Şerife Aksoy A la Şerife (Fox TV) Neden Yok Bitti mi?

28.01.2020
847

Fox TV ekranlarında hafta sonu yayınlanan Şerife Aksoy ile A la Şerife programı neden yok için yayınlanmadığı final mi yaptı yayından mı kaldırıldı gibi merak edilen sorulara yanıt vermek için bu sayfayı oluşturmuş bulunuyoruz. İlk bölümleri ile oldukça sevilen 7’den 70’e herkesin severek izlediği Şerife Aksoy Fox TV’deki yemek tarifleri programının ekrana gelmemesi izleyenleri tarafından oldukça merak edildi.

Öncelikle Şerife Aksoy un sunmuş olduğu A la Şerife programının çok yüksek reyting almadığını, ilk 100 program arasına girmek de zorluk çektiğini hemen belirtelim. Yüksek reyting alamayan ve izleyiciye umduğunu veremeyen programların maalesef ömrü çok fazla uzun olmuyor. Bu nedenle Fox TV tarafından resmi bir açıklama yapılmış olmasa da 27 Ocak 2020 pazartesi günü Fox TV ekranlarında Şerife Aksoy’un program yapmaması günün merak konusu oldu. Merak edenler için >> Fox A la Şerife Sunucusu Şerife Aksoy Kimdir?

A la Şerife Neden Yok Final mi oldu Yayından mı KaldırıldıŞerife Aksoy’un yemek programı A la Şerife bitti mi neden yayınlanmıyor?

27 Ocak pazartesi günü ekrana gelmeyen Şerife Aksoy 28 Ocak salı günü Fox TV ekranlarında A la Şerife programını devam ettirecek mi yoksa program tamamen yayından mı kaldırıldı salı günü ortaya çıkacak. Bu konuda FOX TV’den resmi bir açıklama yapılmasa da programın izlenme oranlarının düşük kaldığı ve yeteri kadar talep görmediği sosyal medyada konuşulan bilgiler arasında. Ancak herkesin gözden kaçırdığı bir nokta vardı. Sadece hafta sonları ekrana gelen Şerife Aksoy cumartesi ve pazar günleri saat 12.15 de FOX TV’de program yapmaya devam ediyor.

Şerife Aksoy programı hafta sonu olduğu için hafta içerisinde Şerife Aksoy un programını bekleyenler; neden yayınlanmadı Şerife Aksoy bitti mi niçin ekrana gelmiyor gibi sorular yöneltenler Fox tv ekranlarında A la Şerife programın sadece hafta sonları ekrana gelen bir yemek tarifi programını olduğunu fark edemedikleri için hafta içi de devam edeceğini düşündüler. Biz buradan bir kez daha tekrar edelim Şerife Aksoy’un Fox TV ekranlarında sadece hafta sonları ekrana gelen ve saat 12.15 de yayınlanan A la Şerife yemek tarifi programı hafta içi yayınlanmamaktadır.

A la Şerife Neden Yok Final mi oldu Yayından mı Kaldırıldı?

Progra devam ediyor. Son fragmanını aşağıda sizlere sunduk. Özgün tarifleri sıcak sohbeti ile Şerife Aksoy yoluna devam ediyor. A la Şerife programını merak eden ve hafta içi neden yayınlanmıyor bitti mi erken final mi yaptı reyting sonuçları nasıl diye merak eden izleyicilerimiz lütfen bu uyarıları dikkate alsınlar. Çünkü Şerife Aksoy un programı sadece Fox TV ekranlarında ve hafta sonları ekrana geliyor. İşte A la Şerife son fragmanı:

YORUMLAR

 1. Belma dedi ki:

  Çok güzel bir program. Yemekle ilgilenenler için değerli bilgiler veriyor. Sağlıklı bir beslenme şeklini sunuyor. Fox’a yakışır program.. İzlemeye devam..Kendsi de çok başarılı..Tebrikler…

 2. Manolya dedi ki:

  Bu program bizim insanlarımıza bir boy büyük geldi.Severek izliyordum.

 3. Didem dedi ki:

  Lütfen programı devam ettirin . Foxun kalitesine yakışıyordu.

 4. Safiye üçkaya barut dedi ki:

  Programi çok kaliteli bulmuştum saatini daha uygun yapabilirsiniz Şerife hanımın sunumu harikaydı arada tekrarlarini da bekliyoruz hafta sonu olduğunu bile belitmediniz faydalı yapımların tutmaması çok üzücü

 5. Anonim dedi ki:

  ben ala serıfeyı cok cok basarılı buluyorum lutfen devam etsın dıger programlardan bıktık kacmısı gocmusu ızlemekten boyle kalıtelı alaserıfeyı ısdıyoruz saygılar

  1. aynihat. dedi ki:

   Sağliksız sunulan yemek tarifler tutuyor.Bilgilendirerek sağliklı sunulan yemek programlar yayından kaldırılıyor.Ben anlam veremedim.