Serdar Gönül Dağı’na Geri Dönecek Elif ve Kenan Ayrılacak mı?

01.11.2022
5.963
Serdar Gönül Dağı’na Geri Dönecek Elif ve Kenan Ayrılacak mı?

Bu haberde Serdar Gönül Dağı’na Geri Mi Dönecek Elif ve Kenan Ayrılacak mı? sorusuna kesin yanıt vereceğiz. Gönül Dağı dizisinin 1. sezonunda Dilek ile nişanlı olarak Gedelliye gelen, sonra Elif hemşireye aşık olan ve onunla bir yola çıkan Serdar rolü son bölümlerde yine Elif’e gönderdiği kitaplarla dizi de yer almaya başladı. Her ne kadar Gönül Dağı izleyicisi Serdar’ın diziye gelmesini istemese de görünen o ki Elif, Kenan ile bir yola çıkmadan Serdar ile yüzleşip bu meseleyi de çözmek istiyor.

Serdar Gönül Dağı Dizisine geri dönecek mi?

Gönül Dağı dizisinin ilk sezonunda Utku Ateş’in canlandırdığı Serdar karakteri psikolojik sorunlar yaşayan ve Dilek’i üzen, nişanı bozan ve sonrasında Elif’e hayran olup kitaplar hediye eden, daha sonra da diziden ayrılan bir karakter olarak izlemiştik. Ciritçi Abdullah dede ile konuşan ve yavaş yavaş yola gelen Serdar daha sonra Elif ile bir yola koyulacakken bir süre sonra onu bırakıp diziden ayrılmıştı. Elif hemşire Serdar’ın gidişi ile büyük bir yıkıma uğramıştı. Şimdi doktor Kenan ile yeni bir yolun başında olan Elif hemşire Serdar’dan gelen kitap ve içindeki notlar ile yine kafası karışmış gözüküyor. İşte Serdar’ın Elife yazdığı son mektup: Serdar'ın Elife yazdığı mektup Gönül Dağı dizisi

Aşktan yana bir türlü yüzü gülmeyen Elif hemşire bu kez de Gönül Dağı dizisine Serdar geri mi dönüyor sorusuyla izleyiciyi meraklandırdı. Öncelikle Serdar karakterine hayat veren Utku Ateş bildiğiniz üzere cam tavanlar dizisinde oynamak üzere Gönül Dağı’ndan ayrılmıştı. Yeni dizisi çok kısa süren Utku Ateş bir süre sonra boşta kalmış ve Elif hemşireye dizi dışından kitap gönderip içine de notlar yazarak izleyicilerin merak ettiği bir isim olmuştu. Doktor Kenan ile nişan yapmak üzere olan Elif hemşire neden Serdar ile kafasını karıştırdı eski bitmiş bir hikayeye neden geri dönmek istiyor bir türlü anlam veremedik. Yazdığı mektubun sonunda da hikayemizi tamamlamaya geliyorum diye yazan Serdar bakalım Elif’ten nasıl bir cevap alacak.

utku ates gonul dagina donmeyecek NOT: Serdar karakterini canlandıran oyuncu Utku Ateş şimdi Hayat Bugün dizisinde rol alıyor. Utku Ateş Hayat Bugün dizisinde Acil Hemşiresi Mert Biçer rolünü canlandırıyor. Bu yüzden Gönül Dağı dizisine geri dönmeyecektir. Ancak kısa süreli konuk oyuncu olarak yer alacağını belirtelim.

Serdar Gonul Dagi dizisine Geri Donecek

Serdar karakteri Gönül Dağı dizisine geri dönüyor

Aldığımız son bilgilere göre Utku Ateş ilerleyen günlerde Gönül Dağı dizisine tekrar geri dönecek. Ancak Serdar karakterinin Gönül Dağı dizisine dönmesi sadece birkaç bölümlük olacak. Oldukça değişmiş bir karakter olarak Elif’in karşısına çıkacak olan Serdar Elif’in ümitlerini bitiren sözlerle onu kendinden iyice uzaklaştıracak ve kafasından silinmesini sağlayacak. Ancak bu sırada Elif hemşire ile doktor Kenan’ın arası bir süre açılacak. Serdar karakterinin Gönül Dağı dizisinin 3. sezonunda kaç bölüm devam edeceği kesin bilinmiyor.

Sizlerin de bu konuda görüşlerini merak ediyoruz. Gönül Dağı dizisine Serdar geri dönmeli mi Elif hemşire Serdar ile görüşmeli mi, yoksa doktor Kenan’a sadık kalarak Serdar defterini tamamen kapatmalı mı? Bu konular hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Samimi duygu ve cevaplarınızı bekliyoruz.

Serdar Gönül Dağı’na Geri Dönecek mi Elif ve Kenan Ayrılacak mı?

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Elif mutlu olmayi hak ediyor. Serdar gibi herdemxeyalla mutlu olunmaz.

 2. Elif Kenannn dedi ki:

  Bence Elifle Kenan birbirlerini seviyorlar bu ilk başından beri belliydi.İnşallah Serdar gelip Elif’in hayatını berbat etmez!

 3. Esengül dedi ki:

  Kesinlik kenana sadık kalmalı çünkü serdar gittiğinde elif perişan oldu onun ardından babasının yaptıkları Elif’in hayatını cehenneme çevirdi derken Kenan Elifi hayata döndürmek için çok çaba sarfetti Elifi hakeden tek erkek kenandır…

 4. Mehmet Celal KARANFİL dedi ki:

  Elif yola Kenan’la devam etsin,Serdarı da bıraksın.

 5. Şira dedi ki:

  Sakın dönmesin Kenan ve elif çok güzeller

 6. Anonim dedi ki:

  Elif kenanla barışip onunla evlenmeli

 7. Canan dedi ki:

  Serdar in temelli dönmesini istiyorum. Elif ile aralarındaki uyum muhteşemdi.

 8. Osman oruç dedi ki:

  Bence Elif de seviyor serdarı zorla aşk olmaz Kenan için başka biri olmasi gerekiyor