Seni Çok Bekledim Nil Burak Kimdir?

Geçtiğimiz haftalarda Start Tv‘de yayı hayatına başlamış olan Seni Çok Bekledim dizisi Cuma akşamları seyircilerin beğenisine sunulmaya devam etmektedir. Dizi kısa bir süredir yayınlanmasına rağmen büyük bir izleyici kitlesine ulaşmıştır. Dizi heyecanlı bir şekilde yayın hayatına devam ederken oyuncu kadrosuna da yeni isimler ekleyerek konuk oyunculara yer vermeye devam ediyor. Seni Çok Bekledim dizisine bu akşam konuk olacak kişi ise Nil Burak’tır. Gelin hep birlikte Nil Burak‘ı ve dizide söyleyeceği şarkıyı hep beraber öğrenelim.

Seni Çok Bekledim Nil Burak Kimdir?

Seni Çok Bekledim Nil Burak KimdirSeni Çok Bekledim dizisine 26 Şubat 2021 Cuma günü dahil olacak olan Nil Burak’ın İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz ile bir sahnesi bulunmaktadır. Nil Burak siyah bir elbise ile sahneye çıkarak ‘Sende Başını Alıp Gitme’ şarkısını söyleyerek sesi ile dinleyicileri etkileyecektir. Nil Burak ile yapılan röportaj sonucunda Nil Burak ‘Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu ile gerçekleşen sahnenin çekimlerinden çok keyif aldım. 13 yıldan sonra tekrar bir set ortamında olmaktan heyecan duydum.’ cümlesini kullanmıştır.Seni Çok Bekledim Dizisinde Nil Burak'ın Söylediği Şarkı

Seni Çok Bekledim Dizisinde Nil Burak’ın Söylediği Şarkı

Ben suyumu kazandım da içtim.
Ekmeğimi böldüm de yedim.
Alkışı duydum, ihaneti gördüm.
Sesim de oldu, sessizliğimde.
Seviştiğimde oldu benim.
Sende başını alıp gitme ne olur.
Ne olur tut ellerimi.
Hayatta hiçbir şeyim az olmadı senin kadar,
Hiçbir şeyi istemedim seni istediğim kadar.
Sende başını alıp gitme ne olur.
Ne olur tut ellerimi.
Ne olur…

Nil Burak Kimdir?

Asıl ismi Pembe Nihal Munsif’tir. Ancak sahne ismi olarak Nil Burak ismini kullanmaktadır. Nil Burak, 27 Nisan 1948 tarihinde Lefke-Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde dünyaya gelmiştir. Pop müzik tarzında pek çok şarkı söyleyen Nil Burak, 1975 yılından itibaren şarkıcılık ile ilgilenmektedir. Hem sesi hem de güzelliği ile insanlara kendisini sevdirmeyi başaran Nil Burak, ara ara pek çok dizide de yer alarak oyunculuğu ile de sevilen bir kadın haline gelmiştir.Nil Burak Kimdir

Nil Burak’ın Yer Aldığı Diziler

1986 – Çalıkuşu
1996 – Kaldırım Çiçeği
2002 – Avrupa Yakası
2021 – Seni Çok Bekledim

Nil Burak Evli Mi? Eşi Kim?

Nil Burak, toplamda dört evlilik yapmıştır. İlk evliliğini 1969 yılında yapmıştır. Ardından Türkiye’de çalışabilmek için formalite olarak 1977 yılında menajeri Engin Kefkef ile yapmıştır ve evlilikleri formalite olduğu için 10 gün sürmüştür. Üçüncü evliliğini ise 6 yıl gizli aşk yaşadığı Şamil Tokses ile 1980 yılında  yapmıştır ve bu evliliğinden 1987 yılında Cemre adında bir oğlu dünyaya gelmiştir. Dördüncü yani son evliliğini ise 1993 yılında Erdal Işıksal ile yapmıştır. Erdal Işıksal’ın evi terk etmesi üzerine Nil Burak, Erdal Işıksal ile de sonlandırmıştır.

Seni Çok Bekledim Nil Burak Kıyafetleri

Seni Çok Bekledim Nil Burak KıyafetleriSeni Çok Bekledim dizisine konuk oyuncu olarak dahil olan Nil Burak giymiş olduğu sahne kıyafeti ile de pek çok izleyicinin dikkatini çekti. Siyah zarif bir elbise giyen Nil Burak’ın kıyafetini büyük bir merakla araştırmaya başladı. Nil Burak’ın Seni Çok Bekledim dizisinde kullanmış olduğu elbise, ayakkabı ve takıları da elimizden gelebildiğinde marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Sizlere bu konumuzda Seni Çok Bekledim Nil Burak Kimdir? sorusu hakkında yanıt vermek istedik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizin yanı sıra konu hakkındaki merak ettiğiniz şeyleri de aşağıda yer alan yorum kısmından bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. Seni Çok Bekledim dizisinde yer alan oyuncularımızı ise Seni Çok Bekledim Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı başlıklı konumuzda bulabilirsiniz.

Etiketler