Seninle Yeniden Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek?

30.09.2022
25

Seninle Yeniden dizisi kaç bölüm sürecek? Seninle Yeniden dizisi ne zaman bitecek? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Seninle Yeniden dizisinin Orjinal adı Mehndi Hai Rachne Waali’dir. Seninle Yeniden dizisinin kaç bölüm süreceği ve ne zaman biteceği de merak edildi. Bizlerde başrolünde Shivangi Khedkar ve Sai Ketan Rao’nun yer aldığı Seninle Yeniden dizisinin kaç bölüm süreceğini ne zaman biteceğini sizlerle paylaşacağız.

Seninle Yeniden Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Seninle Yeniden kaçıncı bölüm bitecek final olacakSenaryosunu Sonali Gupta Shrivastav’un kaleme aldığı Seninle Yeniden isimli hint dizisi 15 Şubat 2021 tarihinde Hindistan’da yayınlanmaya başlamıştır. Ülkemizde hint dizilerine karşı ayrı bir ilgi vardır ve Seninle Yeniden dizisinin kaç bölüm süreceği de merak edilmiştir. Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Seninle Yeniden isimli hint dizisi 246 bölümden oluşmaktadır.

Seninle Yeniden Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Sadece Hindistan’a değil diğer bir çok ülkede de yayınlanan Seninle Yeniden isimli hint dizisinin ne zaman biteceği de merak edilen konulardan biri olmuştur. Bizde sizler için araştırdık. Seninle Yeniden dizisi Hindistan’da 15 Şubat 2021 – 27 Kasım 2021 tarihleri arasında yayınlanmıştır. Yani Seninle Yeniden dizisi, ülkemizde Temmuz ayına kadar yayınlanacaktır ve Temmuz ayında final yaparak bitecektir.Seninle Yeniden Dizisi Kaç Bölüm Sürecek

Seninle Yeniden Dizisi 2. Sezon Olacak Mı?

Drama türünde olan Seninle Yeniden hint dizisi 2022 yılının Eylül ayında Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlamıştır. Başrolünü Shivangi Khedkar ve Sai Ketan Rao’nun paylaştığı Seninle Yeniden dizisi 246 bölümden oluşmaktadır. Orijinal adı Mehndi Hai Rachne Waali olan Seninle Yeniden dizisi 2023 yılının temmuz ayına kadar yayınlanacaktır ve dizi Temmuz Ayı’nın ortalarında final yaparak ekranlara veda edecektir.

Kanal 7 Seninle Yeniden ne zaman final olacak bitecekSeninle Yeniden hint dizisinin kaç bölüm süreceğini ne zaman biteceğini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Bir garip aşk yayınlansın lütfen 🌹😍

 2. Bahar dedi ki:

  senınle yenınden hacan baslıyor

 3. Şazada dedi ki:

  NE ZAMAN BASLAR

 4. Elif dedi ki:

  Neden final oldu çok güzel bir diziydi

 5. Gungor dedi ki:

  Neden final oldu.sebebini ogrenebilirmyim lütfen.cok guzel bir diziydi.uzuldum acikcasi

 6. beybi dedi ki:

  Ne zaman final

 7. Gültäç dedi ki:

  Çok güzelbi aşk hikayesi bi okadarda eylänjeli,komik. Hiç bitmesin istärdim ama yakynda bundan 2gün sonra bitejek çok üziliyorum.

 8. Anonim dedi ki:

  Sezon final mi ýada sadeje final mi

 9. Melek dedi ki:

  Bence cok guzel ben sevdim umrim uzun bir süre devam eder.

 10. Anonim dedi ki:

  Ban çok beğenmedim

 11. Misafir dedi ki:

  Çok güzel bir dizi

 12. Anonim dedi ki:

  Finalde ne olcak

 13. Onyur dedi ki:

  Çok aksiyonlu bir filmmi