Seni Çok Bekledim Özcan Deniz Diziden Çıkacak mı Ayrılacak mı?

Star TV’de yayın hayatına başlamak için gün sayan Seni Çok Bekledim dizisi oldukça başarılı olacak gibi görünüyor. Ancak dizinin hem senaristi olan hem de dizide başrol oyuncusu arasında yer alan Özcan Deniz hakkında bir takım söylemler ortaya atıldı. Bu söylemler Özcan Deniz’in diziden ayrılacağına yönelikti. Bizde sizlere bu konumuzda Seni Çok Bekledim dizisinden Özcan Deniz’in ayrılıp ayrılmayacağını paylaşacağız.Seni Çok Bekledim Özcan Deniz Diziden Çıkacak mı Ayrılacak mı?

Seni Çok Bekledim Özcan Deniz Diziden Çıkacak mı?

Seni Çok Bekledim dizisinin senaristi Özcan Deniz olurken dizinin başrol erkek oyuncusu da Özcan Deniz’dir. Dizi çekimleri için yurt dışında farklı illerden yararlanıldı ve diziye büyük bir yatırım yapıldı. Özcan Deniz hem oyuncu olarak hem de senarist olarak diziye oldukça emek verdi. Ancak Özcan Deniz hakkında geçtiğimiz günlerde ayrıldığı eşine şiddet uyguladığı yönünde bir takım iddialar ortaya atıldı. Bu iddialara dayanarak oyuncunun dizide yer almayacağı düşünülerek farklı dizilerden oyuncu ayrılıklarına yer verildi. Özcan Deniz hakkında da eski eşine şiddet uyguladığı hakkında iddialar ortaya atıldığı için Özcan Deniz’in de Seni Çok Bekledim dizisinden ayrılabileceği düşünüldü.Seni Çok Bekledim Özcan Deniz Diziden Çıkacak mı

Geçtiğimiz günlerde Babil dizisinde yer alan Ozan Güven eşine şiddet uyguladığı için Babil dizinin reyting sonuçlarında düşüş elde edildi. Bu sebeple Ozan Güven diziden çıkarılmıştı. Şimdilerde ise Özcan Deniz’in de hakkında bu tür iddialar ortaya atıldı. Ancak Babil dizisinde yer alan Ozan Güven dizinin başrol oyuncusu değildi. Seni Çok Bekledim dizisinde ise Özcan Deniz hem senarist hem de başrol erkek oyuncusudur.Seni Çok Bekledim Özcan Deniz Diziden Ayrılacak Mı

Seni Çok Bekledim Özcan Deniz Diziden Ayrılacak Mı?

Seni Çok Bekledim dizisinin senaristi ve başrol erkek oyuncusu olan Özcan Deniz’in diziden ayrılacağını düşünmüyoruz. Farklı dizilerde bu tür sebeplerden dolayı oyuncu ayrılığı yaşanmış olsa da Özcan Deniz Seni Çok Bekledim dizisinin hem senaristi hem de başrol erkek oyuncusu olduğu için böyle bir riske girmeyip Özcan Deniz’in dizide sonuna kadar yer alacağını düşünmekteyiz. Kaldı ki Özcan Deniz dizide yer verilmeyecek olsaydı bölüm çekimlerinden önce yeni bir erkek başrol oyuncusu bulunurdu. Yani kısacası Seni Çok bekledim dizisinde Özcan Deniz yerini almaya devam edecektir.Seni Çok Bekledim Özcan Deniz (Kadir)

Seni Çok Bekledim Özcan Deniz (Kadir)

Seni Çok Bekledim dizisinde Özcan Deniz Kadir karakterine hayat vermektedir. Kadir Ailesi tarafından öldü sanılan bir çocuktu. Ancak Kadir ölmedi ve hayata tutunmayı başardı. Tek başına ayakları üzerinde durmuş bir iş kurmuştur. Mesleğinde başarılı olan Kadir başarılı bir iş adamıdır ve zengin hayatına devam etmektedir. Ancak beklenilmedik bir anda kötü bir çocukluk geçiren ve fotoğrafçı olan Ayliz ile karşılaşacak ve birbirlerine aşık olacaklardır.

Sizlere Seni Çok Bekledim dizisinden Özcan Deniz’in ayrılıp ayrılmayacağı hakkında bilgiler vermek istedik. Sizce Seni Çok Bekledim dizisinden Özcan Deniz ayrılmalı mı? Seni Çok Bekledim dizisinden Özcan Deniz ayrılacak mı? Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz. Seni Çok Bekledim dizisinde yer alan oyuncularımızı yakından tanımak isteyen okurlarımız Seni Çok Bekledim Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı isimli konumuza bakabilirler.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler