Serhat Teoman ve Özge Gürel Hangi Dizide Birlikte Başrol Oynayacak? 2019-2020

Sevilen dizi oyuncularının yeni dizileri hep merak konusu olmuştur. Serhat Teoman ve Özge Gürel isimlerini birarada görmek güzel bir dizinin habercisi olsa gerek. Geçtiğimiz sezon Tv8 de ekrana gelen Kızım dizisinde oynayan Serhat Teoman ile Kiraz Mevsimi dizisi ile akıllarımızda kalan güzel oyuncu Özge Gürel yeni bir dizide birlikte baş rollerde oynayacaklar.

Serhat Teoman ve Özge Gürel Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacaklar?

Serhat Teoman ve Özge Gürel’i bir araya getirecek olan yeni dizi projesi oldukça merak edildi. Daha önce Hayati ve Diğerleri, Tutsak gibi diziler ile yapımcılık sektöründeki yerini alan ve yeni dizi projeleri ile daha büyük kitlelere ulaşmak isteyen 1441 Yapım‘ın 2019-2020 sezonunda ekranda olacak yeni dizisi için oyuncu seçimlerine başladığı ve hangi ünlü oyuncularla baş rol oyunculuğu için görüşme halinde olduğu ortaya çıktı!

Serhat Teoman ve Özge Gürel yeni dizisi nedir ne zmaan hangi kanalda başlayacakSerhat Teoman ve Özge Gürel büyük bir ihtimalle 2019-2020 sezonunda birlikte başrol oynayacaklar. 1441 yapımın sahibi olan İrfan Şahin’in sevilen oyuncuları bir araya getirme amacında olduğu ve uzun süredir ciddi bir projede yer almayan sinema dışında çok göremediğimiz Özge Gürel ile yeni bir diziye başlayacağını öğrendik.

Serhat Teoman ve Özge Gürel yeni dizisi nedir ne zaman hangi kanalda başlayacak?

İrfan Şahin’a ait olan 1441 Yapım şirketi 2019 – 2020 yeni sezon için hazırladıkları Serhat Teoman ve Özge Gürel’in baş rollerde oynayacağı yeni dizi projesi için son olarak Kızım dizisinde rol alan Serhat Teoman ile görüşülüp anlaşıldığı ve sözleşmenin karşılıklı olarak mutabakat içinde imzalandığı ifade edildi. Serhat Teoman’dan sonra son olarak Muhteşem İkili dizisinde rol almış olan Özge Gürel ile görüşülüp sözleşme imzalandıktan sonra yardımcı rollerin kısa süre içinde belirleneceği belirtiliyor. Dizinin yetişirse Eylül 2019 da büyük ihtimalle Show tv de ekrana geleceği düşünülüyor.

Serhat Teoman ve Özge Gürel yeni dizide baş rol oynayacak2019 – 2020 Serhat Teoman ve Özge Gürel Yeni Dizisinin Adı Nedir?

1441 yapımın öncülüğünde bir araya gelen Serhat Teoman ve Özge Gürel yeni dizilerinin adı henüz net olarak açıklanmadı. Ancak bir süre önce Kore yapımı bir dizinin uyarlaması olacağı gündeme gelmiş ve yapım şirketinin Kore’de çok izlenen bu diziyi ülkemize kazandırmak ve uyarlaması ile aynı başarıyı yakalamak istediği yazılmıştı. İleriki günlerde Serhat Teoman ve Özge Gürel yeni dizilerinin adı net olarak açıklanınca buraya yazacağız.

Serhat Teoman ve Özge Gürel iyi bir ikili olur mu? Dizileri Tutar mı?

Son zamanlarda dizilerin tutması ve ciddi reyting almaları zorlaşmaya başladı. Ancak dizilerin reyting alabilmesi için hem iyi bir senaryo hem de baş rollerde oynayan oyuncuların birbiri ile uyumlu olmaları çok önemli. Mesela son dönemde başlayan ve Atv de cuma günleri ekrana gelen Hercai dizisi oldukça güzel bir senaryo ile başladı ve Akın Akınözü ile Ebru Şahin birbiri ile oldukça uyumlu göründüler. Serhat Teoman ve Özge Gürel de birbiri ile uyumlu olabilecek bir çift olabilirler. Serhat Teomanın biraz asık suratlı olduğunu da hemen dip not olarak belirtelim.

Özge gürel ve sevgilisi Serkan ÇayoğluÖzge Gürel’in Sevgilisi: 2014 yılında ekrana gelen Kiraz Mevsimi isimli dizide oldukça başarılı bir oyunculuk çıkarak ve birbirlerine de çok yakıştırılan çift dizide oynadıktan sonra sevgili olmuşlardı. Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel’den bahsediyorum. Bu iki oyuncu geçtiğimiz haftalarda İtalya tatiline çıktılar. Tatilden döndükten sonra Serkan Çayoğlu Halka dizisindeki rolüne devam ederken Özge Gürel de Serhat Teoman ile yeni dizide buluşacak.

Son olarak Muhteşem İkili dizisinde oynayan Özge Gürel ve TRT1 ekranlarında yayınlanan Halka dizisinde oynayan Serkan Çayoğlu, sezon arasını fırsat bilip İtalya turuna çıktıktan sonra yeni sezon çekimleri ve dizilerin hazır hale gelmesi için yaz bitmeden kamera karşısına geçecekler. Serhat Teoman’ın Sevgilisi: Ünlü oyuncu Serhat Teoman’ın kendisi gibi oyuncu sevgilisi Leyla Feray ile uzun süredir devam eden ilişkisini biliyoruz. Geçtiğimiz günlerde üniversiteden mezun olan ve törene birlikte giden Leyla Feray ve Serhat Teoman objektiflere poz verdiler.Serhat Teoman ve sevgilisi Leyla Faray

Serhat Teoman da Kızım dizisinde göstermiş olduğu başarılı oyunculuğun ardından yeni sezonda da ekranda olacak. Serhat Teoman ve Özge Gürel sizce iyi bir ikili olur mu? Serhat Teoman ve Özge Gürel yeni Dizileri tutar mı?

Yorum yaz

2 Yorum

Etiketler