki güne ait Reyting Sonuçları:

Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Neden Bitti Final Oldu

Bu oranları hemen yorumlayalım. Sevdim Seni Bir Kere almış olduğu 1 reyting oranının bile altında seyreden 0.8 veya 0.9 gibi reyting oranları ile dizinin çok düşük izlenme oranları aldığını ve bu reytinglerde dizinini daha fazla devam etmesinin çok zor olduğu belirtiliyor. Sevdim Seni Bir Kere bu kadar düşük Reyting Sonuçları alında Star tv kaç gün daha sabreder bilemiyoruz ama kısa süre sonra dizinin biteceği ve final olacağı çünkü bu reytinglerle kanalın sürekli zarar ettiğini görüyoruz.

Sevdim Seni Bir Kere neden bitti final olduSevdim Seni Bir Kere Dizisi Erken Final yapacak Bitecek mi?

Bir dizinin final yapıp yapmayacağını bilen tek adres kanaldır ancak dizinin gidişatı kanalın ne zaman final yapacağı konusunda ipucu verir genelde. Sevdim Seni Bir Kere dizisinin reytinglerdeki başarısızlığı elbette herkes tarafından farkediliyor ancak yerine bir dizi veya program olmadığı için şimdilik devam ediyor. Zaten özel bir kanalda 1 total reyting altında bir dizi veya program çok fazla süremez. Hele ki pahalı bir dizi ise mümkün değil sürmez. Bu nedenle çok pahalı bir dizi olmasa da Sevdim Seni Bir Kere’nin uzun süre devam etmeyeceğini ve kısa süre içinde erken final yaparak dizinini yayından kaldırılacağını söyleyebiliriz.

Sevdim Seni Bir Kere Kaçıncı Bölümde Final Yapacak Belli mi?

Sevdim Seni Bir Kere dizisinin yeni sezona çok büyük umutlarla girdiğini ve Focus filmin günlük dizilerde daha önceden olduğu gibi Unutma Beni, Beni Affet gibi dizilerle büyük başarılar yakaladığı ve 4-5 oranlarında total reyting alması bekleniyordu ama Sevdim Seni Bir Kere dizisi maalesef 1 oranını bir türlü geçemedi. Bu sebeple kısa süre içinde dizi yayından kaldırılıp yerine farklı bir içerik Star tv de dizi saatine gelebilir. O zaman Sevdim Seni Bir Kere neden yok niçin yayınlanmıyor yada Sevdim Seni Bir Kere dizisi var mı yok mu bitti mi neden yayınlanmıyor gibi sorular oldukça fazla sorulacaktır. Sevdim Seni Bir Kere dizisi 15. bölüm ile 27 Eylül Cuma günü ekrana geldi. Ancak gelen bilgilere göre dizinin 50. bölümü bile bulamayacağı belirtiliyor.

Sevdim Seni Bir Kere dizisinin final sebebi nedeni nedirSevdim Seni Bir Kere dizisi Başka Kanala Geçer mi?

Diziler bazen kanalların beklentilerinden düşük reytingler alınca başka bir kanala geçmesi dizinin havasını değiştiriyor. Ancak Sevdim Seni Bir Kere dizisi başka bir kanala geçer mi transfer olur mu biz pek ihtimal vermiyoruz. Sevdim Seni Bir Kere dizisinin düşük reytinglerinden dolayı başka bir kanal tarafından transfer edilmesi çok zor bir ihtimal. Daha kısası imkansıza takın. Zaten Star tv’ye zarar ettirdiği için başka bir kanalın böylesine düşük reytingli bir diziyi transfer etmesi mümkün gözükmüyor. Kısacası Sevdim Seni Bir Kere dizisi final yaptıktan sonra başka bir kanala geçmesi söz konusu görünmüyor.

Sevdim Seni Bir Kere Dizisi 13 Nisan 2020 de var mı yok mu?

Sevdim Seni Bir Kere Dizisi yeni bölümüyle 13 nisan pazartesi ekrana gelecek mi bilinmiyor. Seyirci kitlesi dizinin devamını istese de koronavirüs nedeniyle çekimler ertelendi. dizinin yeni bölümleri 13-17 nisan tarihlerinde ekrana gelmeyecek. Sevdim Seni Bir Kere Dizisi yeni bölümleri ile muhtemelen Eylül 2020 den itibaren kaldığı yerden devam edecek.

