Şeref Bey Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Hikayesi EXXEN

Yorum Yap 17 kez izlendi

Şeref Bey Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Hikayesi EXXEN… Acun Ilıcalı’nın kurduğu Exxen adlı dijital platform 1 ocak 2021’den itibaren yayın hayatına başlayacak. EXXEN’de yeni diziler programlar belgeseller yayınlanacak. EXXEN’de yayınlanması planlanan Şeref Bey dizisi hakkında bilgileri de bu konumuzda paylaşmak istedik. Şeref Bey dizisi oyuncuları kimler, Şeref Bey dizisi karakterleri kim kimdir, dizinin konusu nedir, ne zaman yayınlanmaya başlayacak gibi soruları yanıtlamak istedik konumuzda. exxen yeni kanali acun ilicali

Şeref Bey Oyuncu Kadrosu

EXXEN’de yayınlanması için hazırlıkların sürdüğü yeni dizi Şeref Bey için oyuncu arayışları hala devam ediyor. Dizinin başrol oyuncuları ile anlaşma sağlandı ancak diğer oyuncularla görüşülüyor. Yakında anlaşmalar yapılırsa yeni oyuncularıda konumuza ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz. EXXEN dijital platformunda yayınlanacak olan Şeref Bey dizisi oyuncuları karakterleri bilgilerine konumuzdan ulaşabilirsiniz.

Şeref Bey Dizisi Oyuncu Kadrosu;
Haluk Bilginer- Şeref Bey,
Songül Öden,
Ertan Saban,
Ecem Uzun…

seref bey haluk bilginer

Haluk Bilginer- Şeref Bey

Şeref Bey dizisinin erkek başrol oyuncusu olan Haluk Bey Türk dizi filmlerinin aranan başrol oyuncusudur. Yakışıklı ve tecrübeli oyuncu Haluk Bilginer 1954 İzmir doğumludur. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümü danışma kurulu üyeliğini yapmaktadır. Azizler, 9 Kere Leyla, Nuh Tepesi,  Kara Yazı, Acayip Hikayeler, Hayatımın Rolü dizi filmleri yer aldığı birkaç proje. Haluk Bilginer instagram hesabı https://www.instagram.com/halukbilginer_official/

songul oden seref bey dizisinde

Songül Öden,

Songül Öden 1979 Diyarbakır doğumludur. Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümü mezun olan oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı’nda da şan eğitimi aldı. Aynı zamanda Ankara sanat tiyatrosu, Ankara deneme sahnesi, Trabzon devlet tiyatrosu, Diyarbakır devlet tiyatrosu’nda ve özel tiyatro sahnelerinde de tiyatro oyunculuğu yaptı. Songül Öden bu zamana kadar birçok dizi filmde rol aldı ve hepsinde çok başarılı oldu. İlk olarak 1999 Ferhunde Hanımlar dizisinde rol alan Songül Öden’in rol aldığı dizi filmleri paylaşalı; Gümüş, Vazgeç Gönül, Mükemmel Çift, Umutsuz Ev Kadınları, Serçe Sarayı, Ekşi Elmalar-, Kayıtdışı, Fi, Bir Aile Hikayesi dizilerinde rol aldı. Songül Öden instagram hesabı https://www.instagram.com/sngloden/

ertan saban seref bey dizisi kadrosunda

Ertan Saban

1977 Üsküp doğumlu olan Ertan Saban Makedonya Türküdür. Makedonya Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Makedonya Türk Tiyatrosunda kardeşi ile bazı oyunlara çıkmıştır. Sonrasında Türkiye’ye gelerek oyunculuğa devam etmiştir. Ertan Saban’ın Türkiyedeki dizi filmlerde rol aldığı projeler; Elveda Rumeli, Sultan Makamı, Sağır Oda, Savcının Karısı, Sakarya Fırat, Gölgesizler, Başka Semtin Çocukları dizi ve filmlerinde rol aldı. Ertan Saban’ın yeni dizisi Gel Dese Aşk oldu. Gel Dese Aşk son dizisi oldu v erken final yapmasının ardından Ertan Saban yeni bir dizi ile anlaştı.

ecem uzun kimdir yeni dizisi seref bey

Ecem Uzun

1992 İstanbul doğumlu olan oyuncu Ecem Uzun ilk kez Ülker reklamında rol aldı. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Aliye, Geniş Zamanlar, Pulsar, Gönül Salıncağı, Ah Kalbim dizi filmlerinde rol aldı. Son olarak Yalan Dünya dizisinde oynadı.

Şeref Bey Konusu Hikayesi

Şeref Bey dizisi proje tasarımını Ali Atay yaparken yönetmen koltuğunda Onur Ünlü yer alacak. Şeref Bey dizisi başrollerinde Haluk Bilgiler, Songül Öden ve Ertan Saban yer alıyor. Şeref Bey dizisi konusu hikayesi şimdilik açıklanmadı. Adından anlayacağımız üzere Şeref Bey isimli karakterin hayat hikayesi onun hayatına giren çıkan isimler ve hikayeleri anlatılacak.

exxen yeni dizisi seref bey

Şeref Bey Ne Zaman Yayınlanacak

Şeref Bey dizisinin yayınlanacağı dijital platform EXXEN 1 Ocak 2021 tarihinde açılıyor. Şeref Bey dizisi de oyuncu arayışlarını tamamladıktan sonra sete çıkacak ve 1 ocak 2021 tarihinden sonra yayınlanmaya başlayacak. Şimdilik kesin bir tarih veremeyiz ancak 2021 yılının ocak ayında yayın hayatına girmesini bekliyoruz.

Şeref Bey Dizisini Nasıl Buldunuz Beğendiniz mi?

Şeref Sözü Exxen’de yayınlanacak. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu ve seyirciye yeni dizi ve programlar sunacak olan Exxen dijital platformunda yayınlanacak olan Şeref Bey dizisini izledikten sonra yorumlarınızı aşağıdaki kısma yazınız. Şeref Bey dizisini nasıl buldunuz, beğendiniz mi? Şeref Bey dizisinin devam etmesini yayınlanmasını ister misiniz?

Etiketler