Sesli Güldüm Programı Başvuru Formu, Sunucusu Ezo Sunal Kimdir?

28.12.2020
449

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı dijital platformda kendisini Exxen adlı yeni bir kanal ile göstermek istiyor. Exxen platformunda yayınlanacak olan dizide programlarda bir bir görücüye çıkmaya başladı. Son olarak eksende yayınlanacak olan sesli güldüm isimli program izleyicilere duyuruldu, sesli güldüm programını Rahmetli Kemal Sunal’ın kızı olan Ezo Sunal sunacak.

Sesli Güldüm programı başvuru katılım formu

Exxende izleyici ile buluşacak olan sesli güldüm isimli programa daha önceden Güldüy Güldüy show’dan izlediğimiz çocuklar damga vuracak. Acun Ilıcalı daha önce programında keşfettiği ve TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşturdu genç yeteneklere eksende sesli güldüm programında şans vermeye devam edecek. Bununla birlikte sesli güldüm programına başvuru ve katılımlarda devam ediyor.Sesli Güldüm Programı Başvuru Formu, Sunucusu Ezo Sunal Kimdir?

Sesli güldüm programı sunucusu Ezo Sunal kimdir

Türk sinema sektörünün unutulmaz ismi Kemal Sunal’ın kızı olan Ezo Sunal  Ocak 1984 tarihinde İstanbul’da doğdu. Kardeşi Ali Sunal ile birlikte ekranlarda görmeye devam ettiğimiz Ezo Sunal kendisine ait olan Ezo Sunal çocuk atölyesinde çocuklara tiyatro ve drama çalışmaları yapıyor. Daha önce de çeşitli programlar sunmuş olan Ezo Sunal Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxende sesli güldüm programının sunucusu oldu.

Sesli güldüm programına nasıl katılınır?

Exxen’de 2021 yılında başlayan programlardan birisi olan sesli güldüm hem Ezo Sunal ile hem de birbirinden yetenekli çocuklar ile skeçler ve oyunlar ile oldukça başarılı bir yapım olarak dikkat çekiyor. Exxen’de yayınlanacak olan sesli güldüm programına sizlerde hem yarışmacı olarak katılabilir hem de skeçlerde rol alabilirsiniz. Sesli Güldüm Programı Başvuru Formu, Sunucusu Ezo Sunal Kimdir? konumuz şimdilik bu kadar.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Nehir dedi ki:

    Ben başvuru yapma istiyorum

  2. dede dedi ki:

    sanki ezon ablan burdan okuyacak…

  3. Ozan taş dedi ki:

    Ezo abla lütfen benide sesli güldüm e alın bende oyunculuk hakkında çok bilgim var ama daha önce eğitimini almadım lütfen beni de oyuncu yapın