Sevdim Seni Bir Kere Dizisinin Koronavirüs nedeniyle çekimleri durdu

Koronavirüs tüm dizileri etkiledi. Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Neden Bitti sorusundan önce dizinin çekimleri neden durdu demek lazım. Koronavirüs bitene kadar bir çok dizi çekilmeyecek. Dizinin yeni bölümleri muhtemelen yeni sezona kalacak. Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Yeni Sezon Devam Edecek mi?

Sevdim Seni Bir Kere dizisi Yeniden başlar mı?

Sevdim Seni Bir Kere dizisinin bittikten final yaptıktan sonra yeniden başlaması neredeyse imkansıza yakın. Çünkü final yapma bitme sebebi düşük reyting olan diziler genelde tarihin karanlık sularına gömülüyor. Bu nedenle biten bir dizinin yeniden başlaması bir ölünün dirilmesi kadar zor bir olay. Sevdim Seni Bir Kere dizisi yeniden başlamayacak ve dizi başka kanala da geçmeyecektir. Sevdim Seni Bir Kere Oyuncuları Kimler Tıklayın >> Sevdim Seni Bir Kere Oyuncuları Sevdim Seni Bir Kere kaçıncı bölümde final yapacak

Sonuç olarak bu konumuzda Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Neden Bitti Final Oldu? Sevdim Seni Bir Kere Başka Kanala Geçer mi? sorularına yanıt vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. zeynep akbulut dedi ki:

  nolur sevdim seni bir kere yayınlansin

 2. Medine dedi ki:

  Bu dizi bitmesin ben bu diziyi izliyordum en iyi dizilerden biri

 3. Medine dedi ki:

  Lütfen sevdim seni birkere yayinlansin

 4. Hatice dedi ki:

  Çok güzel bir diziydi bitmesin lütfen

 5. Mira dedi ki:

  SEVEREK IZLIYORUM DEVAM ETSIN

 6. Anonim dedi ki:

  bitmesin neolur dizileriniz çok güzeldi affet beni ve deniz yıldızı gibiydi onlarda bitince çok üzüldüm sevdim seni yde çok beyenerek izliyordum bitmesin devam etsin.

 7. Ayşe dedi ki:

  Bitmesin biterse intihar ederim ya çok güzel bir film Leyla💜Mirza Eylül💜yağız bir bölmünü bile kaçırmadım herkesi çok seviyorum özellikle Leyla ve aslım

 8. nurdan dedi ki:

  Diziye ailecek bayiliyoruz çabucak dizi başladin

 9. Maviş dedi ki:

  Ben çook seviyorum bu ara en çok izlediğim diziler arasında lütfen bitmesin lüütfeen

 10. Fatoş dedi ki:

  Ben çook seviyorum bu ara en çok izlediğim diziler arasında lütfen bitmesin lüütfeen

 11. Gulbahar dedi ki:

  Ya biz turkmenistandan izliyorus bu dizini cokda seviyorus hatda yagiz&eyluli cok ama cok seviyorus lutfen devamyny verin lutfen

 12. Pelin dedi ki:

  Ben ve ailem bu diziyi bayılarak izliyoruz bu ara lütfen çok kısa sürsün bu dizi bence bu ana kadar gündelik dizilerin en iyisi final olursa startv ile bir bağlantım kalmayacak

  1. Anonim dedi ki:

   Severek izliyoruz bıtmesın

 13. Anonim dedi ki:

  lütfen bitmesin çok güzel bi dizi

 14. Berna dedi ki:

  Lütfen sevdim seni bir kere başlasın

 15. Melike dedi ki:

  Lütfen bitmesin ben çok seviyorum hep izliyorum

 16. Berfin dedi ki:

  Bitmesini istemiyoruz çok severek izliyoruz inşallah bitmez
  eylül yağız

 17. Melisa dedi ki:

  Bu diziyi çok seviyorum ya lütfen ara
  verilmesin çok güzel diziyi

 18. Melisa dedi ki:

  Bu diziyi çok seviyorum ya lütfen ara
  verilmesin çok güzel diziyi
  Yağız❤❤😘😘Eylül❤❤😘😘

 19. Hanife dedi ki:

  Cok sacma bitti daha Nuran ogrenmedı yagızın oglu oldugunu melek yakalanmadı cok sacma cok sınır oldum boyle bitmesine

 20. Melisa dedi ki:

  Bu diziyi çok seviyorum ya lütfen ara
  verilmesin
  Yağız❤❤😍😍Eylül😘😘😍😍

 21. Ebru dedi ki:

  Lütfen bu dizi bitmesin.Çok beğenerek izliyorduk.Eylül’le Yağız’ın ve Leyla ile Mirza’nın mutlu günlerini görmek istiyoruz.

