Sev Kardeşim Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı

18.08.2023
829

Sev Kardeşim dizisi yakın zamanda ekranlardaki yerini alacak. Yeni dizinin oyuncu kadrosunda kimler var? Sev Kardeşim dizisi konusu nedir? Dizinin yayınlanacağı kanal ve tüm bilgileri bu konumuzun devamında sizlerle olacak.

Sev Kardeşim Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı

TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği Sev Kardeşim dizisi bir aile komedi olacak. Sev Kardeşim dizisi senaryosunu Olcay Onur Kaya ve ekibi kaleme alıyor. Dizinin başrol erkek oyuncusu belli oldu. Sev Kardeşim dizisi erkek başrol oyuncusu Ahmet Kural oldu. Ahmet Kural’ın partneri kadın başrol oyuncusu için görüşmeler devam etmektedir. ahmet kural yeni dizisi sev kardesim

Ahmet Kural

Sev Kardeşim dizisi erkek başrol oyuncusu Ahmet Kural oldu. Ahmet Kural 1982 Kütahya doğumludur. Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümünde eğitim aldı. Bilkent Üniversitesinde yüksek lisans yaptı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Ahmet Kural Levent Kırca ve Oya Başar Tiyatrosuna katıldı. Tiyatro oyunlarında sahne aldı.

Ahmet Kural bu zamana kadar bir çok dizi filmde yer aldı. Çalgı Çengi, Memleket Meselesi, Düğün Dernek, Kardeş Payı, Ailecek Şaşkınız, Baba Parası film serilerinde yer aldı. Bir Zamanlar Kıbrıs, Müjdemi İsterim, Efsane de bazı projeleridir.

Sev Kardeşim dizisi diğer oyuncuları belli oldukça konumuza ekleyeceğiz. Dizinin konusu ve kanalı açıklandığında da konumuza ekleyeceğiz. Sizler Ahmet Kural’ın partneri kim olsun istersiniz? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağı yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Anonim dedi ki:

    Nerve Çagiran