Serenay Sarıkaya Maraşlı Dizisinde Hangi Karakter Rolde Oynayacak?

Serenay Sarıkaya Maraşlı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Serenay Sarıkaya uzun süredir her hangi bir dizide oynamamış, son olarak ise Cem Yılmaz ile yaşadığı aşk ile gündeme gelmişti. 25 Ocak pazartsi günü 3. bölümüyle Atv ekranlarında yayınlanacak olan Maraşlı dizisinin oyuncu kadrosuna katılan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya Maraşlı Celal’in eski eşi Nihal’e hayat verecek.

Serenay Sarıkaya Maraşlı Dizisinde Hangi Karakterde?

Serenay Sarıkaya Maraşlı Dizisinde Celalin eski eşi rolündeMaraşlı isimli dizide 6 bölüm oynayacak Serenay Sarıkaya. Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya Maraşlı’nın eski eşini canlandıracak. Önceki bölümlerde sık sık eski eşinden bahsedilince herkes merak etmişti Maraşlının eski hayatını ve eşini. Maraşlı’nın eski hayatı sırları konumuzdan detayları inceleyebilirsiniz. Serenay Sarıkaya Maraşlı Dizisinde Hangi Karakteri oynayacak derseniz Maraşlı Celal’in eski eşini canlandıracak.

Serenay Sarıkaya Maraşlı Dizisinde Celal’in Eski Eşi

Maraşlı dizisinin oyuncu kadrosunda Burak Deniz, Alina Boz, Serhat Kılıç, Saygın Soysal, Rojda Demirer, Cemil Büyükdöğerli, Melis İşiten ve Kerem Atabeyoğlu gibi önemli oyuncular yer alıyor. Serenay Sarıkaya kuşkusuz diziye ciddi bir ivme kazandıracaktır. Maraşlı’nın eski hayatı ve eşini herkes merak ediyordu. Böylelikle dizide buna yer verilmiş ve izleyicinin merakı giderilmiş olacak. Maraşlı oldukça iyi bir çıkış yaparak son bölümünde 7 oranına yakın total reyting almıştı.Serenay Sarıkaya Maraşlı Dizisinde Nihan Rolünde

Serenay Sarıkaya Maraşlı dizisinde 6 bölüm oynayacak

Maraşlı dizisinin yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün oturuyor. Dizinin senaryosunu Ethem Özışık, Ercan Uğur ve Hakan Bonomo’nun kaleme aldığını hatırlatalım. Maraşlı kızı Zeliş’in vurulmasıyla hayatında yeni bir sayfa açan gözüpek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan bir adamdır. Maraşlının Mahur’la tanışması ve hayatını kurtarması sonucu, hem aşkın hem de büyük sırların peşinde soluksuz bir serüvene sürüklenmesini konu edinen Maraşlı dizisine Maraşlının eski eşi olarak girecek olan Serenay Sarıyaka dizide oldukça merak edilen bir oyuncu ve karakteri canlandıracak.

Serenay Sarıkaya 2021 Yeni Dizisi Maraşlı oldu

Serenay Sarıkaya bir ara Adanalı dizisi ve sonrasında magazin dünyasında sürekli yer bulan oyunculardan birisiydi. Uzun süredir dizilerde görmediğimiz Serenay Sarıkaya Maraşlı dizisinde Celal’in eski eşi olarak diziye katıldı. Serenay Sarıkaya 2021-2022 yeni dizisi konumuzda da belirttiğimiz üzere oyuncu için pandemi sonrası oldukça hareketli bir sezon olacak.Serenay Sarıkaya Maraşlı Dizisinde Hangi Karakter

Sizce Serenay Sarıkaya’nın Maraşlı Dizisine katılması doğru bir tercih mi, yoksa tam olarak başrolde oynayacağı bir dizi ile dönmesini mi istediniz. Yorum ve görüşlerinizi merak ediyoruz. Serenay Sarıkaya Maraşlı Dizisinde Hangi Karakter Rolde Oynayacak? konumuz şimdilik bu kadar.

Etiketler