 22. Ebru dedi ki:

  Lütfen bu dizi bitmesin.Eylül ‘le Yağız ve Leyla ile Mirza’nın mutlu bir hayat sürmelerini görmek istiyoruz.

 23. abbas dedi ki:

  cok sacma bir diziydi biraz inandiriciligi olsaydi ama bu kadar sacma olamazsacmalik yonlerini anlatmaya kalksam inaninki şarzim yetmez

 24. Adanalı🌹 dedi ki:

  Lütfffeeeennn bitmesinnn bu dizi ben çok seviyorummmmmm şimdiiii daha heycanlıııı daha Eylül annesinin kimin olduğunu öğrenecek yağızda gercek ailesini anlıcağınız şimdi dört gözle o bölümleri bekliyoruz sabahları bile tekrarlarını izliyorummm bitmesin lütfen ya
  YAĞIZ İLE EYLÜL ♥️💕💚💜💙💛♥️ÇOK SEVİYORUM SİZi💚💜💕Herkes bir şansı hak eder sizde star tv olarak bir şans daha verin diziyee🙏Lütfffeeeennn 🙏

 25. Nadire dedi ki:

  Süper bir dizi neden final yapılırki devamı geçilsin sabah tekrarına akşam üstüde yeni bölümlerini hiç kaçırmadim

 26. Gonul Becerenel dedi ki:

  En azindan bir sona baglandi tesekkurler.Alin Yazim ve diger gunluk diziler gibi yarim birakilmadi seyirciye saygisizlik olmadi

 27. yagiz hayrani dedi ki:

  dizi gayet iyi gidiyordu bence . ama onlarinda sagligi icin iyi oldu . ara verildigini duyunca uzuldum .yagiZ ve eylul birbirlerine yakisan karakterlerdi. ozellikle berk bakioglu icin izliyordum.allah icin yakisikli cocuk korana gectikten sonra KONYADA imza gunu duzenleseniz…. LÜTFEEEEEEEN!!!

 28. Anonim dedi ki:

  ne güzel dizi neden final oldu ki

 29. Anonim dedi ki:

  lüüüüüüüüüüüüüüüüüütfennnnn bitmesin çok seviyorum sevdim seni bir kereyi
  noluuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 30. sude dedi ki:

  evet. bitmesin nolur artık diziyi rüyamda bile görmeye başladım çok güzel bir dizi nolur bitmesin

 31. Anonim dedi ki:

  Sakın filal olmasın çok seversek izliyoruz lütfen

 32. Yyy dedi ki:

  Keşke final olmasa bizi ekranlara kilitliyor bu dizi

 33. sude naz dedi ki:

  lütfen sevdim seni bir kere bitmesin ben bu diziyi her gün kaçırmadan bakıyorum

 34. Gunay dedi ki:

  Yagiz❤ eylul sizi cox seviyorum bitmesin bu diz

 35. Admin dedi ki:

  Dizi bitmesin ben çok seviyordum devam etsin ama birazda güzel sahneler olsun hep kötülükler var

 36. Gamze dedi ki:

  Hep böyle yapıyorlar basroldekiler hep acı çekiyor çekiyor sadece bı final sahnesinde mutlu oluyorlar hiç sevmiyorum öyle bı iki bölümde onlar mutlu olsun ondan sonra final olsun son iki üç dakka ya sigdiriyirlar mutluluğu

 37. Gamze dedi ki:

  Sevdim seni Bir kere dizisini çok seviyoruz sadece o melek karakteri çok igrencti çok acımasız di bı insan okarar olmaz ya

 38. Anonim dedi ki:

  Sevdim seni bir kere bitmesin beğenerek izliyordum

 39. Anonim dedi ki:

  Sevdim seni bir kere bitmesin ya çok güzel dizi beğenerek isiyorum

 40. Berivan dedi ki:

  aslımla ozanın çıkmasında bende üzüldüm izlemem dedim ama leyla Mirza gittikçe diziyi guzellestirdiler gittikçe bağlandım keşke gitmeseydin bu günkü bölüm tam final di bu arada en baştaki bölümler çok sacmaydi ama sonlardaki bölümler güzeldi….

