Senkron Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Hangi Platformda Yayınlanacak?

20.11.2020
859

Dijital platformlarda yayınlanmak üzere Senkron dizisi için hazırlıklar devam ediyor. Senkron dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Senkron dizisi hangi dijital platformda yayınlanacak? Senkron dizisi konusu nedir, bilgilerini bu konumuzda sizler ile paylaşmak istiyoruz. senkron dizisi oyuncu kadrosu

Senkron Dizisi Oyuncu Kadrosu

Senkron dizisi oyuncu kadrosu çalışmaları sürerken başrol oyuncuları ile anlaşmalar yapıldı. Yakın zamanda sete çıkması planlanan Senkron dizisi oyuncu kadrosunda yer alan isimleri karakterlerini sizlerle paylaşalım. Senkron dizileri kimlerdir? Senkron dizisi oyuncuları daha önce hangi dizilerde rol aldı?

Senkron Dizisi Oyuncu Kadrosu;
Özcan Deniz,
Feyza Aktan,
Cansel Elçin,
Zeynep Tuğçe Bayat
Özcan Deniz’in Oğlu Kuzey Deniz…

senkron dizisi konusu kanali

Özcan Deniz

Özcan Deniz evde kendi imkanları bu diziye imzasını atıyor. Daha önce film olarak bahsedilen Senkron dizisi Özcan Deniz’in evde kendi imkanları ile yapması üzerine diziye çevrildi. Senkron dizisi başrol oyuncusu da Özcan Deniz oldu. Özcan Deniz 1972 Ankara doğumludur. Müziğe ve tiyatroya ilgisi küçük yaşlarda başladı. Bu yönde kendini geliştirerek meşhur dizi oyuncu ve şarkıcı oldu. Özcan Deniz O Şimdi Asker filminde Yüzbaşı Volkan karakteri ile tanındı. Bu zamana kadar rol aldığı her dizi filmde ününe ün kattı. Özcan Deniz Feyza Aktan ile evlendi ve bir oğlu oldu. Kuzey isimli bebeği ve eski eşi de Senkron dizisinde rol alacak. Özcan Deniz instagram hesabı; https://www.instagram.com/ozcandeniz/

Özcan Deniz’in Rol Aldığı Dizi Filmler;
2003- O Şimdi Asker- Yüzbaşı Volkan,
2003- Asmalı Konak- Seymen Ağa,
2004- Neredesin Firuze,
2004- Haziran Gecesi- Baran,
2011- Ya Sonra,
2013- Karagül- Murat,
2014- Kaderimin Yazıldığı Gün- Kahraman,
2017- İstanbullu Gelin-Faruk,
2017- Öteki Taraf-Çetin,
2020- Seni Çok Bekledim-Kadir rollerini canlandırdı.

feyza aktan senkron dizisinde

Feyza Aktan

Feyza Aktan Özcan Deniz’in eski eşi. 1992 İstanbul doğumlu olan Feyza Aktan’da Senkron dizisinde rol alacak. Feyza Aktan oğlu Kuzey ile birlikte dizide rol alacak. Özcan Deniz ile olan evliliği bir yıl sürdü. Feyza Aktan instagram hesabı https://www.instagram.com/aktannfeyza/

cansel elcin kimdir yeni dizisi senkron

Cansel Elçin

Senkron dizisinde rol alacak olan Cansel Elçin şimdilerde Sol Yanım dizisinde de rol alıyor. Ev yapımı olan Senkron dizisinde eşi Zeynep Tuğçe Bayat ile birlikte rol alacak. 1973 İzmir doğumlu olan oyuncu Fransa da eğitimler aldı ve burada tiyatrolarda rol aldı. Rol aldığı bir film sayesinde Tomris Giritoğlu ile tanıştı ardından Kırık Kanatlar dizisi için teklif alarak Türkiye’ye geldi. Hatırla Sevgili dizisi ile meşhur olmuştur. Cansel Elçin Zeynep Tuğçe Bayat ile evlidir.

