Seni Çok Bekledim Nerede Çekiliyor? Çekildiği Yerler Neresi?

Bu konumuzda Star Tv ekranları için hazırlanan Seni Çok Bekledim dizisi nerede çekiliyor? hangi mekanlar kullanılıyor fazlaca merak ediliyor. Dizinin çekim yerleri nerede? dizinin konusu nedir? dizide hangi ünlü isimler yer alıyor? gibi soruların tamamı izleyiciler tarafından büyük merak uyandırıyor. Bu tarz merak edilen tüm sorularınıza bu konumuzda yanıt verelim istedik.

irem helvacioglu ozcan deniz yeni dizisi seni cok bekledim

Seni Çok Bekledim Dizisi Nerede Çekiliyor?

Seni Çok Bekledim dizisi çekimleri Katar Doha’da yapıldı. Seni Çok Bekledim dizisi ilk bölümleri Katar’ın başkenti Katar Doha’da yapıldı. Çekimlerinin yapıldığı yer olan Doha hakkında Özcan Deniz ”Bu hikayenin Katar’da başlaması gerekiyordu. Hikaye; büyüsü, yaşanmışlığı ve derinliği ile Doha’yı hak ediyor” dedi. İşte Doha çekimlerinden bir kaç kareyi sizlerle paylaşalım..

seni cok bekledim dizisi cekimlerinin yapildigi doha nerede

Seni Çok Bekledim Dizisi Nerede Çekiliyor? Katar Doha

Arap dünyasının ülkemize son yıllarda olan ilgi ve alakasını bizde onlara gösterelim dercesine ilk çekimleri Katarda başlayan Seni Çok Bekledim dizisi özellikle Doha kentindeki çekimleri ile diziye damga vuracak sahnelerin mekanları çok merak edilecek. Seni Çok Bekledim Nerede Çekiliyor? Yurt dışı çekimlerinin yapıldığı yerler Katar’da Doha kentinde ve kırsalında yapıldı.Seni Çok Bekledim dizi çekimleri nerede yapılıyor

Seni Çok Bekledim dizisi Özcan Deniz’in yeni dizisi olacak.  Seni Çok Bekledim dizisi O3 Medya tarafından hazırlanıyor. Proje tasarımını şarkıcı; oyuncu  Özcan Deniz’in üstleneceği Seni Çok Bekledim dizisinin yönetmen koltuğunda ise Şahin Altuğ vardır. Dizi bir aşk dizisidir. Seni Çok Bekledim dizisi çekim yerleri neresi nerede çekiliyor hemen yazalım. Dizinin ilk bölümleri Katar’ın başkenti Doha‘da çekiliyor. Seni Çok Bekledim dizisi daha sonra İstanbul’da çekilmeye devam edecek.

Seni çok bekledim dizisinin çekildiği ülke kent neresiSeni çok bekledim dizisinin çekildiği ülke kent neresi diye çok sorular gelecek eminiz. Çünkü dizinin ilk bölümlerdeki çekim mekanları Katar‘da yapıldı ve başkent Doha tüm güzelliği ile Seni çok bekledim dizisinin izleyenlerine sunuldu.

seni cok bekledim dizisi col resimleri

Katar’da çekilen ilk Türk dizisi olan Seni Çok Bekledim’in Doha’nın güneyinde yer alan Mesaieed Çölü’nde gerçekleşen sahneleri üç gün boyunca devam etti.  Çölün denizle bir araya geldiği, kızılın her tonunun görüldüğü muhteşem bir atmosferde çekilen sahnelerde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun romantik sahneleri resimleri sizlerle;

seni cok bekledim dizisi hangi colde cekildi

Seni Çok Bekledim dizi çekimleri nerede yapılıyor sorusuna Katar ülkesinde yapılıyor cevabını veriyoruz. Seni Çok Bekledim dizi çekimleri Katar’da Doha şehrinde başladı İstanbul’da devam edeek.

seni cok bekledim dizisi resimleri

Seni Çok Bekledim Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlıyor?

Güncellendi: Seni Çok Bekledim dizisi nerede çekiliyor? İstanbul Beykoz platoda çekimler devam ediyor. Seni Çok Bekledim dizisi Star Tv de yayınlanması bekleniyor. Star Tv yeni sezonda da başarılı dizileri arasına bir yeni dizi daha ekliyor. 2020-2021 yeni sezonunda Eylül ayının sonlarında yayınlanması beklenen dizi gerek çekim yerleri gerek de baş rol oyuncuları haberini aldıktan sonra seyirciler büyük bir merakla dizinin başlamasını beklemekte.

seni cok bekledim dizisi ozcan deniz irem helvacioglu

Seni Çok Bekledim Dizisi  Oyuncuları Kimler?

Merakla beklenen dizinin baş rol kadın ve baş rol erkek oyuncuları belli oldu. Bir çok ünlü oyuncuya Seni Çok Bekledim dizisinin senaryosu gönderildi. Oldukça iyi ve iddialı bir kadrosu olacak Seni Çok Bekledim dizisinin erkek başrol oyuncusunun  Özcan Deniz olacağı bildirildi. Dizide ayrıca İrem Helvacıoğlu, Caner Şahin, İlhan Şen, Mustafa Uğurlu, Durul Bazan, Ali İpin ve Yıldız Kültür gibi isimler de rol alacak. Dizinin oyuncu ekibine son olarak Nihan Büyükağaç‘da dahil oldu. Dizide Nihan Büyükağaç, İrem Helvacıoğlu’nun annesini canlandıracaktır.

seni cok bekledim cekimleri katar doha da yapildi

Seni Çok Bekledim Dizisi Nerede Çekilecek?

İlk bölüm çekimleri başlamak üzere olan Seni Çok Bekledim dizisinin ilk kareleri Doha‘da çekildi. Doha çekimlerinin ardından Seni Çok Bekledim dizisi çekimlerine İstanbul‘da devam etmesi bekleniyor.

Seni Çok Bekledim dizisi hakkında merak edilen her şeyi sizlerle bu sayfada paylaşmaya devam edeceğiz. Dizi hakkında merak ettiklerinizi, görüşlerinizi ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

seni cok bekledim dizisi set resimleri

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu harika bir çekimin ardından Katar Doha çekimlerini tamamlayıp İstanbul çekimlerine başladı. Seni Çok Bekledim dizi çekimleri nerede yapılıyor sorusu ilerleyen bölümlerde İstanbul cevabını vereceğimiz yeni bölümler ile devam edecek.Seni Çok Bekledim dizi Katar ülkesinde Doha şehrinde çekiliyor

Sizlerde merak ettiğiniz ve Seni Çok Bekledim dizisi nerede çekiliyor sorusunu sorduğunuz manzaralı yerler çöl yada safari çekimleri varsa aşağı yazabilir, öğrenmek istediklerinizi dizioyuncu.com’a iletebilirsiniz. Seni Çok Bekledim dizisi nerede hangi ülkede çekiliyor konumuz şimdilik bu kadar. Hoşçakalın..Seni Çok Bekledim dizisi nerede hangi ülkede çekiliyor

Seni Çok Bekledim dizisi nerede hangi ülkede çekiliyor fragman video

Etiketler