Sevdim Seni Bir Kere Aslım Kimdir? (Yağmur Çokgenç) Bilgileri Sevgilisi

26.08.2019
803

Yıllardır Star tv de mutlaka sağlam bir günlük dizi olur, bu dizilerden birisi olan ve 2019-2020 sezonu boyunca yayınlanması beklenen eğer tutarsa belki de yıllarca ekrana gelecek olan Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Aslım karakterini canlandıran oyuncunun kim olduğu hangi dizilerde oynadığı ve özel hayatına dair detaylı bilgileri derleyerek burada sizlere sunmak istiyoruz.

Yağmur Çokgenç kimdir son dizisi nedirSevdim Seni Bir Kere dizisi Aslım Kimdir?

Star TV ekranlarında yeni sezonda ekrana gelecek olan Sevdim Seni Bir Kere isimli günlük dizide Aslım karakterini canlandıran oyuncunun kim olduğu oldukça merak edilirken Sevdim Seni Bir Kere Aslım Kimdir?, Sevdim Seni Bir Kere Aslım rolünün gerçek adı soyadı nedir, Sevdim Seni Bir Kere Aslım hakkında bilgiler hangi okulda okudu boyu yaşı kilosu saç rengi gözü ne renk hangi burç gibi bir çok soru merak edilir oldu.

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Aslım rolündeki güzel oyuncunun gerçek adını hemen yazalım: Sevdim Seni Bir Kere dizisindeki Aslım karakterini Yağmur Çokgenç canlandıracak. Yağmur Çokgenç daha önce bir kaç dizide de oynamış oldukça başarılı bir oyunculuk ortaya koyarak yeni sezonda Sevdim Seni Bir Kere dizisinin kadrosuna dahil olmuş ve Aslım karakteri ile karşımızda olacak. Hem güzelliği hem de oyunculuk becerisi ile oldukça yetenekli bir oyuncu olan Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Aslım rolüyle karşımıza çıkan Sevdim Seni Bir Kere Yağmur Çokgenç kimdir özel bilgilerinden bahsedelim biraz da.

Yağmur Çokgenç hangi dizilerde oynadıYağmur Çokgenç Kimdir? (Sevdim Seni Bir Kere dizisi Aslım)

Yağmur Çokgenç 1 Ocak 1999 tarihinde İzmir ilimizde doğmuştur. Aslen de İzmirli olan ve ailesi ile orada yaşayan Yağmur Çokgenç Gazi Üniversitesi Psikoloji Bölümünü okuyarak yüksek eğitimine devam etmektedir. Ankara’ya taşınan Yağmur Çokgenç üniversite yıllarında tiyatro ve oyunculuk üzerine eğitimler de almaya devam etmekte aynı zamanda dizilerde oyunculuk tekliflerini değerlendirmektedir. Yağmur Çokgenç oldukça uzun boylu bir oyuncumuz olup 1.74 cm boyunda ve 57 kg ağırlığındadır. Yağmur Çokgenç Oğlak burcudur, siyah saçlı ela gözlü güzel bir dizi oyuncusudur.

Yağmur Çokgenç Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Aslım rolündeYağmur Çokgenç Hangi Dizilerde Oynadı?

Yağmur Çokgenç dizilerde oyunculuk yapmaya ise üniversite ile birlikte 2018 yılında başlamıştır. Yağmur Çokgenç ilk oyunculuk deneyimini Çocuklar Duymasın dizisinde oynadığı Cansu karakteri ile sağlamıştır. Çocuklar Duymasında göstermiş olduğu yeteneğinin ardından güzel oyuncu, “Sevdim Seni Bir Kere” isimli günlük dizinin kadrosuna Aslım karakteri olarak dahil olmuştur. Bakalım güzel oyuncu Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Aslım rolüyle nasıl bir karakter olacak izleyip göreceğiz. Rol Aldığı Diziler
2019 – Sevdim Seni Bir Kere
2018 – Çocuklar Duymasın

Sevdim Seni Bir Kere Oyuncuları Konusu Kanalı (TIKLAYIN)

Yağmur Çokgenç Çocuklar Duymasında Cansu rolünde oynamıştıYağmur Çokgenç Hakkında Özel bilgiler:

2019 tarihinde Sinemanın Kral ve Kraliçesi yarışmasında kraliçe seçilmiş ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk ve tiyatro eğitimleri almaya hak kazanmış ve kendisini geliştirmek için oldukça güzel bir fırsat yakalamıştır. Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Aslım karakteri olarak izleyeceğimiz Yağmur Çokgenç hem dizide oyunculuğa devam edecek hem üniversite okuyacak hemde oyunculuk dersleri almaya devam edecek bu sezon boyunca. Kendisine başarılar diliyoruz.

Yağmur Çokgenç Sinemanın kraliçesi ödülünü aldı

Sevdim Seni Bir Kere Aslım rolü (Yağmur Çokgenç) Sevgilisi Var mı?

Yağmur Çokgenç oldukça genç ve güzel bir oyuncu. Hem çocuklar duymasın dizisindeki Cansu karakteri ile hemde Sevdim Seni Bir Kere dizisindeki Aslım rolüyle izleyicinin oldukça beğenisini kazanacağı kesin. Yağmur Çokgenç’in bir sevgilisi var mı bilmiyoruz. Varsa da her hangi bir resim veya görüntüsü yok, medyada buna dair bir bilgi de bulunmuyor, bu kadar işi yaparken aynı zamanda sevgilisi de varsa Yağmur Çokgenç’i tebrik ederiz 🙂

Yağmur Çokgenç sosyal medyada da oldukça aktif bir isim. Yağmur Çokgenç Sevdim Seni Bir Kere dizisindeki Aslım rolüyle bundan sonra daha göz önünde olacak ve instagram adresi merak edilecektir. Yağmur Çokgenç İnstagram hesabını buraya yazalım hemen. Yağmur Çokgenç İnstagram: https://www.instagram.com/yagmurcokgenc Güzel oyuncu son dönemde çekindiği tüm resimleri ve videoları hesabında takipçileri ile paylaşmaya devam ediyor.

