Seni Çok Bekledim Zahide Kimdir? Önceki Dizileri (Türkü Turan)

DNZ Film imzalı Seni Çok Bekledim dizisinde son zamanlarda en çok merak edilen karakter Zahide karakteri oldu. Seni Çok Bekledim dizisi severleri adına Zahide karakteri ve Zahide karakterine hayat veren oyuncumuz Türkü Turan’ı size yakından tanıtacağız. Seni Çok Bekledim Zahide kimdir?, Türkü Turan kimdir?, Türkü Turan’ın dizileri nelerdir? ve daha fazlası..Seni Çok Bekledim Zahide Karakteri

Seni Çok Bekledim Zahide Karakteri

Zahide, Selahattin ile evlidir. 1 tane de erkek çocukları vardır. Eşi ile birlikte yeni bir hayat kurabilmek  Erzurum’dan İstanbul’a taşınmışlardır. Fakat İstanbul’da onları çok farklı şeyler beklemektedir. Zahide karakteri hakkındaki bilgilerimiz bu kadardır. Karakter hakkındaki detaylı bilgiye ulaştığımızda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Seni Çok Bekledim Zahide Kimdir?

Seni Çok Bekledim Zahide KimdirSeni Çok Bekledim dizisinde Zahide karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Türkü Turan’dır. Güzelliği ile seyircilerin dikkatini çeken Türkü Turan’ın hayatı da oldukça merak edildi. Bizde sizler için Zahide karakterine hayat verecek olan Türkü Turan’ı da detaylı bir şekilde araştırdık ve haberimizin ilerleyen kısmında hayatına ve bilgilerine yer verdik.

Türkü Turan Kimdir?

Türkü Turan, 1Şubat 1985 yılında Muğla’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sosyoloji bölümünden mezun olmuştur. 2007 yılında yer almış olduğu Annem dizisindeki Pınar karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Oyunculuğu kendisini çok sevdiren Türkü Turan, bu güne denk pek çok ödüle layık görülmüştür.Türkü Turan Kimdir

Türkü Turan’ın Önceki Dizileri

2007 – Annem (Pınar)
2010 – Çakıl Taşları (Sevil)
2010 – Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Nihal)
2010 – Gönül Ferman Dinlemiyor (Hayal)
2011 – Nuri (Ayça)
2012 – Şubat (Gülüm)
2015 – Acı Aşk (Eylül)
2017 – Dolunay (Alya)
2017 – Yaşamayanlar (Zehra)
2018 – Bir Litre Gözyaşı
2020 – Seni Çok Bekledim (Zahide)

Türkü Turan’ın İnstagram Hesabı

Güzel ve başarılı oyuncumuz Türkü Turan, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Türkü Turan’ın resmi instagram hesabında 533 gönderisi ve 390 bin takipçisi bulunmaktadır. Türkü Turan’ın resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @turkuturanTürkü Turan'ın İnstagram Hesabı

Türkü Turan Sevgilisi Kim?

Türkü Turan, 2012 yılından bu yana Ozan Ertürk ile sevgilidir. 5 yıl birlikte olan çiftimiz 2017 yılında nişanlanmışlardır. Ara ara beraber fotoğraflarını sosyal medyada paylaşan ikili şu aralar paylaşım yapmamaktadır. Çiftimize mutluluklar dileriz..

Seni Çok Bekledim Zahide Kıyafetleri

Güzelliği ile ön planda yer alan Zahide karakterinin dizide giymiş olduğu kıyafetler de oldukça merak ediliyor. Bizde sizler adına Seni Çok Bekledim dizisi başladığında Zahide karakterinin giymiş olduğu elbise, etek, gömlek, pantolon, mont, kaban gibi giysileri marka ve fiyat bilgisi ile güncel bir şekilde paylaşmaya devam edeceğiz.

Seni Çok Bekledim Zahide Kimdir? sorusu gibi pek çok sorunun yanıtını sizlere vermeye çalıştık. Sizin de Zahide karakteri ve ona hayat veren oyuncumuz Türkü Turan hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmına yazmanızı bekliyoruz. Dizide yer alan oyuncuların tümünü Seni Çok Bekledim Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı başlıklı konumuzda bulabilirsiniz.

Seni Çok Bekledim Zahide Neden Öldü diziden Çıktı geri Gelecek mi?

Seni Çok Bekledim dizisinde beklenmedik bir ayrılık yaşandı ve Zahide karakterini oynayan Türkü Turan ölerek diziden ayrıldı. Senaryo gereği ölse de Zahide Neden Öldü niçin diziden Çıktı geri Gelecek mi? soruları çok merak edildi. Maalesef Zahide karakteri Seni Çok Bekledim dizisindeki senaryosu bittiği için ayrıldı. Geri dönmeyecek. Sizce Seni Çok Bekledim dizisinden Zahide’nin çıkması doğru mu? Tekrar dönmesini ister misiniz?

Etiketler