Seni Çok Bekledim Nerede Çekiliyor? Çekildiği Yerler Neresi?

Yorum Yap 34 kez izlendi

Bu konumuzda Star Tv ekranları için hazırlanan Seni Çok Bekledim dizisi nerede çekiliyor? hangi mekanlar kullanılıyor fazlaca merak ediliyor. Dizinin çekim yerleri nerede? dizinin konusu nedir? dizide hangi ünlü isimler yer alıyor? gibi soruların tamamı izleyiciler tarafından büyük merak uyandırıyor. Bu tarz merak edilen tüm sorularınıza bu konumuzda yanıt verelim istedik.

Star Tv Yeni Dizisi Seni Cok BekledimSeni Çok Bekledim Dizisi Nerede Çekiliyor?

Seni Çok Bekledim dizisi Özcan Deniz’in yeni dizisi olacak.  Seni Çok Bekledim dizisi O3 Medya tarafından hazırlanıyor. Proje tasarımını şarkıcı; oyuncu  Özcan Deniz’in üstleneceği Seni Çok Bekledim dizisinin yönetmen koltuğunda ise Şahin Altuğ vardır. Dizi bir aşk dizisidir. Seni Çok Bekledim dizisi çekim yerleri neresi nerede çekiliyor hemen yazalım. Dizinin ilk bölümleri Dubai‘de çekiliyor. Seni Çok Bekledim dizisi daha sonra İstanbul’da çekilmeye devam edecek.

Seni Çok Bekledim Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlıyor?

Seni Çok Bekledim dizisi Star Tv de yayınlanması bekleniyor. Star Tv yeni sezonda da başarılı dizileri arasına bir yeni dizi daha ekliyor. 2020-2021 yeni sezonunda Eylül ayının sonlarında yayınlanması beklenen dizi gerek çekim yerleri gerek de baş rol oyuncuları haberini aldıktan sonra seyirciler büyük bir merakla dizinin başlamasını beklemekte.

Seni Cok bekledim Dizisi Star TvSeni Çok Bekledim Dizisi  Oyuncuları Kimler?

Merakla beklenen dizinin baş rol kadın ve baş rol erkek oyuncuları belli oldu. Bir çok ünlü oyuncuya Seni Çok Bekledim dizisinin senaryosu gönderildi. Oldukça iyi ve iddialı bir kadrosu olacak Seni Çok Bekledim dizisinin erkek başrol oyuncusunun  Özcan Deniz olacağı bildirildi. Kesin olmamakla birlikte kadın başrol oyunculuğu için ise Burcu Özberk‘in olacağı açıklandı.Dizide ayrıca İrem Helvacıoğlu, Caner Şahin, İlhan Şen, Mustafa Uğurlu, Durul Bazan, Ali İpin ve Yıldız Kültür gibi isimler de rol alacak. Dizinin oyuncu ekibine son olarak Nihan Büyükağaç‘da dahil oldu. Dizide Nihan Büyükağaç, İrem Helvacıoğlu’nun annesini canlandıracaktır.

Seni Cok Bekledim Dizisi Nerede CekiliyorSeni Çok Bekledim Dizisi Nerede Çekilecek?

İlk bölüm çekimleri başlamak üzere olan Seni Çok Bekledim dizisinin ilk kareleri Dubai’den olacak. Dubai’de çekimlerine başlanacak olan dizi çekimlerinin bir çok dizide olduğu gibi İstanbul‘da çekimlerinin devam etmesi bekleniyor.

Seni Çok Bekledim dizisi hakkında merak edilen her şeyi sizlerle bu sayfada paylaşmaya devam edeceğiz. Dizi hakkında merak ettiklerinizi, görüşlerinizi ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Etiketler