Sevcan’la Lezzet Yolunda Program Sunucusu Kimdir? (Sevcan Orhan)

Bu konumuzda sizlere önümüzdeki hafta yayın hayatına başlayacak olan ve hafta içi her gün Show Tv’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Sevcan’la Lezzet Yolunda programını sunucusunu yakından tanıtacağız. Joker yapım imzalı Sevcan’la Lezzet Yolunda programı pazartesiden itibaren hafta içi her gün 13.00’te Show TV ekranlarından izleyici karşısına çıkacaktır. Heyecanla beklenen programın sunucusu da izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Sevcan’la Lezzet Yolunda programının sunucusunu yakından tanıtacağız.

sevcanla lezzet yolunda

Sevcan’la Lezzet Yolunda Programının Sunucusu Kim?

Bu sezon Kadın İsterse, Öykü Gürman ile Günün Yemeği gibi başarılı gündüz kuşağı programlara imza atan Show Tv, önümüzde ki hafta Sevcan’la Lezzet Yolunda isimli bir programın başlayacağını duyurmuştur. Izleyiciler tarafından Sevcan’la Lezzet Yolunda programının sunucusunun kim olacağı da merak edilmiştir. Sevcan’la Lezzet Yolunda programının sunucusu hepimizin yakından tanıdığı başarılı şarkıcı Sevcan Orhan’dır. Bizde sizler için Sevcan’la Lezzet Yolunda programının sunucusu Sevcan Orhan’ı yakından tanıtacağız.

sevcan orhan sevcanla lezzet yolunda

Sevcan Orhan Kimdir?

38 yaşındaki şarkıcı 16 Ağustos 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Erzincan’lı olan Sevcan Orhan, bağlama solfej ve nota eğitimi almıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi bölümünden mezun olan şarkıcı, 2000 yılında ilk albümünü çıkarmıştır. Şimdilerde İstanbul Teknik Üniversitesi Türk müziği Devlet konservatuarında üslup ve repertuar dersleri veren Türk halk müziği sanatçısı Sevcan Orhan, 2012 yılında ilk sunuculuk deneyimini yaşamıştır. Alişan ile Sevcan isimli sabah programı sayesinde sunuculuğa adım atan sanatçının aynı zamanda, Nenni Bebek, Bir Türküydü Yaşamak, Adı Aşk, Zemheriden Ötesi Bahar, Düşten Gerçeğe isimli albümleri de vardır. Başarılı sanatçı önümüzdeki günlerde Show Tv de ekranlara gelecek olan Sevcan’la Lezzet Yolunda programının sunucusu olarak karşımıza çıkacaktır.

Sevcan Orhan’ın Sunduğu Programlar

Alişan ile Sevcan (2012-2013)
Dillere Destan (2012-2013)
Tatlı Dile Güler Yüze
Sevcan’la Lezzet Yolunda (2021)

sevcan Orhan kimdir

Sevcan Orhan Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan başarılı sanatçı Sevcan Orhan, resmi instagram hesabından özel hayatı, çıkardığı şarkılar ve verdiği konserler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Başarılı sanatçımız Sevcan Orhan’ın instagram’da 2219 takipçisi ve 537 bin takipçisi vardır. Sevcan Orhan’ın resmi instagram hesabı: @sevcanorhan

Sevcan Orhan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

2006 yılında bağlama sanatçısı Ümit Yılmaz ile dünya evine giren Sevcan Orhan, daha sonra anlaşamayarak Ümit Yılmaz’dan ayrılmıştır. Başarılı sanatçımız uzun zamandır Hasan Şaş ile birlikteydi. Ancak çift daha sonra anlaşılmamış ve yollarını ayırmıştır. Sevcan Orhan’ın şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

sevcanla lezzet yolunda programi

Sevcan Orhan Kıyafetleri Elbiseleri

Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken şarkıcı tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oldukça şık parçalar seçen sanatçının sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için tarzıyla da büyük beğeni toplayan başarılı sanatçımız Sevcan Orhan’ın özel hayatında ve Sevcan’la Lezzet Yolunda programında giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Sevcan’la Lezzet Yolunda programının sunucusu Sevcan Orhan’ı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler