Seni Kalbime Yazmışlar Kaç Bölüm Sürecek Ne zaman Bitecek?

29.08.2023
36

Seni Kalbime Yazmışlar kaç bölüm sürecek, ne zaman bitecek? Sizlerle paylaşacağız. Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Seni Kalbime Yazmışlar, bir Pakistan dizisidir. İlk bölümü 15 Ağustos 2023 tarihinde yayınlanan Seni Kalbime Yazmışlar dizisi izleyiciler tarafından büyük ilgi görmüştür. Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisinin kaç bölüm süreceği ve ne zaman biteceği de merak edilen konular arasına girmiştir. Bizlerde Pakistan dizisi Seni Kalbime Yazmışlar’ın ne zaman biteceğini açıklayacağız.

Seni Kalbime Yazmışlar Kaç Bölüm Sürecek?

Pakistan’da ‘Aye Musht-E-Khaak’ ismiyle yayınlanan Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin kaç bölüm süreceği de merak edilmiştir. Bizlerde bundan dolayı dizinin kaç bölümden oluştuğunu araştırdık. Pakistan’ın en ünlü oyuncularının kadrosunda yer aldığı Seni Kalbime Yazmışlar dizisi Pakistan’da 13 Aralık 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. 12 Nisan 2022 tarihinde ise final yapan Seni Kalbime Yazmışlar dizisi 36 bölümdür. Kısacası Seni Kalbime Yazmışlar dizisi 36 bölüm sürecektir.Seni Kalbime Yazmışlar Kaç Bölüm Sürecek Ne zaman final olacak

Seni Kalbime Yazmışlar Ne Zaman Bitecek?

Romantik dram türünde olan Seni Kalbime Yazmışlar dizisi, Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Seni Kalbime Yazmışlar dizisi 13 Aralık 2021 – 12 Nisan 2022 tarihleri arasında yayınlanmıştır. 36 bölümünden oluşan Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin ne zaman biteceği net olarak belli değildir. Ancak dizinin Ekim ayının başında bitmesi bekleniyor. Bizler Seni Kalbime Yazmışlar’ın ne zaman biteceği keskinleşince sayfamızdan sizlerle paylaşacağız. Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan Dizisi Oyuncu Kadrosu:

Seni Kalbime Yazmışlar Final Tarihi

Orijinal adı Aye Musht-E-Khaak olan Seni Kalbime Yazmışlar dizisi hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında karşımıza çıkmaktadır. Romantik drama türünde ki Seni Kalbime Yazmışlar, Pakistan’da 13 Aralık 2021 – 12 Nisan 2022 tarihlerinde yayınlanmıştır. Ülkemizde ise 15 Ağustos’ta yayın hayatına başlamıştır. 36 bölümden oluşan Seni Kalbime Yazmışlar dizisini ne zaman final yapacağı belli değildir. Ancak bizler Pakistan dizisi Seni Kalbime Yazmışlar’ın Ekim ayinin ilk haftası final yapacağını tahmin ediyoruz.

Seni Kalbime Yazmışlar’ın kaç bölüm süreceğini ve ne zaman biteceğini açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

  1. Nesrin Erdem dedi ki:

    Neden güzel dizileri erken bitiriyorlar anlamıyorum. Bazı diziler saçma bir şekilde devam ediyor ki bitmesi gerekirken. Neden diziler kaç bölümse oynamaya devam etmiyor. Bu şekilde ki dizileri sevenler üzülüyor.😔😔😔