Senden Önce Dizisini Nasıl Buldunuz, Reytingleri Yorumları

Tv
13.02.2024
74

Senden Önce Dizisini Nasıl Buldunuz, Senden Önce Dizisi Reytingleri nasıl İzlenir mi? Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Senden Önce dizisini nasıl buldunuz? Dizinin reytingleri izlenme oranları nasıl? Bu konumuzda bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Senden Önce dizisi AB TOTAL reytingleri yorumları konumuzun devamında.

Senden Önce Dizisini Nasıl Buldunuz?

Yapımcılığını D Media’nın üstlendiği, senaryosunu Başak Angigün kaleme aldığı Senden Önce’nin yönetmen koltuğunda ise Feride Kaytan oturuyor. Başrollerini Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’ın paylaştığı dizide ünlü isimler yer alıyor. Tansel Öngel, Altan Erkekli, Uğur Uzunel, Nalan Kuruçim, Taha Ünal Sende Önce dizisi diğer isimleri oldu.  senden önce dizisi reytingleri izleyici yorumları

13 Şubat Salı akşamı yayınlanmaya başlayan Senden Önce dizisinin entrika ve ihanetin gölgesinde bir konusu var. Merve’nin eşi Hakan’dan boşanma isteği, Hakan’ın havaalanında karşılaşıp sonra aynı otelde kaldığı Sahra ile birlikte olması ilk bölümden seyircinin tepkisini çekti. Senden Önce dizisi konusu aile yapısına uymayan bir konu. Bu yüzden de tüm yaş grubu seyircilerin ekran başında olacak 20.00-23.00 saatleri arasında ekranda böyle bir dizinin yer alması seyirciyi üzer.

Bizlerde diziyi yorumlamak adına izledik. Oyuncu performanslarına diyecek söz yok. Elbette tüm oyuncularımızın performansları çok değerli. Ancak konusu, ihanetin ilk bölümden yer alması bizim hoşumuza gitmedi. Senden Önce dizisinin bu yüzden de bu konu ile çok devam etmeyeceğini düşünmekteyiz. Bu bizim yorumumuz elbette. Bir de reyting sonuçlarına bakalım. senden önce dizisi total ab reyting

Senden Önce Dizisi Reyting Sonuçları AB TOTAL

Senden Önce dizisi reytingleri belli oldu. Dizi TOTAL tüm kişiler kategorisinde 2.29 reytingle 14. sırada yer aldı.  AB kategorisinde 1.54 reytingle 16. sırada yer alırken ABC1 kategorisinde 2.20 reytingle 14. sırada yer oldu. Bu demek oluyorki izleyicilerde bizim gibi düşünmüş.  Senden Önce dizisi çok izlenmemiş. Şöyle de bir durum var ki Bahar dizisi ile aynı gün başladı. Salı günü yerini sağlamlaştırmış diziler varken iki dizi aynı anda ilk bölümleri ile ekrana geldi. Bu yüzden de bir dizinin kötü oran alacağı belliydi.

Senden Önce dizisi reytinglerini ilerleyen bölümlerde artırabilir. Bunu bir kaç bölüm sonunda göreceğiz. Sizce Senden Önce dizisi izleyicisi misiniz? Dizi hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..