Seni Buldum Ya Filmi Hangi Kanalda Ne Zaman Yayınlanacak?

31.05.2020
444

Seni Buldum Ya Filmi Hangi Kanalda Ne Zaman Yayınlanacak? Reha Erdem yönetmenliğinde yayınlanacak olan Seni Buldum Ya filmi ne zaman yayınlanacak? İlk hangi kanal da yayınlanacak? Konusu ve oyuncu bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Reha Erdem’in yönetmenliğini yapacağı Seni Buldum Ya filminin yapımcılığını Ömer Atay yapacak. Seni Buldum Ya olarak açıklanan filmin kadrosunda Serkan Keskin, Nihal Yalçın, Bülent Emin Yarar, Tilbe Saran, Ezgi Mola, Taner Birsel, Tansu Biçer, Esra Bezen Bilgin ve Ecem Uzun yer alıyor. Seni Buldum Ya filmi oyuncu kadrosunda çok önemli isimler yer alıyor. Türkiye’nin komedi oyuncularından oluşan kadro büyük beğeni kazanacaktır diye düşünüyoruz.

Seni Buldum Ya Filmi Konusu- Yayın Tarihi

Seni Buldum Ya filminin konusu henüz açıklanmadı. Henüz sadece oyuncu kadrosu yönetmen ve yapımcısı açıklanan Seni Buldum Ya filminin yakında diğer bilgilerinin de açıklanması bekleniyor. Seni Buldum Ya filmi ne zaman yayınlanır bu da bilinmiyor. Film hakkında sadece tahminler var şuan. Seni Buldum Ya Filmi Hangi Kanalda Ne Zaman YayınlanacakYönetmen Reha Erdem Seni Buldum Ya filmi için online film ifadesini kullanmış. Bu da oyuncuların evlerinden kalarak kendi çekimlerini yaparak katıldıkları bir film olma ihtimalini getiriyor. Ancak öyle bir filmin tutacağını da düşünmediğiniz için farklı bir şekilde de seyirciye sürpriz yapılabilir.

Karantina sürecinde oyuncuları netleşen Seni Buldum Ya filminin çekimleri nasıl yapıldı merak ediliyor. Aslında haziran ayında çekilecek olursa artık setlere dönülüyor ve film kolaylıkla çekilebilirdi. Bu yüzden resmi bir açıklama yapmadan Seni Buldum Ya filmi ile ilgili bir bilgi veremiyoruz. Seni Buldum Ya filmi ile ilgili gelen resmi açıklamaları konumuzda sizlerle paylaşacağız.

Seni Buldum Ya Filmi Hangi Kanal da Yayınlanacak?

Seni Buldum Ya filmi Yakında seyircisi ile buluşacak olan filmin online bir platformda yayınlanması bekleniyor. Seni Buldum Ya filminin yakın zamanda haberleri gelir ve konumuza ekleyerek sizleri bilgilendiririz. Oyuncu kadrosunda çok iyi isimlerin olması filmi daha çok merak ettiriyor.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.