Seni Çok Bekledim Neden Bitti final Yaptı? Tekrar Başlar Devam Eder mi?

Bu konumuzda Seni Çok Bekledim Neden Bitti final Yaptı? Dizi Tekrar Başlar Devam Eder mi?, Seni çok bekledim dizisi bitmesin final yapmasın devam etsin gibi sorulara yanıt vereceğiz. Star TV ekranlarında bir süre önce başlayan Seni Çok Bekledim dizisi aldığım düşük reytingler nedeniyle 13. bölümde final yapacağı duyuruldu. Çok yüksek reyting alamayan ve bir türlü beklentileri karşılamayan Seni Çok Bekledim dizisinin çok daha uzun sürmesi hedefleniyordu. Ancak gerek izleyici desteğini alamayan gerekse çok yüksek maliyetlerle çekilen seni çok bekledim dizisi Star TV’de 13. bölümü ardından final yaparak izleyiciye veda edecek. SON DAKİKA: 16 Nisan Seni Çok Bekledim Neden Yok?

Seni Çok Bekledim dizisi neden bitti final yaptı?

Dizileri ayakta tutan kuşkusuz izleyicilerin talebi. Star TV’de büyük umutlarla başlayan ve Katar’da çekimlerine büyük bir heyecanla adım atan Seni Çok Bekledim dizisi maalesef beklentilerin altında kaldı. Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu gibi ünlü oyuncuların yer aldığı seni çok bekledim dizisi son haftalarda gelen final haberlerinin ardından resmi açıklamayla final yapacağı duyuruldu. Buna göre cuma akşamları Star TV’de yayınlanan Seni Çok Bekledim dizisi 13. bölümde 1 Mayıs 2021 tarihinde final yaparak ekranlara veda edecek. Seni çok bekledim dizisinin final sebebi ise dizinin düşük reytingleri ve yüksek maliyeti oldu.Seni Çok Bekledim Neden Bitti final Yaptı

Seni çok bekledim dizisi bitmesin final yapmasın

Seni çok bekledim dizisi gerçekten de çok düşük oranda reytingler alarak izleyiciyi kanalı ve Skala yapımı şok etti. İstanbullu gelin dizisinden sonra Özcan Deniz’in bu dizide de çok iyi bir sinerji yakalayacağı ve yüksek reytinglere ulaşacağı tahmin ediliyordu. Ancak İrem Helvacıoğlu ile çok yakıştırılmayan ve Ayliz karakteri ile Özcan Deniz’in çok uyumlu olmadığını söyleyen izleyiciler seni çok bekledim dizisine çok fazla rağbet göstermedi. Biz genellikle seni çok bekledim dizisi bitmesin final yapmasın şeklinde kampanyalar düzenleyerek dizilerin devam etmesini istiyorduk. Ancak seni çok bekledim dizisinin oldukça düşen reytingleri sonrasında farklı bir kanala transfer olması ve dizi için bitmesin final yapmasın tarzında bir beklentiye girmek çok ses getirmeyecek diye düşünüyoruz.

Seni çok bekledim dizisi başka kanala geçer mi transfer olur mu?

Star TV’de cuma akşamları yayınlanan seni çok bekledim dizisinin 13. bölümde bitecek final yapacak olması izleyenlerini ve sevenlerini üzdü. Bu nedenle seni çok bekledim dizisi bitmesin final yapmasın başka kanala devam etsin şeklinde düşünen izleyicilerimiz de olabilir. Şimdiye kadar seni çok bekledim dizisinin farklı bir kanala transfer isteği ya da yapımcısı Skala firması ile herhangi bir kanalın görüşmesi olmadığı için seni çok bekledim başka kanala transfer olabilir gibi bir izlenim vermek istemeyiz. Kısacası seni çok bekledim dizisi düşük reytingler aldığı için farklı kanallara geçmesi transfer olmasa da pek mümkün gözükmüyor.

Seni çok bekledim dizisi yeni sezonda devam edecek mi?

Dizilerin yeni sezonda devam etmesi için yüksek reyting oranlarına sahip olması gerekir. Oysa Seni Çok Bekledim dizisi almış olduğu karar ile 13. bölümde 1 Mayıs cuma akşamı final yaparak izleyiciye veda edecek. Final yapacak olan seni çok bekledim dizisinin yeni sezonda devam etmesi ya da ikinci sezonunun düşünülmesi elbette mümkün gözükmüyor. Bu nedenle seni çok bekledim dizisi yeni sezon devam eder mi 2. Sezonu olur mu sorularına olumsuz yanıt veriyoruz ve dizinin finalinden sonra yeni sezonda yayınlanmayacağını söyleyebiliriz. Ancak yaz ayları boyunca seni çok bekledim dizisinin tekrarları Star TV’de olabilir.

Seni çok bekledim dizisi tekrar ne zaman yayınlanacak?

Seni çok bekledim dizisinin 1 Mayıs cuma günü final yapmasının ardından muhtemelen Haziran ayı sonrasında dizinin tekrarları Star TV’de yayınlanabilir. Yaz ekranı için çok fazla seçeneği olmayan ve Kazara Aşk dizisi ve Aşkın Tarifi gibi diziler dışında yaz dizisi düşünmeyen Star TV muhtemelen seni çok bekledim dizisinin tekrar bölümlerini yaz ayları boyunca ekrana getirecek. Diziyi izleyemeyen ya da kaçıran ya da tekrarlarını yeniden izlemek isteyenler seni çok bekledim dizisinin tekrarlarına 2021 yaz ayları boyunca  Star Tv de bakabilir.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Bu kadar hızlı olmamalıydı. Depremde ölmeyen babasını bulmasını bekliyordum. En az yıne 2 bölüm yapılmalıydı

  2. Çooook cokk uzuldummm bianda şimdi görünce keşke final olmasaydii ben ilk defa Özcan Deniz’in diliminin tutulmadugina şair oldum eve İrem helvacı igluylan yakışmadı ama yinede güzeldi zevklen izliyordum bu bizelere haksızlık sevenlerine

Etiketler