Sevdim Seni Bir Kere Aslım kimdirSevdim Seni Bir Kere Aslım Kimdir? (Yağmur Çokgenç) Bilgileri Sevgilisi hakkındaki bilgileri instagram hesabını okuduğu okulları oynadığı dizileri hepsini yazmaya çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle Yağmur Çokgenç hakkında bizlere yazabilir yorumunuzu diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Sevdim Seni Bir Kere Nerede Çekiliyor, Dizinin Çekildiği Mekanlar TIKLAYIN?

Sevdim Seni Bir Kere Aslım KARAKTERİ YAĞMUR ÇOKGENÇSevdim Seni Bir Kere Aslım NASIL BİR ROLDE OYNAYACAK?

Yağmur Çokgenç’in canlandıracağı Sevdim Seni Bir Kere dizisindeki Aslım rolü İzmir’den Ankara’ya gelmiş ve burada üniversite okumak isteyen genç ve güzeller güzeli Aslım, daha ilk günden Ozan ile atışırlar. Ozan ise asi ve öfkeli bir gençtir. Tecrübesiz ama inatçı Aslım ile Ozan arasındaki ilk kıvılcımlar ve tanışma böyle olur. Ardından birbirine ısınmaya başlayan iki genç zamanla fırtınalı ve tutkulu iki aşığa dönüşür.

Ancak araya giren aileler yılların intikam hırslarını çocuklar üzerinden almak isteyince işler karışır. Gençlerimiz sadece aşkları ile değil aileleri ile de sınanır. Onların karşılaşması aileler arasında yıllar önce kapatılan defterleri de açar. Sevdim Seni Bir Kere bu sezon günlük diziler arasında bakalım popüler olabilecek mi? Sizler de yorumlarınızı yazın lütfen.

Sevdim Seni Bir Kere Aslım hakkında özel bilgiler hayatıSevdim Seni Bir Kere dizisinde Aslım dizinin baş rolünde oynayan oyunculardan birisidir. Hem güzelliği hem de oyunculuk yeteneği ile en beğenilen ve yüz güzelliği ile en dikkat çeken oyuncuların başında gelmektedir. Sizler de Sevdim Seni Bir Kere Aslım hakkında yorum ve değerlendirmenizi lütfen aşağıya yazınız. Şimdiden teşekkür ederiz.

YORUMLAR

 1. Nuray dedi ki:

  Aslım ve Ozan çok güzel bir oyuncusunuz.Lütfen geri qayıdın😍😘💋❤♥😔

 2. Melis dedi ki:

  Yağmur abla seni çok seviyorum hayranımsın lütfen oyunculuğa devam et❤

 3. ayda dedi ki:

  kaç kardeşler?annesinin babasının adı ne? bilen var mı?

 4. aycan dedi ki:

  lütfen Aslım geri dönsün sevdim seni bir kere aslım ve Ozan bir hic Mirza da kimiş

 5. cansu dedi ki:

  güzel oyuncusun aslım senı sevıyorum

 6. nezahat dedi ki:

  lütfen güzel kızımızı hor görmeyelim daha genç öğrenecek elbette…..

 7. Anonim dedi ki:

  Aslım çok güzel fakat yapamıyor. Arkadaş kurbanı

 8. Gunlur dedi ki:

  Ozani sevse olmeyi goze alirdi pus donek ayrica dizi giciklasdi aslimda cesared yok

 9. ela dedi ki:

  yağmur cok güsel hele o koryı sevmyorum bay

 10. Ayşe diminli dedi ki:

  Ya arkadaşlar benim anlamadığım geçenlerde gözüme takıldı izledim bu mu oyuncu allah aşkına ne oyuncular var ruh yok bi kere uzun uzun bakmalar çok vasat

 11. Derya şimşek dedi ki:

  İzlediğim en berbat oyuncu mimik yok duygu yok ruhsuz Mıh mıh aglamaktan başka bişey becermiyo bu oyunculuk yapıyorsa bende yaparım çok amatör

 12. Aslı dedi ki:

  Yağmur gerçekten çok güzel iyi bir oyuncu

  1. zeynep dedi ki:

   cok güzelsinis sis tebrik edrim cok güzel olmansa ramen tatlısınıs

 13. Aye dedi ki:

  Gerçekten yağmur çok güzel bir kadın😍

 14. Kazım ince dedi ki:

  Berçine annesine fatih hocaya,koray ve annesine çok gıcık oluyorum😠😠😠

 15. Anonim dedi ki:

  Yağmur çok genç çok güzel rolünü çok iyi oynuyorsun başarılar

 16. Anonim dedi ki:

  Yağmur çok genç çok güzel bir oyuncu onu tebrik ederim 😎😍😘😃😁🤗

  1. Meral alpergin dedi ki:

   Sahane dizi cok uzattiniz beni affettim dizisi gibi kimse mutlu olamuyor eylul entrakalar icinde bu ne yaaa rezilesti sahane diziyi boka cevirdiniz

 17. Anonim dedi ki:

  Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz. yağmur çokgenç çok güzel kız oyunculuğuna hayranız onu her konuda tebrik ederiz

  1. cansu dedi ki:

   güzel bir kız ama oyuncuların hepsı güzel jestler mımıkler cok güzel senı sevıyorum aslım