Seni Çok Bekledim Savcı Pınar Kimdir? (Hande Oktan)

Geçtiğimiz haftalarda Star TV’de yayın hayatına başlamış olan Seni Çok Bekledim dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. Diziye bu kez dahil olan karakter ise Pınar karakteri oldu. Seni Çok bekledim dizisi izleyicileri büyük bir merak ile Pınar karakterin araştırmaya başladı. Biz de sizlerle Seni Çok Bekledim dizisi severleri adına Pınar karakterinden ve Pınar karakterine hayat veren oyuncumuzdan sizlere detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Seni Çok Bekledim Savcı Pınar Karakteri

Seni Çok Bekledim Savcı Pınar KarakteriSeni Çok Bekledim dizisine bu bölümden itibaren dahil olacak olan Pınar karakterinin mesleği savcılıktır. Lakabı ise demir leblebidir. Savcı Pınar karakteri, zeki, ciddi, güçlü ve sert yüzlü olmasının yanı sıra güzel bir kadındır. Hatırlarsanız geçtiğimiz bölümlerde Zahide şüpheli bir şekilde ölmüştü. Zahide’nin bu şüpheli ölümü ile ilgili Cemal’in bir şeyler gizlemiş olduğunu sezmiş ve Kadir ile işbirliği haline girişmiştir. Cinayet olayını derinlemesine inceleyerek tüm sır perdelerini aradan kaldıracaktır. Adaletin sağlanmasına yardımcı olacak olan Pınar karakterinin seyirciler tarafından sevilmesi beklenmektedir.Seni Çok Bekledim Savcı Pınar Kimdir?

Seni Çok Bekledim Savcı Pınar Kimdir?

Seni Çok Bekledim dizisinde Savcı Pınar karakterine hayat verecek olan başarılı oyuncumuz Hande Oktan’dır. Hande Oktan’ı merak edip araştırmak isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz adına konumuzun ilerleyen kısmında Hande Oktan kimdir? Hande Oktan’ın yer aldığı diziler nelerdir? Hande Oktan’ın instagram hesabı nedir? Hande Oktan evli midir? gibi pek çok soruya yanıt vereceğiz.

Hande Oktan Kimdir?

Hande Oktan Kimdir?Başarılı ve güzel oyuncumuz Hande Oktan, 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Oğlak burcu olan Hande Oktan, 1.65 boyundadır. Asıl mesleği oyuncu olarak bilinmiş olsa da pek çok yapımda yönetmen yardımcılığı da yapmıştır. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi konservatuarında tamamlamıştır. İleri düzeyde İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Şu anda ise halen Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı ve akşam okullarında eğitmenlik yapmaktadır. Daha önceleri O Hayat Benim, Aşkın Halleri, Umutsuz Ev Kadınları, Muhteşem Yüzyıl ve Kavak Yelleri gibi bilinen pek çok dizide yer almıştır.

Hande Oktan’ın Yer Aldığı Diziler

O Hayat Benim
Aşkın Halleri
Umutsuz Ev Kadınları
Merhaba Hayat
Muhteşem Yüzyıl
Kavak Yelleri
Fırtınalı Aşk

Hande Oktan’ın İnstagram Hesabı

Başarılı oyuncumuz Hande Oktan resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sıkça paylaşım yapmaktadır. Hande Oktan’ın resmi instagram hesabında 665 gönderisi bulunurken 1.603 kişiyi aşkında takipçisi bulunmaktadır. Hande Oktan’ın resmi instagram hesabını yakından incelemek isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz @handeoktan isimli hesaba da bakabilirler.

Hande Oktan Evli Mi? Eşi Kim?

Sizler adına Hande Oktan’ın evli olup olmadığını da araştırdık. Ancak oyuncumuzun evli ya da bekar olduğuna dair bir bilgiye ulaşamadık. 43 yaşında olan oyuncumuzun evli olduğu haberini aldığımız zaman eşinin bilgilerini de sizlerle paylaşacağız.

Seni Çok Bekledim Savcı Pınar Karakterinin Kıyafetleri

Seni Çok Bekledim Savcı Pınar Karakterinin KıyafetleriSeni Çok Bekledim dizisinde pek çok karakterde olduğu gibi Savcı Pınar karakterinin de kıyafetleri oldukça merak edildi. Savcı Pınar karakteri bu akşamdan itibaren diziye dahil olduğunda dizide kullanmış olduğu elbise, etek, gömlek, ceket, pantolon ve ayakkabıları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlere sunacağız. Sizlerin de Savcı Pınar karakterinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Seni Çok Bekledim dizisinde yer alacak olan Pınar karakterinden ve ona hayat verecek olan oyuncumuz Hande Oktan’dan bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş, düşünce ve fikirleriniz bizlerle paylaşmanızı büyük bir merakla bekliyoruz. Ayrıca Seni Çok Bekledim içerisinde yer alan oyuncuları yakından incelemek isterseniz Seni Çok Bekledim Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı isimli konumuza da bakabilirsiniz.

Etiketler