 41. Zeynep dedi ki:

  Keşke bizlere final mi değil mi onu soyleseydiler

 42. Leman dedi ki:

  Bitmesin tam guzellesmisken birazda mutlu sahneleri izleyelim

 43. Bitmesin dedi ki:

  Lütfen bitmesin bitirse evde zaman nasıl geçer bilmiyorum tam dizi guzellesmisken neden bitiyor ki

 44. anonim dedi ki:

  dizi cok guzel mirza ile daha da guzel insanin izleyesi geliyo final olmasin😍

 45. Merve dedi ki:

  Ya maalesef buda ilk bölümleri iyi ve sonrası kötü olan dizilerden birtanesi
  Keske böyle olmasaydı aslım ve Ozan cikmasaydi ama yinede Leyla ile Mirza gelseydi ne bileyim kötü oldu ama bitmesin veya bitsin ama yeniden bir sayfa açsın kendine ne bileyim öyle olsun işte ama biiiitmesin

 46. Mavii dedi ki:

  Nolur dizi bitmesin çok severek izliyorum ben lütfen devam etsin yaaa

 47. Tarık dedi ki:

  Çok güzel bir dizi inşallah bitmez

 48. Bägül dedi ki:

  Mirza💖Leyla Yagiz💖Eylül sizi cok seviyorum bitmesin dizi

 49. Bägül dedi ki:

  Cok seviyorum lutfen bitmesin

 50. Adanalı dedi ki:

  Dizi final mı yaptı yoksa sezon finalimi yaptı anlayamadık açıklama bekliyoruz

 51. ilyas dedi ki:

  film bitmesin. mutluluğa devam edilsin.

 52. Eda dedi ki:

  Sevdim Seni Bir Kere dizisini çok severek izliyorum lütfen bitmesin

 53. Anonim dedi ki:

  Sevdim Seni Bir Kere dizisini çok severek izliyorum lütfen bitmesin

 54. Nisa dedi ki:

  Dizi çok heyecanlı eylülle yağız kavuşsun artık Mirza ve Leyla’da diziye heyecan kattı ama artık dizi mutlu sonla bitsin dizi gerçekten güzel

 55. Anonim dedi ki:

  Aslında bende ozanın ölüm bölümü izleyince yeni oyuncuları görünce izlemem dedim anlamı yok artık ama Eylül ve yağızi izleyin derken daha çok bağlandım gerçekten çok güzel ve heyecanlı dizi olmuş lütfen final olmasın

 56. Anonim dedi ki:

  bitsin artık uzatmayagerekyokbence

 57. DİLARA dedi ki:

  Şaşırdım yani biz çok seviyoduk ozanın ölmesini beklemiyodum sonuçta baba olaçağını öğrendi aslımın hamileliği son birşey söylemek istiyorum yeni oyuncuları beyenmedim ozanlar daha güzeldi ve başka kanala geçmesini istemiyorum

 58. Anonim dedi ki:

  Star tıv zaten günlük dızıler böyle oluyor kanal 7dıdekı yemınde daha ağır gıdıyor bence star tıvım bahane edıyorama sevdım senı bır kere haksızlık yapılyor

 59. Ayla dedi ki:

  Cok beyenmisdim kas bitmeyetdi

  .

 60. Dizi bitmesin ozan ölmesin dedi ki:

  Bir dizide doğru gitsin

 61. Aleyna solmg dedi ki:

  başrollerinde Yağmur Çokgenç, Rızacan Durmuş Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Yakut, Volkan Murat Benli yer alırken kadrosunda Didem Aygün, İrfan Kılınç, Nur Yazar, Nevzat Can Rüzgar, Şifanur Gül, Berk Bakioğlu, Sevgi Temel, Yağmur Ilgım Öztekin, Tuana Tuzman, Zeynep Şirin Giobbi, Zafer Güllü, Önder Atakanlı, Pervin Balcı yer alıyor. Kaynak: Sevdim Seni Bir Kere Leyla Kimdir? Gerçek Adı (Yağmur Öztürk)

  Sizleri Çok Seviyorum

 62. Ali dedi ki:

  Lutfen bitmesin

 63. Anonim dedi ki:

  Zaten dizi cok kotu bitti boyle sacmalikmi olur ne aslim ozana kavuştu nede eylul yagiza

 64. Anonim dedi ki:

  Ozan öldü aslım ayrıldı o dizi artık bir işe yaramaz alıp hepten final e götürün kimse izlemez

 65. Aycan dedi ki:

  Lütfen bitmesin dizi. Cok severek izliyorum.eylulle yagiz kavussun. Ozan ölmesin aslı ile kavussun. Korayin anasinin iffetin yaptiklari cezasizmi kalacak . Adnan ve nermin kendi öz kizlarina neler cektirdiklerini gorsunler artik

