Seni Kalbime Sakladım Neden Bitti Erken Final Oldu? Yeni Sezon Başlar mı?

02.08.2022
905

Seni Kalbime Sakladım dizisi neden erken final yaptı? Seni Kalbime Sakladım dizisi yeni sezonda başlar mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Başrolünde Ekin Mert Daymaz ve Sevda Erginci’nin yer aldığı Seni Kalbime Sakladım dizisinin neden erken final yaptığı ve geri başlayıp başlamadığı da merak edildi. Bizlerde, Şenol Sönmez yönetmenliğinde çekilen Seni Kalbime Sakladım dizisinin neden erken final yaptığını ve yeni sezonda başlayıp başlamayacağını sizlerle paylaşacağız.

Seni Kalbime Sakladım Dizisi Neden Bitti?

Senaryosunu Burcu Yılmaz ile Pınar Kaya’nın kaleme aldığı Seni Kalbime Sakladım dizisinin neden bittiği de merak edildi. Her Perşembe Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Seni Kalbime Sakladım dizisi totalde aldığı 1,72 oranında ki reytingle bu yaz başlayan diziler arasında en az reyting alan dizilerden biri olmuştur. Bunun üzerine Seni Kalbime Sakladım dizisinin yapımcıları final kararı almıştır.Seni Kalbime Sakladım Neden Bitti

Seni Kalbime Sakladım Dizisi Neden Erken Final Yaptı?

Çekimleri İstanbul’da devam eden Seni Kalbime Sakladım dizisi bu yaz başlayan yeni diziler arasında en az reyting alan dizilerden biri olmuştur. Sev Yapım imzalı Seni Kalbime Sakladım dizisi sosyal medyada büyük ilgi görmüş olsada bu ilgi dizinin reytinglerine yansımamıştır. Bundan dolayı da dizinin yapımcıları erken final kararı almak zorunda kalmıştır. Yani Seni Kalbime Sakladım dizisi düşük reyting sebebiyle erken final yapacaktır.

Seni Kalbime Sakladım Dizisi Yeni Sezonda Başlar Mı?

TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Seni Kalbime Sakladım dizisi yukarıda da belirttiğimiz gibi düşük reyting sebebiyle erken final yapacaktır. Dizinin sevenleri tarafından Seni Kalbime Sakladım dizisinin yeni sezonda tekrar başlayıp başlamayacağı da merak edildi. Seni Kalbime Sakladım dizisi önümüzdeki günlerde final yaparak ekranlara veda edecek ve yeni sezonda tekrar başlamayacaktır.Seni Kalbime Sakladım Niçin Final bitti

Seni Kalbime Sakladım Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Romantik komedi türünde olan Seni Kalbime Sakladım dizisi Duy Beni, Gelsin Hayat Bildiği Gibi, MasterChef Türkiye gibi başarılı program ve dizilerden dolayı istediği başarıyı elde edememiştir. Totalde aldığı 1,72 oranında ki reytingle en az izlenen diziler arasına giren Seni Kalbime Sakladım dizisinin ne zaman biteceği de merak edilen konulardan biridir. Seni Kalbime Sakladım, 11 Ağustos Perşembe akşamı yayınlanan 7. bölümü ile final yapacaktır.

Seni Kalbime Sakladım dizisi neden erken final yaptı? Seni Kalbime Sakladım dizisi yeni sezonda başlar mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.