Seni Kalbime Sakladım Dizisi Nerede Çekiliyor İstanbul’da Hangi Semt

05.06.2022
1.094

Seni Kalbime Sakladım Dizisi Nerede Çekiliyor İstanbul’da Hangi Semt… Seni Kalbime Sakladım dizisi Trt1 ekranlarında temmuz ayından itibaren yayınlanacak. Seni Kalbime Sakladım dizisi nerede çekiliyor? Seni Kalbime Sakladım dizisi çekim mekanları neresi? İstanbul’da yapılan çekimler hangi semtlerde ilçelerde mekanlar bu detayları konumuzda sizlerle paylaşmak istedik. seni kalbime sakladim dizisi cekilen yerler mekanalr

Seni Kalbime Sakladım Dizisi Nerede Çekiliyor?

Güncelleme: Seni Kalbime Sakladım dizisi İstanbul Beşiktaş ve Galata gibi yerlerinde çekiliyor. Zeynep’in çalıştığı şirket ise İstanbul Beykoz’da bulunuyor. 

Seni Kalbime Yazdım dizisi İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’da Haliç köprüsünün altında tanıtım fragmanı çekildi. Seni Kalbime Yazdım dizisi erkek başrol oyuncusu olan Ekin Mert Daymaz lüks bir arabayla Haliç Köprüsünün olduğu yerde görülüyor. Arabadan iniyor ve tam araba onun diye düşündüğümüz sırada Sevda Erginci karşıdan görülüyor. Sevda Erginci arabanın anahtarlarını istiyor ve o sırada Ekin Mert Daymaz’ın bir vale olduğunu öğreniyoruz. seni kalbime sakladim dizisinde Zeynep'in evi nerede Zeynep ailesinden kalan şirketin başındadır ve çok lüks bir evde yaşamaktadır. Zeynep’in evinde kocaman bir havuz, spor alanı ve daha niceleri var. Resimde gördüğünüz İstanbul’un orman içinde bulunan lüks villalarından birisi. seni kalbime sakladim cekildigi plaza is yeri neresi Seni Kalbime Sakladım dizisinde Zeynep’in başında olduğu aile şirketini görüyorsunuz. Resimde Civanmert Zeynep’e yetişmek için koşuyor.

Seni Kalbime Yazdım dizisi tanıtım fragmanı çekimleri Haliç Köprüsü’nün bulunduğu yerlerde çekiliyor. Seni Kalbime Yazdım dizisi çekimleri Haliç Köprüsü’nün bulunduğu Ayvansaray ve Halıcıoğlu semtlerini birbirine bağlayan yerde çekiliyor. Seni Kalbime Yazdım dizisi İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde yer alan Halıcıoğlu semtinde bulunan bir köprü olan Haliç Köprüsü civarında çekiliyor. seni kalbime sakladim dizisi Haklic koprusu cekimleri

Seni Kalbime Yazdım İstanbul’da Hangi Semtte Çekiliyor?

Seni Kalbime Yazdım dizisi çekimleri İstanbul’da ki başka semtlerde yapılıyor. Tanıtım fragmanının çekildiği mekanın bilgilerini konumuzun üst kısmında sizlerle paylaştık. Seni Kalbime Yazdım dizisi zengin bir iş kadını olan Zeynep (Sevda Erginci) ile vale olarak çalışan Civanmert (Ekin Mert Daymaz) arasında geçiyor. Güzel bir aşk hikayesi izlemek isteyen herkesi Seni Kalbime Yazdım dizisi izlemeye bekleriz. Dizinin çekimleri lüks villalar evlerde yapılırken İstanbul’un arka mahallelerinde de yapılacaktır. Civanmert kendi halinde vale olarak çalışan biridir. Bu yüzden çalıştığı yer arkadaşları İstanbul’un lüks olmayan arka mahallelerinde yaşamaktadır.

Sevda Erginci yani Zeynep karakterleri de lüks bir yerde yaşamaktadır. İş merkezi bir plaza. Bu yüzden de İstanbul’un lüks semtlerinde kafelerinde Zeynep ve arkadaşlarını görebiliriz. Seni Kalbime Yazdım dizisi bilgileri, çekim mekanlarını dizinin bölümlerinde sizlerle paylaşacağız. Sizlerde Seni Kalbime Yazdım dizisi çekim mekanlarını tanıyorsanız yorum kısmından bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?