Cansel Elçin’in rol aldığı dizi filmler;
2006- Kırık Kanatlar- Cemal,
2006- Hatırla Sevgili- Ahmet,
2010- Gönülçelen- Murat,
2011- Aşk Tesadüfleri Sever,
2015- Eve Dönüş- Yusuf,
2015- Evlenmeden Olmaz,
2017- Dayan Yüreğim- Fuat,
2018- Ağlama Anne- Adnan,
2020- Sol Yanım

zeynep tugce bayat senkron dizisi

Zeynep Tuğçe Bayat

Zeynep Tuğçe Bayat Senkron dizisinde rol alacak. Şimdilerde Kuruluş Osman dizisinde rol alan Zeynep Tuğçe Bayat eşi Cansel Elçin ile birlikte rol alacak. Zeynep Tuğçe Bayat 1990 Mersin doğumlu. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Özel tiyatrolarda reji asistanlığı ve oyunculuk yaptı. 2009 yılında yayınlanan Arka Sıradakiler dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Zeynep Tuğçe Bayat instagram hesabı https://www.instagram.com/zeyneptugcebayat/

Zeynep Tuğçe Bayat’ın rol aldığı dizi filmler;
2009 Arka Sıradakiler,
2010- Gönülçelen,
2015- Çilek Kokusu- Gonca,
2016- Seviyor Sevmiyor- Buket,
2017- Şansımı Seveyim -Yaprak,
2019- Afili Aşk-Ceyda,
2020- Kuruluş Osman-Targun Hatun rollerini canlandırdı.

kuzey deniz kimdir ozcan deniz feyza aktan oglu

Kuzey Deniz

Özcan Deniz ve Feyza Aktan’ın oğlu olan Kuzey Deniz anne ve babası ile ilk kez bir dizide rol alıyor. Özcan Deniz’in evde kendi imkanları ile çekeceği Senkron dizisinde oğlu Kuzey’i de dahil etti. Kuzey Deniz henüz bebekken ilk kamera heyecanını yaşamış olacak.

Senkron Dizisi Konusu Nedir?

Senkron dizisi bilim kurgu, gerilim ve dram türünde olacak. Konusunda birbirinden farklı duyguları seyirci aktarmayı planlanan Senkron dizisinin oyuncu kadrosu şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başarmışken konusu ile ilgili açıklamalar geldikçe konumuza ekleyeceğiz. Ev yapımı bir dizi olacağından dolayı iki çift yer almış bu dizide. Senkron dizisinde eski evli olan Özcan Deniz Feyza Aktan çifti ve çocukları Kuzey Deniz yer alıyor. Aynı zamanda evli olan Zeynep Tuğçe Bayat ve Cansel Elçin’de Senkron dizisinde rol alıyor.

Senkron Dizisi Hangi Dijital Platformda Yayınlanacak?

Senkron dizisi yeni yıldan itibaren yayın hayatına başlayacak olan Gain Medya’da yayınlanacaktır. Gain Medya 2021 yıl başından itibaren yayın hayatına başlayacak. Gain Media Senkron gibi birçok başarılı projeye imza atmayı planlıyor.

ozcan deniz ve oglu kuzey ayni dizisi senkron

Senkron Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Senkron dizisi 2021 yılbaşından itibaren yayın hayatına başlayacak Gain Medya’da yayınlanacak ancak henüz oyuncu kadrosu tamamlanan dizinin sete çıkması, cast çalışmaları derken yayınlanması 2021 yılının şubat mart ayını bulabilir. Senkron dizisinin yayınlanma tarihi ile ilgili net bir açıklama bulunmamaktadır.

Senkron Dizisi Tanıtım Fragmanı Çıktı mı?

Senkron dizisi tanıtım fragmanı yayınlandı, aşağıdan izleyebilirsiniz. Senkron dizisi tanıtım fragmanı yayınlandığında konumuza ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz. Senkron dizisi ile ilgili konuları gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz. Oyuncu kadrosuna ve bilim kurgu gerilim dram tarzında oluşuna göre dizi ile ilgili düşünceleriniz nelerdir, izlemeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Senkron Dizisi Tanıtım Fragmanı Videosu

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?