Sensiz Olmaz Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Olacak?

20.05.2021
1.021

19 Mayıs Perşembe akşamı Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Sensiz Olmaz dizisi daha önce Hindistan’da Rangrasiya adıyla yayınlamıştır. Bu sezon ülkemize yayınlanacak olan Sensiz Olmaz dizisinin oyuncu kadrosu ve konusunun yanı sıra Sensiz Olmaz dizisinin kaç bölüm süreceği ve ne zaman final yapacağı da izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Sensiz Olmaz dizisinin kaç bölüm süreceğini ve ne zaman final yapacağını açıklayacağız.

Sensiz Olmaz Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Sensiz Olmaz Dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman final yapacakDaha önce Hindistan’da yayınlanan dizi bu sezon ülkemizde yayınlanmaya başlamıştır. Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Sensiz Olmaz dizisi kısa sürede büyük ilgi görmeyi başarmıştır. Izleyiciler tarafından dizinin kaç bölüm süreceği de merak konusu olmuştur. 2013-2014 yılları arasında Hindistan’da Rangrasiya adı ile yayınlanan dizi İki sezon boyunca ekranlarda kalmış ve 86. bölümde final yapmıştır. Yani Sensiz Olmaz dizisi 86 bölümde final yapacak ve ekranlara veda edecektir.

Sensiz Olmaz Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Oyuncu kadrosunda Ashish Sharma, Sanaya Irani, Kali Prasad Mukherjee, Sadiya Siddiqui, Ananya Khare, Antika Mayank Sharma, Vishal Gandhi, Khushbu Thakkar, Tarun Khanna gibi hem Hindistan’da hem de ülkemizde tanınan oyuncuların yer aldığı Sensiz Olmaz dizisi daha önce Hindistan’da yayınlanmıştı. Türkiye ile beraber birçok ülkede de izleyici karşısına çıkan Sensiz Olmaz dizisi 2 sezon sürecektir. 2013-2014 yılları arasında Hindistan’da yayınlanan ve 86. bölümde final yaparak ekranlara veda eden Sensiz Olmaz dizisi önümüzde ki sezon final yaparak ekranlara veda edecektir.

Sensiz Olmaz Dizisi Final Mi, Sezon Finali Mi Yapacak?

Hepinizin bildiği gibi ülkemizde Hint dizilerine ayrı bir ilgi vardır. Sensiz Olmaz dizisi de kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve büyük ilgi görmüştür. Sadece Türkiye’de değil, Orta Asya’da ki birçok ülkede de yayınlanan Sensiz Olmaz dizisi 2013-2014 yılları arasında Hindistan’da Rangrasiya adıyla yayınlanmıştır. Yani Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Sensiz Olmaz dizisi 2 sezon sürecek ve 86. bölümde final yapacaktır. Bundan dolayı Sensiz Olmaz dizisi, bu sezon final yapmayacak ve önümüzdeki sezon yine Kanal 7 ekranlarında yer alacaktır.

Sensiz Olmaz Dizisi Yeni Sezonda Olacak Mı?

19 Mayıs Perşembe günü ülkemizde yayınlanmaya başlayan Sensiz Olmaz dizisi yukarıda da belirttiğimiz gibi 2013-2014 yılları arasında Hindistan’da Rangrasiya adıyla yayınlanmıştı. Türkiye ile beraber diğer birçok ülkede de yayınlanan Sensiz Olmaz dizisi 86. bölümde final yapacaktır. Yani Sensiz Olmaz dizisi 2 sezon sürecek ve 2021-2022 yıllarında ekranlarda olacaktır. Bundan dolayı Sensiz Olmaz dizisi bu sezon final yapmayacak ve yeni sezonda da yine Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır.

Bukonumuzda sizlere Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Sensiz Olmaz dizisinin kaç bölüm süreceğini ve ne zaman final yapacağını açıkladık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Jemal dedi ki:

    Bu dizinin Rangrasiya sarkisini çok seviyorum. O kadar çok seviyorum ki sarkiyi ezberledim. Diziyi tekrar yayinladiginiz için teşekkür ederim.

  2. Menesa dedi ki:

    Dünyanın en güzel Hint dizisinden biri sensiz olmaz Hint dizisi yemin ederim ki bizler ailecek ekrardan ayrılmiyoruz sensiz olmaz mükemmel

  3. Nur burak dedi ki:

    Bence bütün filimler çoook güzel😍♥️😍♥️