 66. Sevda dedi ki:

  Başka bir oyuncu ile devam etmesin aslim ve ozan çok güzel oyunculuk sergiliyorlar hem neden final yapsın ki ne güzel bir dizi her gün izliyorum lütfen final yapmasın

 67. Anonim dedi ki:

  Ozan ölmesin yağız eylülle birlessin

 68. Aycan dedi ki:

  Eylü ve yağız aşkı nı görmek istiyoruz aslım ozan la birleşsin artık yeter bukadar ayrılık yeter gerçekten

 69. Yasemin arı dedi ki:

  Yeter sevenler kavussun bune oyun içinde oyun

 70. Hira dedi ki:

  Bu diziyi en başından takip etmiyorum son 25 30 bölümden beri izliyorum herhalde. Oyuncuları beğniyorum iyi oynuyorlar maşallah ama iy roldekiler baya eziliyo her seferinde kötü roldekiler de bildiğin şeytan gibi.Diziyi sevmiyorum hatta baya sinirlerimi bozuyo ama hep umutla merkla belki bu kez iyilerde kendilerini aklar diye okadar çok yalan ve saklı şeyler var ki hiçbiride ortaya çıkmıyo çıkar diye. final gününe mi saklıyosunuz hepsni blmiyorum ama bu şekilde ciddiyim acayip sinir bozucu oluyo gereksiz merak uyandıryo insanlarda ve artık susan oyuncular bi konuşsun lütfen susup ağlayarak bakmasınlar öyle her sefrinde ama her seferinde içim patlıyo. Sonradan gelen iffet rolündeki karaktere hiç birşey demiyorm öyle bir kararkter olamaz varsada yaşamasın yani şeytanın kızı gibi resmen. İyiler de kötüler gibi kazansaydı bir çok kez ve sürekli sakalanan şeylerin üstü örtülmeseydi her seferinde istemezdim bitmesini ama artık gerçekler ortaya çıksında bitsin istiyorum.

  1. Anonim dedi ki:

   İfet o diziyi mahvetti patliyoruz izledikce sinirden kapatmak istiyorum televizyonu

 71. Anonim dedi ki:

  bencede bitirseler iyi olur insanları alycı bişekilde görmeleri içler acısı dizide olsa (kötülük yapanlar hep önde gidiyor bir yerde dur denilmesi gerek iyilerde kazanması lazım kötülerde kaybederse oyun zevkli olur ama bunu anlayan bi seneryocu yok sanırım flimde heyecan istiyorsan karakteri oynayanda buna tat katmalı ) o yüzden diziniz baya saçma olmuş biraz iyilerde kazanırsa reytinginiz düzele bilir birazdaha dikkat

 72. Yeliz dedi ki:

  Benı affet gıbı dızıyı bıtırdınızbunuda fınal yapmayın cok guzel dızı tebrık edıyorum oyuncularına ama sadece eylulle yagız kavuşsunlar bercın ve anası illet bışey ınsanı yerınde durdurmıyor gebertesım var fınal yapana kafar daha yaratıcı seyleryap senarıst

 73. Melek dedi ki:

  Yeter artık eylülle yağız kavuşsun herşey ortaya çıksın Raziye de çeksin cezasını sıktı artık merminde kızını bulsun gerçekler ortaya çoksun hep mutsuz çiftler sıkıyı böyle giderde izlemicem

 74. Fatma dedi ki:

  Koray ve annesi sıktı nefret ediyorum onlardan .. Aslım babası ni öğrensin.. EYLÜL çok pasif kaldı.

 75. gülhanım yağarkar dedi ki:

  artık eylülle yağız gerćekleri öğrensin lütfen çok ama çok uzadi gerçekler açığa ciksin daha keyifle izleyelim biraz daha heyecan gelsin her seferinde tam öğrenicek baska bisey cikior

 76. Anonim dedi ki:

  Bence saat değiştirilsin hemen kendilerini umutsuzluğa kaptırıp final yapıyorlar bence aslım ozan mutluluğa ermeden bitmesin çünkü bildiğime göre instagramdan duyduklarım 110 bölüm yapacakmış buda yayının hemen bitmeğeceğine örnektir

 77. Sevgi dedi ki:

  Eylül’ün babası iyileşsin oğlunu öğrensin çok mutlu olsunlar yeter ya aglamasinlar

 78. ilknur dedi ki:

