Seni Kalbime Yazmışlar Mustajab Bobby Ahmed Kimdir? (Feroze Khan)

10.08.2023
2.836

Seni Kalbime Yazmışlar Mustajab Bobby Ahmed kimdir? Sizlerle paylaşacağız. 13 Aralık 2021 – 12 Nisan 2022 tarihleri arasında yayınlanan Seni Kalbime Yazmışlar, Pakistan dizisidir. Pakistan’da ‘Aye Musht-E-Khaak’ ismiyle yayınlanmaktadır. Seyirciler dizide yer alan Mustajab Bobby Ahmed karakterini de merak etti. Mustajab Bobby Ahmed’i ünlü oyuncu Feroze Khan canlandırmaktadır. Bizlerde Seni Kalbime Yazmışlar Mustajab Bobby Ahmed karakterini ve bu karakteri canlandıran oyuncu Feroze Khan’ı yakından tanıtacağız. seni kalbime yazmislar dizisi basrolleri

Seni Kalbime Yazmışlar Mustajab Bobby Ahmed Karakteri Kimdir?

Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Pakistan dizisi Seni Kalbime Yazmışlar Mustajab Bobby Ahmed karakteri, dizinin başrolünde yer almaktadır. Polis memuru olan Mustajab Ahmed karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sayfamızdan paylaşacağız. Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan Dizisi Oyuncu Kadrosu:

Seni Kalbime Yazmışlar Mustajab Bobby Ahmed Kimdir?

Dizinin başrolünde yer alan Mustajab Bobby Ahmed karakterine başarılı oyuncu Feroze Khan canlandıracaktır. Bizlerde Pakistanlı oyuncu Feroze Khan’ı yakından tanıtacağız ve Feroze Khan kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçmiştir? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Instagram hesabı nedir? Sorularını en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Feroze Khan Kimdir?

33 yaşının içinde olan Pakistanlı oyuncu Feroze Khan, 11 Temmuz 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Aynı zamanda modellik yapmaktadır. Feroze Khan kamera karşısına ise ilk defa 2014 yılında Bikhra Mera Naseeb dizisiyle geçmiştir. Özellikle 2017 – 2018 yılları arasında Khaani dizisinde canlandırdığı Mir Hadi karakteri ile tanınmıştır. Daha önce Pakistan’ın en iyi erkek oyuncu ödüllerini alan Feroze Khan, müzik televizyon istasyonlarında müzik videoları ve canlı performanslar sunmuştur. Oyuncu şimdilerde Habs dizisinde başrolü oynamaktadır.

Feroze Khan Dini İnancı Nedir?

Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisinin erkek başrol oyuncusu Feroze Khan’ın hangi dine inanandığı da merak edilmiştir. Bizlerde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Feroze Khan, pakistanlıdır. Pakistan halkının yaklaşık %96’sı İslam dinine inanmaktadır. Feroze Khan’da İslam’a inanmaktadır. Feroze Khan seni kalbime yazmislar

Feroze Khan Yer Aldığı Diziler

2014 Bikhra Mera Naseeb – Harib
2024 Chup Raho – Azar
2015 Tumse Mil Kay – Humayun
2015–2016 Gul-e-Rana – Adeel Ahmed
2017 Woh Aik Pal – Arish
2017–2018 Khaani – Mir Hadi
2018–2019 Romeo Weds Heer – Romeo Raja
2019 Dil Kiya Karay – Armaan Salman
2020 Ishqiya – Hamza Khalid
2021 Khuda Aur Mohabbat 3 – Farhad “Feedi”
2021–2022 Aye Musht-E-Khaak – Mustajab Ahmed “Bobby” (Seni Kalbime Yazmışlar)
2022–2023 Habs – Basit Salman

Feroze Khan Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan Pakistanlı oyuncu Feroze Khan, resmi Instagram hesabından özel hayat ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 662 gönderisi ve 7.9 milyon takipçisi bulunan Feroze Khan’ın resmi Instagram hesabı: @ferozekhan   Seni Kalbime Yazmislar Mustajab Bobby Ahmed

Feroze Khan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncu Feroze Khan, 2018’de görücü usulüyle Syeda Alizey Fatima Raza ile evlenmiştir. Çiftin 3 Mayıs 2019’da Mohammad Sultan Khan adında bir oğulları olmuştur. Çift 14 Şubat 2022 yılında ise Fatima Khan adını verdikleri ikinci çocuklarını kucaklarına almıştır. Ancak oyuncu Feroze Khan sosyal medya hesabından 3 Eylül 2022 tarihinde eşi ile boşandıklarını açıklamıştır. Pakistanlı oyuncunun şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Seni Kalbime Yazmışlar Mustajab Bobby Ahmed kimdir? Mustajab Bobby Ahmed karakterini canlandıran oyuncu Feroze Khan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Vipav dedi ki:

    Ben bu dizinin aşıgıyım hele bobby dünya yakışıklısı