Seninle Yeniden Dizisinin Konusu Neyi Anlatıyor Özeti

22.09.2022
4.708

Seninle Yeniden dizisinin konusunu, özetini ve neyi anlattığını sizlerle paylaşacağız. Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Seninle Yeniden dizisinin Orjinal adı Mehndi Hai Rachne Waali’dir. Başrolünde Shivangi Khedkar ve Sai Ketan Rao’nun yer aldığı Seninle Yeniden isimli hint dizisinin konusu ve neyi anlattığı da merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Seninle Yeniden dizisinin oyuncu kadrosu burada, konusunu, özetini ve neyi anlattığını sizlere aşağıda paylaşacağız.

Seninle Yeniden Dizisi Neyi Anlatıyor?

Dul bir kadın olan Pallavi’nin kocası düğün gecesi ölmüştür. Raghav ise daha önce yaşadıklarından dolayı aşka inancını kaybetmiştir. Özünde iyi biri olan Raghav dizinin ilerleyen bölümlerinde iyi kalpli Pallavi’nin kalbine girecektir. Sharda, Pallavi’nin hayatında birini almasını istemektedir ve bunun içinde ona uygun birini arar. Seninle Yeniden dizisinde Raghav ve Pallavi yakınlaşması anlatılacaktır. seninle yeniden dizisi konusu

Seninle Yeniden Dizisinin Konusu Nedir?

Seninle Yeniden isimli hint dizisinde yer alan Pallavi dul bir kadındır. Aynı zamanda da yetimdir ve evlendiği kocasının ailesi ona sahip çıkacaktır. Mandaar düğün gecesi ölecektir. Raghav, aşktaki acı deneyiminden dolayı yalnız bir hayat yaşıyordur.  Pallavi, hayatında kimseyi bu kadar çabuk kabul etmeye hazır değildir, ancak Raghav’ın kibirli kişiliğinin arkasında iyi bir kalbi vardır. Raghav dürüst Pallavi’nin kalbini kazanacaktır ve Seninle Yeniden dizisinde de bu olanlar anlatılacaktır.

Seninle Yeniden Dizisi Özeti

Katı bir gibi görürken görünen ancak iyi biri olan Raghav Pallavi’nin gönlünü fethetmiştir. Pallavi’nin dul olduğu ve hala mücadeleler verdiği orataya çıkmıştır. Pallavi, Sharda’nın ona annesinden daha yakın olan kayınvalidesi olduğunu düşünür. Sharda’nın dul kaldıktan sonra bile onu kabul ettiğini söyler ve Sharda’ya minnettardır.  Sharda, Pallavi’nin hayatında birini bulmasını ve yoluna devam etmesini ister.  Sharda Pallavi için bir damat aramaktadır.

Seninle Yeniden dizisinin konusunu, özetini ve neyi anlattığını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. MELEK dedi ki:

    Çok iyi bir dizi umarim uzuuuuuuuuun bir süre devam eder.👌👍👍

  2. Arzuw dedi ki:

    Seninle yeniden final bolumi hacan