  Diziyi severek izliyoum final yapmak yerine diziyi daha erken saatlere alsalar daha çok izleneceğine eminim çünkü bayanların mutfakta olma saatine denk geliyor izlenemiyor bence

 79. Ilknur dedi ki:

  Dizi bayanların mutfakta olma saatine denk geldiği için izlenemiyor olabilir bence final yapmak yerine saatini değiştirmek yani daha erken saate alınması daha iyi olur bence. Çok güzel bir dizi aslında ben severek izliyorum

 80. damla dedi ki:

  Bu dizi bitmesin cunku kutulukler kazanmasın hep iyilikler kazansın seni seviyoruz aslımm👍

 81. Anonim dedi ki:

  Çok güzel bir dizi bitmesin koray ve raziye yok edilsin bence daha çok seyredilir final yapılmasın

 82. Nezrin dedi ki:

  Kino iyi davam etmesini isterem

 83. Anonim dedi ki:

  Hergün izliyorum ama neden hep kötülükler oluyor birazda mutlulukla güzelliklerin yaşandığı iyi şeyler olmuyor insanlar hep kötülükler izlemek istemiyor

 84. Hatice dedi ki:

  Hep kötüler kazanıyor bunadım artık😟

 85. Esin dedi ki:

  İyice saçmaladılar aslında anneside herşeye boyun egiyorlar sıktı

 86. Anonim dedi ki:

  İyice saçmaladılar aslında anneside herşeye boyun egiyorlar sıktı

 87. TALİP dedi ki:

  Her gün izliyorum,takip ediyorum.

 88. Sevcan dedi ki:

  Dizi iyi, ayrıca yağız çok acı çekiyor Koraya ve Raziyeye sinir oluyorum biz o yüzden izlemeyi biraktik..

  1. Anonim dedi ki:

   Guzel bi dizi, dahada guzel olacakken olmuyor. nedeni dizide kotulukler oluyor anlasmazliklari kaldirip aslim eylul leyla gibilerini asalamak yerine ogretici topluma kazandirilmayi ogretse daha cok izlenir. mirzanin baba anesi gibi mesela…

 89. Yasemin dedi ki:

  Ben fszla dizi izlemem ama bu dizi ye bayıldım kaldırılırsa çok üzülürüm en azından sonunu iyi veya kötü getirerek bitirsinler

 90. Anonim dedi ki:

  Hep aynı konu aslımla ugraşıp duruyorlar sıktı

 91. aslı dedi ki:

  bu dizi harika bütün oyunculara tesekkür ederim

 92. Anonim dedi ki:

  Bu dizi final olursa ben de starı silerim

 93. Humahira dedi ki:

  Diziyi çok beğenerek izliyorum dizinin ysyinlandgi saatte evde olmadigim için internetten izliyorum ve hoc bir bölümünü kaçırmıyorum bence çok güzel bi dizi ve anlamlı.tabii anlayana..bence kesinlikle bitmesin STAR TV lütfen

 94. Harika dedi ki:

  Yaa çok güzel bir dizi harika yani bayılıyorum. Saatini değiştirin saati çok uyumsuz çünkü anonim kardeşimin söyledigi gibi is cikisina denk geliyor saati akşama alsınlar daha uyumlu

 95. Tulay dedi ki:

  Her gun kesintisiz izliyorum

 96. hasibee dedi ki:

  hic kacirmadan izliyoruz cok seviyorum final olmaz insallah

 97. Goksel dedi ki:

  Dizi çok güzel olmus elime saglık

 98. Hatice dedi ki:

  Dizi çok güzel bayıldım.

 99. Anonim dedi ki:

  Saati uyumsuz çünkü o saatte herkes işten çıkıyor felan daha farklı bir saat alinşa keske

 100. Ömer dedi ki:

  Beni affet gibi 7 yillik bir diziyi nir anda sildiler.Ustelik herturlu oyuncu kaybina ragmen yemekteyiz gibi programlarla mucadele ediyordu.Simdi cok sevilen boyle bir dizinin fisini cekip kalkip yeni yuzleri izleyicinin hemen bu diziyi kabullenip yuksek reyting bekliyorlar.Beni affetin katili star tv bu saatteki dixilerden reyting beklemesin.

 101. Elif dedi ki:

  ÇOK GÜZEL BİR DIZI

  1. Sezer dedi ki:

   Aynen cok harika ya bitmesin

 102. Me ay dedi ki:

  Beğenerek izliyorum ama internetten emeğinize sağlık